Αλλαγή διεύθυνσης

Ξεκίνησε από panosp25, Σεπτεμβρίου 27, 2019, 01:38:26 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

JEPE

Καλό κουράγιο πανο! Και σαν μια πρόταση ειναι να αρχίσουμε να ψάχνουμε και για "υδραυλικό"όσοι ήταν στην Ελάτη θα γνωρίζουν!!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


apostolos

Ρε συ Δημητράκη άσε κατά μέρους τον υδραυλικό και κοίτα την νταλίκα μην ξανά πέσεις!!!!!!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


itom32

Μιας και η μετάβαση δείχνει να έχει πάρει σάρκα και οστά το να πω ένα απλό ευχαριστώ στον ακούραστο Pano25 θα ήταν φτωχό. Επιφυλάσσομαι για περαιτέρω απο κοντά Πάνο.Με μπουγάτσες,πατσαδες,γραπες κλπ.

klab

Κουράγιο Πάνο και όποιος άλλος συμμετέχει στην μεταφορά, έχει πολύ δουλειά.

panosp25

Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση σύντροχοι! Η αλήθεια είναι οτι έχει πολύ διάβασμα και αρκετά email για να ολοκληρωθεί όλο αυτό με κόστος ένα τηλεφώνημα που χρωστάω απο το Σάββατο σε ενα φίλο.  (Ξέρει αυτός).
Η μεταφορά είναι σε εξέλιξη οπότε οταν ολοκληρωθεί, θα γίνουν κάποιες αναβαθμίσεις. Για ότι νεότερο θα ενημερώνω.

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


TEOS CB SF

Συγχαρητήρια και από εμένα σε όλη την προσπάθεια από όλους όσους ασχολούνται με το θέμα , ένα ευχαριστώ είναι σίγουρα το λιγότερο για τον χρόνο που αφιερώνετε για μια τέτοια προσπάθεια ..

TEOS CB SF

Αααα και τώρα που το σκέφτομαι πρέπει να κάνουμε νέα μπλουζάκια .. Με το νέο. Λογότυπο

zi

Μπράβο παλικάρια ότι γίνεται είναι για καλό πιστευω

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

giannis_t

Ένα μπράβο είναι λίγο!!! Κάθε αλλαγή είναι για καλό.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

giannis_t

Βασικά να κάνω και μια ερώτηση; Το λόγκο τι γραμματοσειρές χρησιμοποιεί; Το CB400SF GREEK COMMUNITY πρέπει να είναι SF Fourche γραμματοσειρά. Το www.go4it.gr ξέρει κάποιος τι γραμματοσειρά ήτανε; (Είναι πολύ όμορφη)
Ακόμα υπάρχει κάπου σε καλή ανάλυση το λόγκο;
Επίσης το www.superfour.gr είναι πορτοκαλί για να φαίνεται ή είναι σποντα για τα πορτοκαλί Superfour;
Πάντως ειδικός δεν ειμαι αλλά αν χρειαστείς λίγη βοήθεια με τις μόντες στα γραφικά στείλε ένα πμ ίσως μπορώ να βοηθήσω, έχω παίξει κατά καιρούς με illustrator.
Σόρρυ αν επρηξα απλά ρωτάω για να δω τι παίζει μπας και τυπώσω και κάνα αυτοκόλλητο (μπλουζάκια έχουμε και δικά μας αυτοκόλλητα δεν έχουμε χαχα)

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

panosp25

Γιαννη καλημέρα! Λεπτομέρειες για το logo, το πρωτότυπο και τις γραμματοσειρές τα γνωρίζει ο itom. Το πορτοκαλί ειναι και για τους δυο λόγους!
Όσο για τη βοήθεια, δεκτή κάθε ειδους. Αν έχεις καμία καλη ιδέα για το logo θα ήθελα να την ακούσω...

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


wolfi

Προσωπικά οοοοοσες φορές πάω να μπω στο site το γ@@@νο το δάχτυλο πάει στο ΓΚΟΥ καί όχι στο ΣΟΥ...
ʼντε τώρα να τού μάθω τα καινούργια χούγια.....

klab

Καλημέρες.
Δεν ξέρω αν είμαι στο κατάλληλο section για να πω το πρόβληματάκι οπότε sorry προκαταβολικά.

Όταν πατάω στο "Εμφάνιση μη αναγνωσμένων μηνυμάτων από την τελευταία επίσκεψη." δεν μου εμφανίζει τίποτα.
Το έχω δοκιμάσει σε 2 διαφορετικούς υπολογιστές.

panosp25

Καλημέρα klab.
Το ίδιο μου είχε πει πρίν μέρες κι ο itom. Σε μένα πάλι τα εμφανίζει. Μπορούμε να κάνουμε μια δοκιμή; Μια εκκαθάριση ιστορικού μονο στα δεδομένα κλπ. Οχι password δηλαδή και τετοια. (Ισχύει για Google Chrome).

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


klab

Τα διέγραψα όλα αλλά δεν άλλαξε τίποτα. (με chrome)