Μανιτάρια προστασίας κινητηρα

Ξεκίνησε από itom32, Μαΐου 28, 2015, 06:58:34 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

TEOS CB SF

Περαστικά , σιδερένιος φίλε .


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


skempris

Περαστικά και σιδερένιος φίλε από και πέρα πάντα όρθιος!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Cb400sf version S F3V

Alex400

Προς ενημέρωση της ομάδας . Γνωρίζεται ότι τα μανιτάρια ειναι εξαντλημένα , φτιάχτηκαν 2 σετ ακόμα για να καλύψουν τους GiannisGeo και skempris . Για επόμενη ζήτηση που θα προκύψει , απευθύνομαστε στο μηχανουργείο Μαρτάρας Γεώργιος Δήλου 48, Μεταμόρφωση, 14452. Το κόστος [μετα απο διαπραγματευση . . .] ειναι 20 ευρώ και απο τον Δαμιγος   ΑΝΤΙΟΧΕΙΑΣ 76 Α ΠΑΡΟΔΟΣ Εθν.Οδού Αθην.Λαμίας. ΓΕΦΥΡΑ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ παίρνουμε τις βίδες .[Αλενόβιδες Μ10Χ150 inox +ροδελες + παξιμάδια ασφαλείας] .  ;)

skempris

Μπήκαν και τα μανιτάρια που χωρίς τον alex400 δεν υπήρχε περίπτωση να καταφέρω να βάλω οπότε τον ευχαριστώ και όποιον άλλον είχε ασχοληθεί για καταφέρει να βγει αυτό το project πραγματικά έχουν βγει πολύ ωραία!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Cb400sf version S F3V

Alex400

Μπράβο Χρήστο . Στη συγκεκριμένη μηχανή ήταν λίγο θέμα η τοποθέτηση . . . Μπραβο γιατί ποιάνουν τα χέρια σας . [Και του Γιάννη που περιμένω φωτογραφίες .]  ;)

skempris

Η αλήθεια είναι πως οι βίδες από τις βάσεις είχαν και μπόλικη σκουριά πάνω (όπως αρκετά σημεία στο μηχανάκι) οπότε ανανεώθηκαν και οι βίδες.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Cb400sf version S F3V

zi

Θέλω κ εγωωωωωωωωωωωωωωωω

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

Alex400

Και εγώ θέλω τον Zi  αλλά τον πήραν τα Τρίκαλα . . . ! ! !  ;D ;D ;D [Μας πήραν και τις παρδαλές με τα ψιλοτάκουνα . . . :'( ] . Εσύ πώς και δεν πήρες οταν τα βγάλαμε ; Αν με δώσει έγκριση η ανωτέρα [ που λέγαμε και φαντάροι ] [ΙΤΟΜ] Τότε θα στα κάνω . [ Πρεπει να αγοραστει το υλικό, το εξαντλήσαμε . ]  Υπολόγιζε 20 Μηχανουργείο + 8 βίδες + μεταφορικά ΕΛΤΑ . ;) 

Spyros.L

Παράθεση από: Alex400 στις Οκτωβρίου 26, 2020, 12:36:56 ΜΜ
Και εγώ θέλω τον Zi  αλλά τον πήραν τα Τρίκαλα . . . ! ! !  ;D ;D ;D [Μας πήραν και τις παρδαλές με τα ψιλοτάκουνα . . . :'( ] . Εσύ πώς και δεν πήρες οταν τα βγάλαμε ; Αν με δώσει έγκριση η ανωτέρα [ που λέγαμε και φαντάροι ] [ΙΤΟΜ] Τότε θα στα κάνω . [ Πρεπει να αγοραστει το υλικό, το εξαντλήσαμε . ]  Υπολόγιζε 20 Μηχανουργείο + 8 βίδες + μεταφορικά ΕΛΤΑ . ;)
Ενδιαφερομαι κι εγω προσεχως. Το αμεσο διαστημα ειναι λιγο στριμοκ@λο οικονομικά, αλλα λιγο αργοτερα ειμαι μεσα 100%
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

Alex400

Οπως ειπα αν δώσει το ΟΚ η ''ανωτέρα '' . . . :)

GiannisGeo

Παράθεση από: Alex400 στις Οκτωβρίου 23, 2020, 11:06:40 ΜΜ
Μπράβο Χρήστο . Στη συγκεκριμένη μηχανή ήταν λίγο θέμα η τοποθέτηση . . . Μπραβο γιατί ποιάνουν τα χέρια σας . [Και του Γιάννη που περιμένω φωτογραφίες .]  ;)

οριστε αλεξ για να μην εχεις το παραπονο

Yanniskatz


Spyros.L

Παράθεση από: Yanniskatz στις Νοεμβρίου 01, 2020, 04:21:20 ΜΜ
θελω και εγω μανιταρΓια
Γιάννη, το φορουμ στηριζει τα μελη του με τα καλύτερα μανιταρΓια. Είναι στο πλευρώτους.


...
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

Yanniskatz

γελαω γελαω γελαω ;D ;D ;D αν ειναι και ψητά τα πλευρωτους ειναι καλύτερα απο παιδακια!!!Αν μαζευτούμε για παϊδάκια...ε..εε...μανιταρια ειμαι μεσα παντως  :)

Spyros.L

Παράθεση από: Yanniskatz στις Νοεμβρίου 02, 2020, 10:18:38 ΜΜ
γελαω γελαω γελαω ;D ;D ;D αν ειναι και ψητά τα πλευρωτους ειναι καλύτερα απο παιδακια!!!Αν μαζευτούμε για παϊδάκια...ε..εε...μανιταρια ειμαι μεσα παντως  :)
Θα γινει!
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.