Kάρτα μέλους go4it

Ξεκίνησε από itom32, Αυγούστου 06, 2018, 11:19:10 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Γειά σου Geo το ξανακάναμε παλαιότερα.Mέχρι και αναμνηστικά φανελάκια κάναμε.Eδώ είμαστε κάπου στα Καλά Νερά αλλα για περισσότερα δες εδώ: http://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=3985.135

TEOS CB SF

Καλησπέρα και από εμένα .. εγώ θα πρότεινα σχετικά με πιθανή συγκέντρωση κάπου στο κέντρο του χάρτη Ελλάδας .. τώρα για το πότε και το που καλά θα είναι να ανοίξουμε ένα θέμα να καταθέσει ο καθένας την άποψη του και όπου επιθυμούν οι περισσότεροι εκεί να γίνει και η συνάντηση ..

MetalRage8

Πολύ καλησπέρα στην παρέα και από εμένα!!!  :)
Ναι λοιπόν! Παραλάβαμε κι εμείς καρτούλα!  ;D
Ένα μεγάλο μπράβο για την κίνηση και ένα ευχαριστώ, νομίζω πως είναι πολύ λίγα!
Να είμαστε όλοι καλά, και καλούς δρόμους!
Τα λέμε στην επόμενη βόλτα/καφέ!
"Βάλε φωτιά σε ότι σε καίει, σε ότι σου τρώει την ψυχή...."

itom32

Γειά σου metal Rage.Nα είσαι πάντα καλά με όμορφες και ασφαλείς διαδρομές!

panosp25

Καλησπέρα!
Ναι τελικά κατάφερα και πήρα κι εγώ την κάρτα μου!
Πήρα όμως και μια όμορφη στιγμή με συντρόχους.
Ευχαριστώ όλους τους παρευρισκόμενους για το ωραίο πρωινό.


toteras

Γεια σας και χαρά σας και από εμένα. Σήμερα κατάφερα να παρευρεθώ και εγώ σε αυτήν την υπέροχη μάζωξη. Και λέω υπέροχη γιατί και η βόλτα ως το σημείο συνάντησης ήταν υπέροχη, και το ίδιο το σημείο ήταν υπέροχο, αλλά και πρωτίστως γιατί συνάντησα και καινούργιους υπέροχους ανθρωπους. Ανθρώπους που όπως αντιλήφθηκα μέσα από την συζήτηση μοιραζόμαστε την ίδια λογική και νοοτροπία για τον μοτοσυκλετισμό. Πήρα και εγώ την καρτουλα μου, και να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ (αν και είναι λίγο) στον Αλέξανδρο αλλά και σε όλους όσους συμβάλουν σε αυτό το φόρουμ. Να είστε καλά όλοι σας και ευχαριστώ.
Αλέξανδρε την τετράδα περιμένω έτσι? Είπαμε... μην τάξεις σε ʼγιο κερί και σε παιδί κουλούρι χαχαχαχα  :o

itom32

Γειά σου Λένο. Φανταστική η ομάδα.Σας ζήλεψα δεν το κρύβω.Θα ήθελα να ήμασταν και εμείς στην παρέα.Πρέπει να βρώ τον microvio να ξανατυπώσουμε φανελάκια. O0

TZO

Καλημέρα και από εμένα! Πήρα και εγώ την κάρτα μέλους μου χθες. Γράφω σήμερα γιατί, θες οι βόλτες και οι μακρινοί καφέδες θες τα μαστορέματα στις δώδεκα το βράδυ με τον MetalRage8, γύρισα στο σπίτι στις δυο αχάραγο ;D
Από μέρους μου θα ήθελα να πω ότι πέρασα όμορφα και θα ήθελα να τα διοργανώνουμε αυτά τα event πιο συχνά γιατί είναι και αγχολυτικά και αντικαταθλιπτικά.
Υ.Γ. Λένο αν δε βρεις άκρη με τα καρμπιρατέρια θέλω την ουρά του CB σου πριν το πετάξεις στη θάλασσα  ::) ;D ;D ;D (φιλικά πάντα)
Υ.Γ.2 Ότι παιχτεί με τα μπλουζάκια, count me in, θέλω και εγώ 2 XL  O0

Alex400

ΤΖΟ εμείς ευχαριστούμε που ήρθατε και που δίνεται νέα πνοή στην ομάδα. Ελπίζω να μην σας ζαλίσαμε με τα οργανωτικά και να ξέρεις ότι μας αρέσετε και σας θέλουμε στις βόλτες που θα γίνουν .
Υ.Γ. Την θες πολύ την ουρά ; Για να καθυστερήσω τα καρμπιρατέρ το λέω..... ;D ;D >:D                   

toteras

Οοοοοχχχιιιιιιι μην μου το κάνεις αυτό. Θα πεθάνω στο λέω και το κριμα στο λαιμό σου. :'( :'(

Alex400

Λένο  ότι είπα ισχύει , λίγο μόνο να αδειάσω από τα άλλα για να κατέβω αποθήκη . Αντέχουν τα δικά σου μια βδομάδα;       

TZO

Χαχαχαχα για πλάκα το είπα, για πλάκα  ::) άσε γιατί θα μας φάει toteras  ;D ;D
Τώρα πέρα από την πλάκα όλα χρειάζονται, και τα οργανωτικά και ο χαβαλές και η ανταλλαγή απόψεων.

stam

Παρέλαβα και εγώ την κάρτα σήμερα. Ευχαριστώ και από εδώ Alex400 και μπράβο για όλες τις ενέργειες που έχεις κάνει.

Alex400






Ο Stam λοιπόν για να τον γνωρίσουν και τα παιδιά στη Θεσσαλονίκη! Έχει οργανώσει τα αρχεία μας!!! Επίσης, τα φρένα όπως είδατε είναι Hornet 600 που έχουμε το ίδιο offset!!!

Alex400



Ο Τρισμέγιστος των νοτίων προαστίων (Mikrovios)!!! Οδήγησε και τον CBδούλη. Και ο CBδούλης παρέα με την Κοκκινούλα!