Εξαεριστικό δαγκάνας

Ξεκίνησε από giwrgos96, Νοεμβρίου 21, 2019, 09:28:27 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

giwrgos96

Καλησπέρα παιδιά!Γνωρίζετε μαγαζί στην Αθήνα που να έχει τα εξαεριστικα της δαγκάνας;πηγαίνοντας δηλαδή δείγμα να βρίσκεις τέτοιο πράγμα

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


JEPE

Παράθεση από: giwrgos96 στις Νοεμβρίου 21, 2019, 09:28:27 ΜΜ
Καλησπέρα παιδιά!Γνωρίζετε μαγαζί στην Αθήνα που να έχει τα εξαεριστικα της δαγκάνας;πηγαίνοντας δηλαδή δείγμα να βρίσκεις τέτοιο πράγμα

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εννοείς της βιδουλες στην πάνω μεριά;τι έχουν πάθει;

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


giwrgos96

Παράθεση από: JEPE στις Νοεμβρίου 21, 2019, 11:47:13 ΜΜ
Παράθεση από: giwrgos96 στις Νοεμβρίου 21, 2019, 09:28:27 ΜΜ
Καλησπέρα παιδιά!Γνωρίζετε μαγαζί στην Αθήνα που να έχει τα εξαεριστικα της δαγκάνας;πηγαίνοντας δηλαδή δείγμα να βρίσκεις τέτοιο πράγμα

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εννοείς της βιδουλες στην πάνω μεριά;τι έχουν πάθει;

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σε κάποιο συνεργείο παλιότερα δε πέρασαν καλά και πάνω το κλειδί δε τα πιάνει καθόλου να λυσουν!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


JEPE

Μίλα πρώτα με τον μηχανικό σου μήπως έχει κάποιες παλιές δαγκάνες (οι περισσότερες είναι ίδιες διαστάσεις)αλλιώς τογελος (Λιοσίων)moto sp,(αν θυμάμαι καλά το όνομα έχουμε και έκπτωση σαν ομάδα είναι Λυκόβρυση)γελαγωτης(Κουκάκι)Σαρακάκης(λ.αθηνων)όλοι έχουν της honda

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


giwrgos96

Παράθεση από: JEPE στις Νοεμβρίου 22, 2019, 06:21:30 ΠΜ
Μίλα πρώτα με τον μηχανικό σου μήπως έχει κάποιες παλιές δαγκάνες (οι περισσότερες είναι ίδιες διαστάσεις)αλλιώς τογελος (Λιοσίων)moto sp,(αν θυμάμαι καλά το όνομα έχουμε και έκπτωση σαν ομάδα είναι Λυκόβρυση)γελαγωτης(Κουκάκι)Σαρακάκης(λ.αθηνων)όλοι έχουν της honda

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τα Χόντα επειδή θα είναι παραγγελία έλεγα για ποιο άμεσα για αυτό ρώτησα για τέτοια λύση

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


panosp25

Ψάξε σε συνεργεία που ασχολούνται κυρίως με φρένα η σε συνεργεία αυτοκινήτων, scrap κλπ. Θα ειναι και πιο φθηνή λύση.

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


jah

Ντρέπομαι που θα το πω, αλλά όταν είχα μιλήσει με τον Δαβανόπουλο στη Θεσσαλονίκη, με είχε στείλει στη Yamaha..  :'( :'(

Είχα πάρει δύο, ΜΑΖΙ με το λαστιχένιο προστατευτικό, 8€.


panosp25

Αυτά παιδιά είναι universal. Εγω στη δουλειά εχω σκαφακι με τετοια. Οι δαγκάνες που δουλεύουμε ειναι brembo.

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


giwrgos96

Παράθεση από: panosp25 στις Νοεμβρίου 22, 2019, 08:25:05 ΜΜ
Αυτά παιδιά είναι universal. Εγω στη δουλειά εχω σκαφακι με τετοια. Οι δαγκάνες που δουλεύουμε ειναι brembo.

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το ξέρω ότι πάει έτσι γ αυτό είπα μήπως έχουμε κάτι στάνταρ που πας με δείγμα και παίρνεις.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk