Καλό μήνα!!

Ξεκίνησε από ntaks, Ιουνίου 01, 2019, 12:14:36 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Alex400

Ευχαριστώ Wolfi κάθε παρατήρηση σου καλοδεχούμενη . Θα το φτιάξω εντός εβδομάδας με τα υπόλοιπα που θα μαζέψω .Για το γράφτη  πρέπει να απαντήση ο ΤΖΟ .       

ammo77

Καλημέρα και καλό μήνα,
Παιδιά πολύ Αμερικανιά η φάση σας μπράβο, έτσι να συνεχίσετε!
Τόσα CB μέσα σε ένα γκαράζ!!!  :o
Πάντα τέτοια παιδιά. 

TZO

Παράθεση από: wolfi στις Ιουνίου 02, 2019, 09:52:19 ΜΜ
Μπράβο σε όλους σας.
Επειδή δεν διακρίνω καθαρά τι είναι ??
Γραφτης είναι????


Μίας και αναφέρθηκε ότι ο ένας επιληφθηκε την μηχανή του άλλου αυτό εδώ που λείπει ποιος το επιληφθηκε?

Όχι Wolfi, στροφόμετρο είναι. Ήταν μια καλή αρχή να δούμε περίπου σε τι στροφές ήταν το ρελαντί γιατί διαφέρει λίγο πολύ από τα όργανα μας.

TEOS CB SF

Συγχαρητήρια σε όλους που βρέθηκαν σε αυτό το γκαράζ ... Οι εικόνες μιλούν από μόνες τους , Εύχομαι να μεγαλώνει η παρέα ...
Υ .Γ  έχετε παραμελήσει λίγο το θέμα τις διατροφής σας νομίζω .Δεν είδα σε καμία φωτογραφία τον αγαπημένο μου καπνό από ψησταριά ...

wolfi

Παράθεση από: TEOS CB SF στις Ιουνίου 03, 2019, 08:57:45 ΠΜ
Υ .Γ  έχετε παραμελήσει λίγο το θέμα τις διατροφής σας νομίζω .Δεν είδα σε καμία φωτογραφία τον αγαπημένο μου καπνό από ψησταριά ...
Καλά ρε συ τόσες φωτογραφίες με μηχανάκια λυμένα έχει και εσύ ψάχνεις φωτογραφία με φουφου????
Νηστικός είσαι .......

Alex400

ʼλλες δύο φωτογραφίες από τη χθεσινή συγκέντρωση. Ξένοιαστος με το V-Tec και Alex 400.





Ποντιος χρηστος

Γερά χαρτιά ωραία ... χερετω την παρέα σας
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

Harlock

Ρε δυο μερες δε μπηκα και κανατε παλι μαστορεματα χωρις εμενα; :(

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk


Alex400

Harlock μη φαντάζεσαι ότι οι άλλοι κράταγαν πρόσκληση ....είπα να μαζευτούμε και ήρθανε . Πάνω - κάτω κρατάμε τα υλικά που θα χρειαστούμε ο καθένας για αυτά που θα φτιάξει . Όταν είμαστε εκεί βλέπουμε πως θα δουλέψουμε [ανά δυο ή τρεις ] . :)               

Harlock

Αστα αυτά φοβάστε μην έρθει ο νέος και σας βάλει τα γυαλιά  8) .
Αν και έχω 2-3 μερεμετάκια να κάνω στη δικια μου, θα ερχομουν πιο πολυ για κουβεντα, βοηθεια και ανταλλαγή γνώσεων.

Maria_Tegx

Το έχετε πάει σε άλλο επίπεδο, μπράβο σε όλους. Το θέμα της διατροφής σας θα το φροντίσω εγώ και ο Απόστολος Που εχει κλείσει θέση μπροστά στο κάρβουνο.. Του εχω και μιτοτσίμπιδο να γυρνάει τα σφαχτά 😂😂. Χίλια ευχαριστώ στο φίλο Αλέξανδρο για το σεμινάριο και επιτέλους φως της προκοπής.. Χρωστάω κέρασμα αγαπημένε μου!

apostolos

Μαράκι καλημέρα ετοιμάσου Κυριακή έχει βόλτα για καφεδάκι!!!!!Πάρε Αlex να σου πει λεπτομέρειες!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Για να μήν ανοίγω νέο θέμα , αλλά και επειδή μου αρέσουν οι αναμνήσεις ....[τύφλα να χει το fb με τις υπενθυμίσεις... ;D ;D ;D]
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΥΝΤΡΟΧΟΙ .  ;) [Και για όσους αρέσκονται στις ποιο πάνω εικόνες ....ΕΔΩ είμαστε για να τις επαναλάβουμε .... ;) ]   

panosp25

Καλό μήνα!!!

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


itom32

Καλο μηνα και καλες και ασφαλεις διαδρομες σε ολους.