Επιτέλους μέλος!

Ξεκίνησε από Super444, Φεβρουαρίου 06, 2020, 11:24:04 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Harlock

Καλησπέρα super44444. Καλορίζικη και απο μένα και να ξέρεις σε νιώθω επειδή Α) και γω στα 31 μου αγόρασα
το CB σαν πρώτη μηχανή και Β) Επειδή και γω στην αρχη ήθελα να την καστομαρω. Απλά μετα τον καιρό και τα ταξίδια την
ερωτεύτικα τόσο πολυ που αποφάσισα να την κρατήσω στο μαμά σχήμα με όσο πιο καλη κατάσταση και συντήρηση γίνεται.
Επίσης την δουλεύω και κάθε μερα και μού ναι πιο βολικό να βρω μια δευτερη να την τερατουργισω απο το να μενω χωρις μηχανή.
Έχω δει αρκετά προτζεκτ superfour για cafe racer και να σου πω την αληθεια τα περισσότερα πολύ φτωχά και αρκετά κακόγουστα, ένα στα δεκα που βλέπω να μου αρέσουν όντως.
Οι περισσοτεροι παίζουν κόψιμό ουρας φρατζολοσελα+κλιπονς και κάνουν μια τρύπα στο νερό. ʼποψη μου ειναι μεν να το κανεις αλλά σταδιακά και οπως είπαν και
τα παιδιά μην κανεις μη ανεστρέψημες αλλαγές, δλδ κομμένα πλαίσια, βαμμενοι κινητηρες με σπρέι κλπ. Πολλά πράγματα μπορείς και πριν τα κανεις
να τα φτάξεις και λιγο σε κανα photoshop να δεις πως σου κάθονται. Αυτά απο μένα, καλές βόλτες και περιμένουμε να δουμε το καφερεησο σου.

Razgriz

Καλώς ήρθες σε αυτήν την ομάδα σύντροχε Θάνο! Με το καλό να την κυκλοφορείς και να μαζέψετε μαζί πολλά χλμ!

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Super444

Ευχαριστώ πολύ σύντροχοι!

Σας παραπέμπω στο θέμα που άνοιξα σχετικά με το customizing του μηχανακίου:
http://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=5818.0

giannis_t

Καλωσορισες κι από μένα λίγο καθυστερημένα βέβαια... Είδα και τις εξελίξεις στο άλλο θέμα, μπράβο για την απόφαση σου οι καστομιες είναι που κάνουν τα μηχανάκια μοναδικά !

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.