Γεια σας

Ξεκίνησε από george.s, Οκτωβρίου 14, 2019, 08:22:52 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

george.s

 :)
Είμαι ο Γιώργος και χαίρομαι που είμαι στην παρέα σας

Έχω πάρει ένα cb400sf και θα του κάνω μια πλήρης ανακατασκευή
Αυτή την στιγμή προσπαθώ να λύσω τα διαδικαστικά με την άδεια και την παραγραφή του δότη και θα ξεκινήσω άμεσα

Θα κρατήσω φωτογραφικό αρχείο από όλη την διαδικασία το οποίο θα ανεβάσω και σαν ημερολόγιο μηχανής

Μέχρι στιγμής διαβάζω πολύ ενδιαφέροντα ποστ και φτιάχνω την λίστα μου,αποθήκευση βίντεο,αρχείο με έξοδα εργασίες κλπ σε xl

Σίγουρα θα χρειαστώ βοήθεια οπότε όταν είναι η ώρα θα ζητήσω τα φώτα σας

Ευχαριστώ πολύ εκ τών προτέρων

itom32

Καλώς ήρθες στην κοινότητα των Superfour.

TEOS CB SF

Καλώς ήρθες στο φόρουμ ..καλή παραμονή και ενεργή συμμετοχή..

JEPE

Καλώς ήρθες!καλή δύναμη και αν κάπου μπορούμε να βοηθήσουμε μας λες!!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Καλώς όρισες στη παρέα . Αν θέλεις δώσε μας ένα δυο στοιχεία ακόμα όπως : είσαι Θεσσαλονίκη , Λιβαδειά, Αθήνα ; και ηλικία . Μας βοηθάς για να σου δώσουμε καλύτερες απαντήσεις όταν μας  τις ζητήσεις .  :)           

apostolos

Καλησπέρα καλώς ήρθες και καλό κουράγιο με το εγχείρημά σου!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


panosp25

Καλως ήρθες Γιώργο!

Καλή και ενεργή παραμονή στην παρέα.
Καλή δύναμη στην ανακατασκευή σου την οποία ανυπομονούμε να δούμε με φωτογραφίες.
Ό,τι χρειαστείς μην διστάσεις να ρωτήσεις.

ΥΓ. Θερμή παράκληση, για να εξοικονομήσουμε χώρο στο foroum διάβασε εδώ http://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=5486.msg51770#msg51770 με ποιόν τρόπο μπορείς να προβάλεις φωτογραφίες.

george.s

Παράθεση από: Alex400 στις Οκτωβρίου 14, 2019, 09:39:50 ΜΜ
Καλώς όρισες στη παρέα . Αν θέλεις δώσε μας ένα δυο στοιχεία ακόμα όπως : είσαι Θεσσαλονίκη , Λιβαδειά, Αθήνα ; και ηλικία . Μας βοηθάς για να σου δώσουμε καλύτερες απαντήσεις όταν μας  τις ζητήσεις .  :)           

καλημερα
Αθηνα Μελισσια, 47

Παράθεση από: panosp25 στις Οκτωβρίου 14, 2019, 11:35:23 ΜΜ
ΥΓ. Θερμή παράκληση, για να εξοικονομήσουμε χώρο στο foroum διάβασε εδώ http://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=5486.msg51770#msg51770 με ποιόν τρόπο μπορείς να προβάλεις φωτογραφίες.

ευχαριστω
αρα tapatalk ?

panosp25

Αν σε βολεύει Tapatalk, αλλιως ενα λογαριασμό mediafire ας πούμε που είναι δωρεάν.
Ευχαριστώ και συγγνώμη για την αναστάτωση.
Καλημέρα!!!

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


wolfi

Καλώς ήρθατε εσύ καί η κυρία σου.
Τώρα εμένα γιατί κάτι με θυμίζει η φωτογραφία.. .

george.s

Εσύ με κάλεσες  :)
Τις έχω ανεβάσει και στο moto.gr

wolfi

Εεεεε τοτενες καλά έκανες καί ήρθες  ;)

giannis_t

Καλωσόρισες κι από μενα, καλή επιτυχία και πολύ υπομονή σου εύχομαι, το αποτέλεσμα σίγουρα θα σε ανταμείψει. Περιμένουμε με ανυπομονησία τη συνέχεια.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

stam


SotirisKntCafe

Καλωσηρθες και καλη επιτυχια!