Kάρτα μέλους go4it

Ξεκίνησε από itom32, Αυγούστου 06, 2018, 11:19:10 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

panosp25

Απόστολε την Κυριακή τι κάνεις? Θα γίνει συνάντηση στη Λιβαδειά. Όσα μέλη δεν έχουν κάρτα μπορούν να προμηθευτούν την Κυριακή. Διαφορετικά θα μας ππει ο Alex.

Alex400

Υπάρχουν λίγες ακόμη . Ο Απόστολος θα πάρει , για τους επόμενους δεν υπόσχομαι ....jepe ας μην ξεχνάμε ότι ΔΕΝ έχουμε δικαίωμα να τις αναπαράγουμε ... Αν χαθεί η κάρτα δεν μπορώ να δώσω άλλη και οι κάρτες ΟΛΕΣ ήταν 49 .Ενημερωτικά περιμένω τιμές σε FERODO-BREMBO....  Απόστολε θα σου στείλω Προσωπικό μήνυμα για να επικοινωνήσουμε ,για την παραλαβή. :)                             

JEPE

Παράθεση από: Alex400 στις Οκτωβρίου 05, 2018, 06:57:12 ΜΜ
Υπάρχουν λίγες ακόμη . Ο Απόστολος θα πάρει , για τους επόμενους δεν υπόσχομαι ....jepe ας μην ξεχνάμε ότι ΔΕΝ έχουμε δικαίωμα να τις αναπαράγουμε ... Αν χαθεί η κάρτα δεν μπορώ να δώσω άλλη και οι κάρτες ΟΛΕΣ ήταν 49 .Ενημερωτικά περιμένω τιμές σε FERODO-BREMBO....  Απόστολε θα σου στείλω Προσωπικό μήνυμα για να επικοινωνήσουμε ,για την παραλαβή. :)                           
κανόνισε για τακάκια γιατί σε βλέπω την Κυριακή να πατάς της δισκοπλακες με τα πόδια😛😛😛😛

apostolos1

Μετά από συνάντηση με το Alex 400 πήρα και εγώ την κάρτα μου Γιουπιιιιιι!!!!!

nikos_panas

Καλησπέρα σε όλους σήμερα έλαβα την κάρτα μέλους!!!!!

vagkouts

Παράθεση από: Alex400 στις Οκτωβρίου 05, 2018, 06:57:12 ΜΜ
Υπάρχουν λίγες ακόμη . Ο Απόστολος θα πάρει , για τους επόμενους δεν υπόσχομαι ....jepe ας μην ξεχνάμε ότι ΔΕΝ έχουμε δικαίωμα να τις αναπαράγουμε ... Αν χαθεί η κάρτα δεν μπορώ να δώσω άλλη και οι κάρτες ΟΛΕΣ ήταν 49 .Ενημερωτικά περιμένω τιμές σε FERODO-BREMBO....  Απόστολε θα σου στείλω Προσωπικό μήνυμα για να επικοινωνήσουμε ,για την παραλαβή. :)                             

Καλησπέρα, μήπως έχει μείνει καμιά κάρτα και για μένα;;; :) Και αν πως θα μπορούσα να την παραλάβω;

vagkouts

Παρέλαβα και εγώ την κάρτα... :)

αλλά δεν είναι μόνο αυτό. Γνώρισα και τον Alex400 και τον ευχαριστώ για την υποδοχή στο go4it αλλά και για όλες τις μικρές και μεγάλες πληροφορίες που μοιράστηκε μαζί μου.

Ενδεικτικά να αναφέρω πως έμαθα ότι είμαι κάτοχος ενός F3V και πως με προσπάθεια και με υπομονή σε λίγο καιρό μέσα σε 10 λεπτά το πολύ ( ελπίζω να τα καταφέρω ) θα μπορώ να κάνω ένα σωρό εργασίες μόνος μου, που μέχρι πρότινος μου τις χρυσοπλήρωνα και δεν ξέρω αν γινόντουσαν καν......

Και πάλι ευχαριστώ!!!

Alex400

Καλώς σε βρίσκω και εδώ, σε ένα χώρο που φτιάχτηκε για να λύνει απορίες και να βοηθάει να συντηρούμε αυτά τα υπέροχα μηχανάκια σαν το δικό σου F 3V  VERSION S .  ;)         

Maria_Tegx

Ευχαριστώ πάρα πολύ τον φίλο Αλέξανδρο, για την κάρτα μέλους, θα μου μείνει αξέχαστη η καταδρομική επίσκεψη του στο μαγαζί..  χαχαχαχα   O0

apostolos

Παράθεση από: Maria_Tegx στις Φεβρουαρίου 23, 2019, 10:53:58 ΠΜ
Ευχαριστώ πάρα πολύ τον φίλο Αλέξανδρο, για την κάρτα μέλους, θα μου μείνει αξέχαστη η καταδρομική επίσκεψη του στο μαγαζί..  χαχαχαχα   O0
Καλησπερα Μαρια καταδρομηκη επιθεση διαβαζω μαγαζι διαβαζω Τι μαγαζι που για πες μας ενημερωσε μας !!!!

Hornetissue

Καλημερα σε ολους! ελαβα και εγω την καρτα μελους μου σας ευχαριστω παρα πολυ !

Alex400

JIM . Την πήρες με το σπαθί σου .  Έχεις αποδείξει ότι την άξιζες, εφόσον έχεις βοηθήσει στη συντήρηση σύντροχους  με SUPER FOUR  ΧΩΡΙΣ  να πάρεις χρήματα για αυτό . Οπότε είσαι επίσημα μέλος με κάρτα .  ;)               

JEPE

Μπράβο Δημήτρη!ελπίζω να συνεχίσεις το έργο σου και αν βρεθούμε και μαζί σε κάποια εργασία!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


marios.gr

Καλησπερα! Πως μπορω να αποκτησω κι εγω την καρτουλα? Ηρθε η ωρα της γριουλας μου για καινουργια ελαστικα! Φυσικα και θα επιλεξω Ψυχογιος!

Alex400

Σου έχω στείλει προσωπικό μήνυμα .