Αποστολέας Θέμα: Μπουφάν Αντιανεμικό  (Αναγνώστηκε 358 φορές)

Αποσυνδεδεμένος panosp25

• Administrator
  • Elite
Απ: Μπουφάν Αντιανεμικό
« Απάντηση #15 στις: Δεκέμβριος 27, 2019, 10:58:30 μμ »
Δεν χρειάζεται να το πω.... εννοείται!

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

apostolos

• Επισκέπτης
« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 02, 2020, 08:39:56 πμ »
Σύντροχοι καλημέρα και καλή Χρονιά σε όλους/ες Το ποστ για τα μπουφάν είναι πάνω από 10 μέρες και οι παραγγελίες είναι μόνο από 9 άτομα Όπως καταλαβαίνεται για να μπει το λογότυπο μας έχει ένα κόστος Εάν τα μπουφάν δεν ξεπεράσουν τα 20 κομμάτια δυστυχώς δεν θα μπορέσουμε να τα παραγγείλουμε Θα περιμένω μέχρι τις 12/01/20 και ελπίζω να μαζευτούμε και άλλοι !!!Καλή σας μέρα και καλή σας συνέχεια !!!!

Αποσυνδεδεμένος giannis_t

• Δημοφιλές μέλος
« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 07, 2020, 05:45:44 μμ »
Αν και πήρα πρόσφατα αντιανεμικό για αυτό και δίστασα, θα στηρίξω την ομάδα και εγώ με ένα M (αισιόδοξος για τα κιλά των γιορτών)

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

apostolos

• Επισκέπτης
« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 12, 2020, 08:00:08 μμ »
Σύντροχοι καλησπέρα σας μετά από αναμονή 3 βδομάδων  περίπου μόνο 10 άτομα εξέφρασαν την επιθυμία για νέο μπουφάν με το λογότυπο μας!!!Δυστυχώς η τιμή για τόσο μικρή ποσότητα δεν συμφέρει!!!Το πρότζεκτ αναβάλλεται._Καλή χρονιά και να περνάτε όλοι καλά !!!

Αποσυνδεδεμένος TEOS CB SF

• Elite
  • *
  • οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 12, 2020, 09:57:03 μμ »
Αποστολε .. συγχαρητήρια για την προσπάθεια και τον χρόνο .. όπως και να έχει η ιδέα υπάρχει , μακάρι να ενδιαφερθούν και άλλα άτομα και να υλοποιηθεί στο μέλλον. :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος Razgriz

• Ενεργό μέλος
« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 15, 2020, 06:39:41 μμ »
Καλησπέρα σε όλους! Μετά από καιρό ξαναγράφω και εγώ στο αγαπημένο μου site-forum! Αλέξανδρε, μην βαράς, το CB μου ετοιμάζεται να ΞΑΝΑΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ!!! Απόστολε βάλε +1 από εμένα για το μπουφάν σε MEDIUM για να πάμε στα 11 άτομα, και να είναι πιο εύκολο να συμπληρωθεί ο αριθμός ατόμων για την παραγγελία!