Ηλεκτροστατική σε τιμές Superfour.gr...

Ξεκίνησε από Alex400, Μαΐου 12, 2020, 10:20:56 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Alex400

Στα πλαίσια της κάλυψης των αναγκών των σύντροχων άλλη μια προσφορά, αυτή τη φορά σε ηλεκτροστατικές. Οι τιμές όπως συνηθίζεται δεν θα αναγραφούν. Όποιο μέλος ενδιαφέρεται μπορεί να ενημερωθεί από τον ITOM και εμένα. Η δουλειά φαίνεται στις παρακάτω φωτογραφίες. Η μόνη ανακοινώσιμη τιμή για σύγκριση είναι: ελατήρια (2) πίσω αναρτήσεων (αμμοβολή + ηλεκτροστατική) 20 ευρώ.

Η διεύθυνση του μαγαζιού είναι στην κάρτα. Ζητάμε τον Μάκη και αναφέρουμε ότι είμαστε από το Superfour.gr




















itom32

Οτι και να πούμε Alex είναι λίγο και το ξέρεις.Για την ώρα έχω θαμπωθεί απο την ποιότητα δουλειάς στο καπάκι.Και η τιμή η μισή απο όσες εχω πάρει εγώ σε ελατήρια ανάρτησης,αλλα και σε ζαντες κλπ.Μπράβο για τον χρόνο που διαθέτεις για ΟΛΑ & ΟΛΟΥΣ μας.

panosp25

Ωραια δουλειά. Μπράβο κι ευχαριστούμε για τον κόπο σου.

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Εγώ ευχαριστώ ...Είναι ο τρόπος μου  να δώσω πίσω  κάτι ,από όλα όσα μου έχετε δώσει .  :) 

stam

Πω το καπάκι φαίνεται φοβερό. Μπράβο Αλεξ ωραίος ευχαριστούμε.

JEPE

Alex για άλλη μια φορά μας δίνεις τα καλύτερα!!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Harlock

Καλη φαση, και καλες οι τιμές. Μηπως δεν επρενε να σου βαψει τα αλλεν μεσα? Βγαινει λιγο παχιά η ηλεκτροστατιξη.
Επίσης δεν φαίνεται καλα αλλα φανταζομαι δεν σου χει βαψει το σπειρωμα του δείκτη λαδιού ε;

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk


Alex400

Harlock  οι αλενόβιδες ήταν κατεστραμμένες  είχαν ανοιχτεί με σφυροκατσάβιδο ....από κάποιον προηγούμενο ιδιοκτήτη . Είχα και καλύτερες αλλά ήθελα να δώ τι θα κάνει με αυτές ο Μάκης .   

Razgriz

Πολύ καλή δουλειά Αλεξ. Πόσο χρόνο χρειάστηκε για να σου τα βάψει;

Alex400

Τάσο , εσχάτως [χτες] έμαθα από σύντροχο ότι η ηλεκτροστατική θέλει να ''ξεκουραστεί'' για να πάρει την  αντοχή που έχει . Στην περίπτωσή μου τα έκανε σε 4 μέρες μπορεί να τα κάνει και ποιο γρήγορα , εξαρτάτε το φόρτο εργασίας .

giannis_t

Ωραία μπράβο για άλλη μια φορά. Πάνω που τη συμμάζεψα και είπα να κάνω βόλτες να τη χαρώ, πάλι θα αρχίσω τα λύσε δέσε.
Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

vagkouts

Πολύ ωραία δουλειά. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι εκεί που είχα μια λίστα με το τι θέλω-πρέπει να κάνω στη μηχανή, μπήκε άλλη μια εργασία. :D :D :D

Ευχαριστούμε ʼλεξ.

Spyros.L

 Σε διλλημα αν θα ανοίξω ΑΚΟΜΑ μια εργασια, μα ειναι δελεαρ. Θα πιω καμια μπυρα να ξεσκασω. Παντα τετοια "προβληματα" να χουμε κυριοι :D
Αλεξ, στην υγεια σου!
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

Alex400

Παρέλαβα σήμερα και το ποδόφρενο ,στην πρώτη ευκαιρία θα τοποθετηθεί .
Αρχική μορφή ......

URL=http://www.mediafire.com/view/kx9spcknxn5uzd4/1996_honda_cb400sf_versions_red-1024x705.jpg/file][/URL]
Μετά την αμμοβολή ...

[/URL
χρωμιωμένο

[URL=http://www.mediafire.com/view/hgiglzpbz92egei/20200521_134433_pod_ii.jpg/file]


[/UR



giorgospetrou1995

Φαίνεται καλή δουλειά μπράβο

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk