Καλώς σας βρήκα! Πάντα όρθιοι!

Ξεκίνησε από Tzimplas, Ιουνίου 30, 2020, 11:24:15 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Tzimplas

Καλημέρα σύντροχοι! Πριν από ένα μήνα αγόρασα το πρώτο μου Super Four και αμέσως κατάλαβα ότι αυτό είναι το κατάλληλο μηχανάκι για εμένα τώρα. Είναι βέβαια κάπως ....βελτιωμένο, αλλά ο ήχος, το γκάζι, η απόκριση και βέβαια η εμφάνιση του, κάνει όλα τα φιλαράκια με τις 1000άρες που πάμε βόλτα, να θέλουν να το καβαλήσουν για πολλά χαμόγελα ;D!
Ελπίζω να τα λέμε συχνά! Καλές βόλτες και πάντα όρθιοι!

TEOS CB SF

Καλώς ήρθες στο φόρουμ .. καλορίζικο με πολλά και ασφαλή χλμ ..

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


itom32


Alex400

Καλώς ήρθες στη παρέα . Αν θέλεις πες μας δυό πράγματα ακόμα . Εισαι Θεσσαλονίκη , Λειβαδιά , Αθήνα ; [Παμε και για καφέδες εκτός απο εκδρομές ....] Η μηχανή σου ειναι FiiN ή FiiR [στο ταμπελάκι κατω απο τη σέλα πάνω στο σκελετό ]

JEPE

Καλώς ήρθες και να την χαρείς με όσο περισσότερες βόλτες και απροβληματιστες!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


panosp25

Καλως ήρθες λοιπόν και καλα χιλιόμετρα! Οσο για βολτες και καφεδες...αλλο τίποτα!

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Harlock

Ειχαμε μιλησει στο mrcg, καλως ηρθες και απο δω λοιπον. Σε περιμενουμε στην επομενη βολτα.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk


Razgriz

Καλώς ήρθες στο forum και καλή διαμονή!

giannis_t

Καλοσορισες και πάντα όρθιος. Πολύ ωραία η μηχανή, δεν ξερω πώς πάει, αν και φαντάζομαι, άλλα το μπροστινό σου είναι πολύ μουρατο. Μια ερωτηση, οταν τερματίζει η ανάρτηση (σε καμία λακούβα ας πούμε) βρίσκει πότε στη σελα ο τροχος;

Sent from my Nokia 7.2 using Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

Tzimplas

Παράθεση από: giannis_t στις Ιουλίου 01, 2020, 04:42:08 ΜΜ
Καλοσορισες και πάντα όρθιος. Πολύ ωραία η μηχανή, δεν ξερω πώς πάει, αν και φαντάζομαι, άλλα το μπροστινό σου είναι πολύ μουρατο. Μια ερωτηση, οταν τερματίζει η ανάρτηση (σε καμία λακούβα ας πούμε) βρίσκει πότε στη σελα ο τροχος;

Sent from my Nokia 7.2 using Tapatalk


Δεν μου έχει τύχει.

Παράθεση από: Alex400 στις Ιουνίου 30, 2020, 05:44:25 ΜΜ
Καλώς ήρθες στη παρέα . Αν θέλεις πες μας δυό πράγματα ακόμα . Εισαι Θεσσαλονίκη , Λειβαδιά , Αθήνα ; [Παμε και για καφέδες εκτός απο εκδρομές ....] Η μηχανή σου ειναι FiiN ή FiiR [στο ταμπελάκι κατω απο τη σέλα πάνω στο σκελετό ]
Είμαι Θεσσαλονίκη, και κάτω από τη σέλα έχω μόνο τη custom βάση της, καθώς η παλιά πήρε το δρόμο της 😜.
Θεσσαλονίκη βολτάρουμε συχνά με φίλους στα Πετροκερασα για στροφιλίκια και λουκάνικα στο τέλος!

giannis_t

Ωραία διαδρομή. Να κανονίσουμε κάνα καφεδάκι εδώ οι βόρειοι να γνωριστούμε κάποια στιγμή.

Sent from my Nokia 7.2 using Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

Tzimplas

Παράθεση από: giannis_t στις Ιουλίου 01, 2020, 04:58:39 ΜΜ
Ωραία διαδρομή. Να κανονίσουμε κάνα καφεδάκι εδώ οι βόρειοι να γνωριστούμε κάποια στιγμή.

Sent from my Nokia 7.2 using Tapatalk
Εξαιρετική ιδέα, αλλά μάλλον για παντσετες μας κόβω.. 😂

giannis_t

Δεν μπορώ να πω όχι σε τέτοια πρόταση

Sent from my Nokia 7.2 using Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

itom32

Παράθεση από: Tzimplas στις Ιουλίου 01, 2020, 05:53:08 ΜΜ
Παράθεση από: giannis_t στις Ιουλίου 01, 2020, 04:58:39 ΜΜ
Ωραία διαδρομή. Να κανονίσουμε κάνα καφεδάκι εδώ οι βόρειοι να γνωριστούμε κάποια στιγμή.

Sent from my Nokia 7.2 using Tapatalk
Εξαιρετική ιδέα, αλλά μάλλον για παντσετες μας κόβω.. 😂

Μα στα Πετροκέρασα πας για σούβλες...τα λουκανικα ειναι για ορεκτικό.....












οκ και λιιιιγο στροφές!!

Ποντιος χρηστος

καλως ορισες στην ομαδα της ελλαδας.
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης