Μπουφάν Αντιανεμικό

Ξεκίνησε από apostolos, Δεκεμβρίου 20, 2019, 06:21:34 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

panosp25

Δεν χρειάζεται να το πω.... εννοείται!

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


apostolos

Σύντροχοι καλημέρα και καλή Χρονιά σε όλους/ες Το ποστ για τα μπουφάν είναι πάνω από 10 μέρες και οι παραγγελίες είναι μόνο από 9 άτομα Όπως καταλαβαίνεται για να μπει το λογότυπο μας έχει ένα κόστος Εάν τα μπουφάν δεν ξεπεράσουν τα 20 κομμάτια δυστυχώς δεν θα μπορέσουμε να τα παραγγείλουμε Θα περιμένω μέχρι τις 12/01/20 και ελπίζω να μαζευτούμε και άλλοι !!!Καλή σας μέρα και καλή σας συνέχεια !!!!

giannis_t

Αν και πήρα πρόσφατα αντιανεμικό για αυτό και δίστασα, θα στηρίξω την ομάδα και εγώ με ένα M (αισιόδοξος για τα κιλά των γιορτών)

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

apostolos

Σύντροχοι καλησπέρα σας μετά από αναμονή 3 βδομάδων  περίπου μόνο 10 άτομα εξέφρασαν την επιθυμία για νέο μπουφάν με το λογότυπο μας!!!Δυστυχώς η τιμή για τόσο μικρή ποσότητα δεν συμφέρει!!!Το πρότζεκτ αναβάλλεται._Καλή χρονιά και να περνάτε όλοι καλά !!!

TEOS CB SF

Αποστολε .. συγχαρητήρια για την προσπάθεια και τον χρόνο .. όπως και να έχει η ιδέα υπάρχει , μακάρι να ενδιαφερθούν και άλλα άτομα και να υλοποιηθεί στο μέλλον. :'( :'(

Razgriz

Καλησπέρα σε όλους! Μετά από καιρό ξαναγράφω και εγώ στο αγαπημένο μου site-forum! Αλέξανδρε, μην βαράς, το CB μου ετοιμάζεται να ΞΑΝΑΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ!!! Απόστολε βάλε +1 από εμένα για το μπουφάν σε MEDIUM για να πάμε στα 11 άτομα, και να είναι πιο εύκολο να συμπληρωθεί ο αριθμός ατόμων για την παραγγελία!

skempris

Και εγώ θα ενδιαφερομουν για μπουφανακι το μοναδικό small... μήπως να το ξαναζεστανουμε το θέμα σιγά σιγά...

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Cb400sf version S F3V

Spyros.L

Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

zi

Αν ξαναζεσταθει το θέμα κ εγώ ένα Xl. Αποστολε κ αμανικο πιστεύω είναι καλή λύση. Γνώμη μου πάντα

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

panosp25

Καλημέρα. Παραλειψη μου αλλα το μελος έχει αποχωρήσει οποτε το ποστ θεωρείτε ακυρο...

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk