Superfour.gr και motomarket

Ξεκίνησε από itom32, Ιουνίου 06, 2020, 01:33:46 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Κατοπιν πρωτοβουλιας της διε/νσης του superfour.gr υπαρχει προσφορα με εκπτωση 15% στο αγαπημενο motomarket,σε ολα τα μελη του φορουμ με καρτα μελους,και σε ολα τα ειδη του κατ/τος πλην κρανων shoei.

panosp25

Μπράβο φιλε! Ευχαριστούμε. Να συμπληρώσω πως η Motomarket βγάζει τα μπουφαν και λοιπή ενδυμασια Nordcode. Πηρα ενα μπουφανακι που εχει βγει καλο! 

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Μπράβο Αρχηγέ . Έχει καλά προϊόντα μοτοσυκλέτας και οι πωλητές ξέρουν τη δουλειά τους . [Αν κάτι ΔΕΝ καλύπτει τις ανάγκες σου , σου λένε πάρε κάτι άλλο .] Το 15% βοηθάει ακόμα περισσότερο και δεν είναι διόλου ευκαταφρόνητο .       

JEPE

Συγχαρητήρια  στην διεύθυνση!μια ερώτηση!στης κάρτες αναγράφεται σαν go4it δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο θέμα;;

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




itom32

Οχι κανένα θέμα,είναι ενημερωμένοι.Αν υπάρξει κάποιο θέμα στο υποκ/μα Αθηνών(που δεν θα υπάρξει γιατί εχουν ενημερωθεί),για το superfour.gr γνωρίζει και εχει ενημερώσει το υπ/μα Αθηνών ο Σταύρος απο το κατ/μα Θεσσαλονίκης.

zi

Αυτά είναι. Κ πάλι μπράβο

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

Taskon

Συγχαρητήρια!! Εξαιρετική κίνηση!!

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk


vagkouts

Ένα μεγάλο μπράβο στη Διεύθυνση!!!  ;D ;D ;D ;D
Ευχαριστούμε!

TEOS CB SF

Συγχαρητήρια , για το μεράκι , για τον χρόνο που αφιερώνεις για να παραμένει το φόρουμ ζωντανό και ενεργό ..
Όποιος σε έχει γνωρίσει ,,,, ξέρει .
Ευχαριστούμε για όλα

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


stam


giannis_t

Μπράβο και για την έκπτωση και για την προσπάθεια για άλλη μια φορά.

Sent from my Nokia 7.2 using Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

Spyros.L

Μπραβο κυριοι. Πραγματική πηγή έμπνευσης η τετοια στηριξη της  διαδικτυακής κοινοτητας.
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

ammo77

Μπράβο, πολύ καλή δουλειά! Χίλια μπράβο κι από έμενα, δεν έχω λόγια για έναν άνθρωπο που δεν σταματάει πουθενά!
Συγχαρητήρια....!

Ποντιος χρηστος

ωραιο μαγαζι ναι με πολλα αξεσουαρ .απο εκει το πηρα το δικο μου σε αριστη τιμη.ωραιος γιαννη!
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης