Καλό μήνα!!

Ξεκίνησε από ntaks, Ιουνίου 01, 2019, 12:14:36 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ntaks

Καλό μήνα σε όλους παιδιά πάντα εξοπλισμός πάντα όρθιοι. :D

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk


panosp25

Καλό μήνα! Καλά μπάνια και καλα καλα χιλιόμετρα!!!

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Καλό μήνα , καλές βόλτες  και για την ομάδα της Αθήνας τα κεφάλια μέσα .....Αύριο έχει συντήρηση ....Προυσχί γιατί και το εδώ σκλί δαγκάει άσχημα ....Με θέλατε μηχανές σαν της Θεσσαλονίκης εεεεε ; Τηλεδιάσκεψη με το Wolfi θα σας έχω ...... >:D >:D >:D               

Ποντιος χρηστος

Kalο μήνα υγεία κράνος και συντηρήσεις
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

itom32

Kαλό μήνα οι εκδράμοντες να ετοιμάζονται. O0

apostolos

Καλό μήνα και καλές βόλτες Ναι θέλουμε τα cb μας να είναι μηχανικά μαχημα και στην καλύτερη δυνατή κατάσταση Alex400 δεν ήμαστε ζουλιαρηδες αλλά θέλουμε βόλτες και καλή παρέα!!!!!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


TZO

Καλό μήνα! ʼλλη μια όμορφη συνάντηση σήμερα με πολύ μουτζούρα

JEPE

Καλό μήνα!μια όμορφη Κυριακή πέρασε με πολύ εργασία και καλή παρέα!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


JEPE

Πριν και μετά οι αναρτήσεις πίσω του nikos1234

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


JEPE

Ο ένας καθαρίζει καρμπ ο άλλος φτιάχνει μπροστινές αναρτήσεις (μας λιωσανε)

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Τα λυκόπουλα ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα . Η ποιότητα στις εργασίες συνεχώς βελτιώνεται . Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Δημήτρη που εκτός από το χώρο που μας διέθεσε κάθισε να ξαποστάσει το Απόγευμα ..... Νίκος 123456 , Τζο , Απόστολος , Ξένοιαστος , Stam , Jepe ,Alex 400 ήμασταν εκεί . Ο ένας φρόντιζε τη μηχανή του άλλου .  ;) :) :)                 

wolfi

Μπράβο σε όλους σας.
Επειδή δεν διακρίνω καθαρά τι είναι ??
Γραφτης είναι????


Μίας και αναφέρθηκε ότι ο ένας επιληφθηκε την μηχανή του άλλου αυτό εδώ που λείπει ποιος το επιληφθηκε?

panosp25

Εσείς το έχετε φτάσει σε επίπεδο πανεπιστημίου! Εγώ ντρέπομαι να εμφανιστώ μπροστά σας!!!

Alex400

Πάνο είσαι Πρύτανης  . Έχουμε δρόμο ακόμα ....  Η ουσία είναι όταν τελειώνουμε , μαζεύουμε και καθόμαστε να πιούμε μια μπύρα . Η μηχανή του συντρόχου σου , ΔΕΝ είναι άλλη μια μηχανή . Είναι η μηχανή που βοήθησες να γίνει καλύτερη , ο σύντροχος  να νοιώσει χαρούμενος , η ομάδα να δέσει . Ο ένας να ξέρει τη μηχανή του άλλου , να ξέρει τι χρειάζεται και πως θα γίνει . :)                       

wolfi

Και εξηγώ.
Επειδή ο χαλκός οξειδώνεται για πλάκα καλό είναι ναι το έχεις προφυλαγμένο από νερά .