Γεια σας!

Ξεκίνησε από Antoniss37, Οκτωβρίου 07, 2019, 07:08:39 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Antoniss37

Γεια χαρά σε όλους και από εμένα



Sent from my iPhone using Tapatalk

panosp25

Γειά σου Αντώνη!

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


JEPE

Καλώς ηρθες!περιοχή; Μοντέλο;

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Καλώς τον Αντώνη ..!!! Για και χαρά και από εμένα . :)
 

giannis_t

Γεια σου και σένα Αντώνη. Καλή παραμονή, καλο διάβασμα και καλές βόλτες. Για λέγε τίποτα να σε φακελωσουμε

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

giwrgos96

Γεια χαρά!καλώς ήρθες!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


TEOS CB SF

Καλώς ήρθες στο φόρουμ

apostolos

Αντώνη καλησπέρα και καλός ηρθες!!! Για πες μας περιοχή και μοντέλο cb????

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Antoniss37

Το μοντέλο είναι το fIIn. Μοντέλο 92. Είμαι από κορυδαλλός. Ο αποστολής ο Δημήτρης και Αλέξανδρος ίσως με θυμούνται από το καφεδάκι στο Χαλάνδρι στο φούρνο που δουλεύω...Δημήτρη ευχαριστω και πάλι για την τιμονοπλακα  ;) :)

Antoniss37


Alex400

Θυμάμαι και το καπάκι του καφέ με το φτερό της HONDA που είχες ζωγραφίσει ...!!!  ;)
   

Antoniss37

 :) :) :) ;D πολύ σωστά Αλέξανδρε......ελπίζω να παρευρεθώ πάλι σε κανα καφεδάκι που θα κανονιστεί....

itom32

Γειά σου και απο μένα Αντώνη.Θα ήθελα να μας δώσεις αν γνωρίζεις κάποια στοιχεία για την καρίνα που έχεις τοποθετήσει.Υποψιάζομαι πως είναι της ACP,εκτός κι αν με ξεγελά η φώτο.

wolfi

Τώρα αν σε πω ότι μόλις είδα την φωτογραφία με την καρίνα το ΠΡΏΤΟ πού με πέρασε από το μυαλό είναι αν θα ρωτήσεις λεπτομέρειες για αυτήν θα με πιστέψεις;;;;

itom32

Παράθεση από: wolfi στις Οκτωβρίου 08, 2019, 11:49:52 ΜΜ
Τώρα αν σε πω ότι μόλις είδα την φωτογραφία με την καρίνα το ΠΡΏΤΟ πού με πέρασε από το μυαλό είναι αν θα ρωτήσεις λεπτομέρειες για αυτήν θα με πιστέψεις;;;;
Και που ξέρεις οτι δεν θα ρωτούσα για την ουρά εεε;;;Επειδή ξέρεις πως την πέρασα αυτήν την ασθένεια ετσι;;;