Γεια σε όλους

Ξεκίνησε από kostas924, Φεβρουαρίου 22, 2022, 11:40:28 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

kostas924

Καλησπέρα, βρήκα το φορουμ σας τυχαία καθώς έψαχνα πληροφορίες για το SF, βλέπω πως υπάρχει κίνηση και αρκετό περιεχόμενο, πείρα την απόφαση να κανω την πρώτη μου αγορά μηχανής στα 30 μου, μετα απο αρκετό ψάξιμο στο τι μου αρέσει κατέληξα στο στο SF. Μου αρέσει η απλότητα του στο σχεδιασμό του και στιλ των 90ς δηλαδή της γενιάς μου, επίσης επειδή ειναι ποιο απλή η κατασκευή του εχω την ευκαιρία να μαθω να κανω και την βασική συντήρηση μονος μου και αν μπορέσω και κατι παραπάνω, πράμα πολύ ενδιαφέρον! Είμαι στη φάση αναζήτησης και ελπίζω να βρω αυτό που ψάχνω, μέχρι τοτε θα μαθαίνω και αν μπορέσω θα προσπαθήσω να προσφέρω και εγω κατι πίσω στην κοινότητα. :D

Alex400

Καλώς ήρθες στη παρέα .  :) Αν θέλεις πες μας και δυο πράγματα ακόμα , που θα βοηθήσουν αργότερα . Απο πού είσαι , [ Θεσσαλονίκη - Λιβαδειά - Αθήνα ] και ποιό μοντέλο έχεις . Π.Χ. [ F2N ,F2R , F2S , FiiiT, FiiiV . . . ] Θα το βρείς βγάζοντας τη σέλα , πάνω στο σκελετό προς τα πίσω ,έχει ένα μικρό αυτοκόλητο . Εκει αναφέρει και τον κωδικό χρώματος της μηχανής σου . Καλή συνέχεια .

kostas924

Απο θεσσαλονίκη είμαι φίλε μου, φαντάζομαι θα είμαστε πολλοί!

panos4

Καλησπέρα ομαδάρα, ξέρω άφαντος πολύ καιρο.... Ο Κώστας ειναι φίλος, το μηχανάκι που έχει κλείσει να αγοράσει είναι το F2N..

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


JEPE

Καλως ήρθες και καλούς δρόμους να έχεις!!

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


stam


Ποντιος χρηστος

ελα καλοσ ηρθες.καλα εισαι?
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

TEOS CB SF

Καλώς ήρθες στο φόρουμ ..
Καλή αρχή

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


zi

Καλημέρα σε όλους. Βλέπω αυξάνεται το Βόρειο παρεακι. Μπράβο. Καλώς ήρθες φίλε μου. Να είσαι καλά να βρισκόμαστε

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

panos4

ʼντε παίδες να ανοίξει ο καιρός να πιούμε κάνα καφεδάκι να γνωριστούμε οι βόρειοι 😁💪

skempris

Καλώς ήρθες στην παρέα φίλε
Cb400sf version S F3V