ΟΛΙΚΟ ΒʼΨΙΜΟ ΚΑΙ ΤΙΜΕΣ

Ξεκίνησε από Κρις Β, Νοεμβρίου 11, 2019, 05:58:50 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Κρις Β

Καλησπερες και καλήμερες μαζι ελπίζω να είσαστε όλοι καλά❤️... Όπως βλέπεται το θέμα μου είναι ολικό βάψιμο στο cb, όμως το θέμα δεν είναι το χρώμα αλλά η τιμή.. Ένας μάστορας που ρώτησα μου ζήτησε για φουλ βάψιμο αρκετά γνωρίζει κανένας μάστορα για γενικό βάψιμο σε λογική τιμή και να κάνει καλή δουλειά;; .. Ευχαριστώ εκ των προτέρων 😉😉
V. K.

apostolos

Καλημέρα εξαρτάται τι εννοείς γενικό βάψιμο Μόνο το κουστούμι η και το σασί - πλαστικά μέρη.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


JEPE

Ο paint killer στο Περιστέρι πριν 4χρονια βάψιμο το κουστούμι και φούσκωμα στο τεποζιτο μου είχε πάρει 400ευρω(280βαψιμο 120το φούσκωμα)

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κρις Β

Αποστολή μόνο πλαστικά θέλω να βάψω όχι σκελετό... Jepe τι εννοείς φούσκωμα τεποζιτου;;
V. K.

JEPE

Είχε ένα χτύπημα στο πλαϊνό και το φούσκωσε να έρθει στη θέση του δεν το γέμισε με στόκο εξωτερικά!!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


apostolos

Παράθεση από: Κρις Β στις Νοεμβρίου 11, 2019, 06:10:59 ΜΜ
Αποστολή μόνο πλαστικά θέλω να βάψω όχι σκελετό... Jepe τι εννοείς φούσκωμα τεποζιτου;;
Φτερό μπροστά 2 πλαϊνά καπάκια ουρά και τεποζιτο με πλαστικοποιιση και βάψιμο με 2 χρώματα ακρυλικά και τα σήματα 220€

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


panosp25

Αποστόλη είναι ετοιμο;

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


apostolos

Πάνο μου καλησπέρα τι να είναι έτοιμο????

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κρις Β

Ωωω σοβαρά όλα αυτά 220;; και είπες ειναι Περιστέρι;; θα κάνω μια βόλτα.. Αν είναι έτσι αξίζει άπειρα και αν κάνει και καλή δουλειά έχω να συστήσω και άλλους.. 👌Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδια
V. K.

stam

Ο JEPE σου είπε Περιστέρι για το paint killer. Ο Απόστολος δεν γράφει μαγαζί. Παρεπιπτόντως εμένα μου είχαν πει paint killer 250 για βάψιμο, αυτοκόλλητα + 2 λάκούβες στο τεπόζιτο. Και motoart στην Χαμοστέρνας πάλι 250 για τα ίδια και  50 ευρω πλαστικοποίηση. Το βάψιμο περιλάμβανε φτερό μπρος, πίσω, ντεπόζιτο και πλαινά καπάκια

JEPE

Παράθεση από: stam στις Νοεμβρίου 13, 2019, 03:35:22 ΜΜ
Ο JEPE σου είπε Περιστέρι για το paint killer. Ο Απόστολος δεν γράφει μαγαζί. Παρεπιπτόντως εμένα μου είχαν πει paint killer 250 για βάψιμο, αυτοκόλλητα + 2 λάκούβες στο τεπόζιτο. Και motoart στην Χαμοστέρνας πάλι 250 για τα ίδια και  50 ευρω πλαστικοποίηση. Το βάψιμο περιλάμβανε φτερό μπρος, πίσω, ντεπόζιτο και πλαινά καπάκια
Σταματη λογικά θα έχουν πέσει οι τιμές  οπότε ας κάνει μια έρευνα και μόνος του και μας ενημερώνει!!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


stam

Μπορεί να έχουν ρίξει τις τιμές ή ίσως έχει να κάνει και με την κατάσταση που είναι η μηχανή, το πόσο εύκολα έρχονται οι λακούβες. Εγώ πάντως την είχα βάψει στο motoart τον Νοέμβριο του 2017

apostolos

Καλήμερα και χίλια συγνώμη που ξέχασα να αναφέρω μέρος και όνομα Είναι στην περιοχή του Ελληνικου στον παράδρομο και το όνομα του είναι Χρίστος !!!

Κρις Β

Απόστολε πως ονομάζεται το μαγαζί γιατί είμαι αρκετά κοντά στο Ελληνικό;; έχουμε τηλέφωνο ή στοιχεία;;
V. K.

Κρις Β

Παιδιά πήρα στον paint killer και μου είπε 350€ για απλό βάψιμο στα πλαστικά +αυτοκόλλητα... Πολλά δεν είπε με βάση αυτά που πήρε σε εσάς;;
V. K.