Το Superfour.gr πάει Tapa...talk

Ξεκίνησε από panosp25, Φεβρουαρίου 16, 2019, 11:54:10 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

panosp25

Αγαπητοί σύντροχοι και συντρόχισες...
Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω οτι η ιδέα του Trioumphboy υλοποιήθηκε και για το αγαπημένο μας Go4it.
Το Forum είναι πλέον διαθέσιμο στο Tapatalk.
Για όσους δεν γνωρίζουν είναι μια εφαρμογή για smartphones που επιτρέπει στον χρήστη να βλέπει από το κινητό του το forum, με πιο φιλική προς το κινητό εμφάνιση αλλά και να δέχεται ειδοποιήσεις για νέα θέματα ή απαντήσεις σε θέματα που συμμετέχει.
Επίσης κάνει δυνατή την ανταλλαγή άμεσων μηνυμάτων μεταξύ μελών του forum αλλά και άλλες εφαρμογές που δεν έχω ανακαλύψει ακόμα ούτε εγώ.
Το link της εφαρμογής https://www.tapatalk.com
τέλος να διευκρινίσω ότι η εφαρμογή είναι διαθέσιμη για Android και iOS

itom32

Η ιδέα της εφαρμογής έγινε για πρώτη φορά το φθινόπωρο του 2013 απο τον σύντροχο και μελος  pavlidisc,o oποίος σαν φανατικός χρήστης iphone γνώριζε γι'αυτην την εφαρμογή.Αλλά δεν ευοδώσαμε εως τώρα να κάνουμε την προσθήκη.Μάλιστα την συζήση για το Tapatalk και την χρησιμότητά του,την είχα και πριν μερικες μέρες με τον Apostolos1.Πάνο σε ευχαριστώ για την προσφορά και τον κόπο σου για την προσθήκη  της εφαρμογής προς ευκολία των μελών.

panosp25

Γιάννη δεν γνώριζα αυτή τη λεπτομέρεια. Λοιπόν έστω και 6 χρόνια μετά έγινε ενα βήμα.
Πάντως όποιο από τα μέλη γνωρίζει περισσότερα για την εφαρμογή περιμένουμε να ακούσουμε λεπτομέρειες, καθώς κι εγώ από κινητά λίγα πράγματα γνωρίζω.

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


apostolos1

Καλημερα αδελφια Επειδη με την τεχνολογια δεν ειμαι και Αινσταιν το tapatalk το βρισκουμε στο play store  το κατεβαζουμε και μεσο αυτου βλεπουμε την σελιδα μας go4it???!!!

panosp25

Αποστολε καλημέρα!
Το tapatalk το βρίσκουμε στο playstore όπως είπες, μετά την εγκατάσταση κάνουμε αναζήτηση το go4it και συνδεόμαστε με τους κωδικούς μας.

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ποντιος χρηστος

Μερικές φορές με ποιανει δέος κι πορω να καλατσευω. Ρε παιδιά τι να πω ευχαριστο η μπράβο . Να είστε καλά με υγεία . Με κάνετε τι να π. . Go4 it. Τέλος !!!!
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

JEPE

Για άλλη μια φορά συγχαρητήρια στα ψαχτηρια του φόρουμ!!

itom32

Παράθεση από: JEPE στις Φεβρουαρίου 17, 2019, 12:39:30 ΜΜ
Για άλλη μια φορά συγχαρητήρια στα ψαχτηρια του φόρουμ!!
Δηλ.ο Panos25.Ο οποίος είναι ένα διαμάντι και όποιος τον βρεί είναι πολύ τυχερός άνθρωπος.

JEPE

Παράθεση από: itom32 στις Φεβρουαρίου 17, 2019, 12:45:43 ΜΜ
Παράθεση από: JEPE στις Φεβρουαρίου 17, 2019, 12:39:30 ΜΜ
Για άλλη μια φορά συγχαρητήρια στα ψαχτηρια του φόρουμ!!
Δηλ.ο Panos25.Ο οποίος είναι ένα διαμάντι και όποιος τον βρεί είναι πολύ τυχερός άνθρωπος.
Χωρίς να θέλω να τον κολακεψω πραγματικά είναι ένα χρυσό παιδί και είναι τιμή μου που τον έχω γνωρίσει (απαντάω μέσω tapatalk πλέον)

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


TEOS CB SF

Συγχαρητήρια και από εμένα .. νομίζω ειδικά εμένα που γράφω πάντα από το κινητό , θα μου είναι ιδιαίτερα χρήσιμο .. Μπράβο ρε φίλε ....

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


itom32

Πω!πω!πω!!!!!Λάμπει απο γυαλάδα!!!Η δικιά μου ζέχνει!!!

panosp25

Με κάνετε και κοκκινιζω!!! Ευχαριστώ παιδιά, αλλά είπαμε, εδώ βοηθάμε όλοι, ο καθένας με τον τρόπο του!!!

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


TEOS CB SF

Παράθεση από: itom32 στις Φεβρουαρίου 17, 2019, 05:45:08 ΜΜ
Πω!πω!πω!!!!!Λάμπει απο γυαλάδα!!!Η δικιά μου ζέχνει!!!
Γιάννη εσύ το κυκλοφορείς κάθε μέρα ... Εγώ το έχω εκθεσιακό το χειμώνα μόνο μπροστά το βάζω ,,,

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ποντιος χρηστος

🇬🇷 Όχι εσυ είπες πας βόλτες χειμώνα κάνει εκδρομές με φίλους . ʼρα κίνησε .βγαλτο το καλοκαίρι μόνο και μετά έλα και πες ( ελάτε για μοτοβολτα στην αραχωβα στο Πηλίου στα Τρίκαλα ). Και μετά έλα πες εμένα α δεν θα έρθεις ;;;  ;D
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

TEOS CB SF

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Φεβρουαρίου 17, 2019, 09:57:05 ΜΜ
Όχι εσυ είπες πας βόλτες χειμώνα κάνει εκδρομές με φίλους . ʼρα κίνησε .βγαλτο το καλοκαίρι μόνο και μετά έλα και πες ( ελάτε για μοτοβολτα στην αραχωβα στο Πηλίου στα Τρίκαλα ). Και μετά έλα πες εμένα α δεν θα έρθεις ;;;  ;D
Εσεν ντο να λέω σε .. κι εγρικω ντο θελτς να λες με νεπε ? Ντο τσαιζεις ??

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk