Η καινούρια ομορφιά

Ξεκίνησε από Alex400, Ιανουαρίου 02, 2019, 10:38:52 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Alex400

Η φωτογραφία είναι μέτρια αλλά έτρεμα απ το κρύο και την κούραση . Όμως ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας . Χάρη στον ITOM και τον Panosp25 έχω κάτι που ήθελα πολύ καιρό . Ένα SUPER FOUR  FIIIT με συντροφεύει. Ο ITOM μου έμαθε τι έπρεπε να ξέρω και ο Πάνος τι έπρεπε να κάνω . Σήμερα ήταν από τις ποιο όμορφες μέρες που είχα , Σύντροχοι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.                                   



jah

Καλοτάξιδο, πολύστροφο και πάντα όρθιο σύντροχε!!

panosp25

Όσο μέτρια και κουνημένη είναι η φωτογραφία, τόσο μεγάλη είναι η χαρά που μου δίνει. Επιτέλους έχεις πάλι μηχανή και μάλιστα αυτό που ήθελες! Καλοτάξιδο, καλορίζικο, πάντα όρθιο!
Χαίρομαι που ξεμπέρδεψες αν και δεν στάθηκε αφορμή να τα πούμε απο κοντά. αλλά πίσω έχει η αχλάδα την ουρά!!!  ;D

itom32

Για δεν έβγαλες ολόσωμη;;To κόκκινο είναι;;Τελικά βρήκες άκρη.Αυτά είναι.Καλοτάξιδο και αργά αργά έχεις την πρώτη ύλη για να την κάνεις την πιο τέλεια κατα το γούστο σου SUPERFOUR VERSION S FIIIT

apostolos1

Αlex μου τελος τα προβληματα σου Ο ΑΓ.Βασιλης δεν σε ξεχασε !!! Καλες βολτες να΄χουμε παντα ορθιοι και σε περιμενω για καφε !!!!!

TEOS CB SF

Καλές βόλτες , με ασφάλεια .. καλορίζικο

stam

Καλοτάξιδο και απροβλημάτιστο από δω και πέρα. Και καλές βόλτες!

JEPE

Καλόταξίδο φιλε!!άντε μπήκε με χαρα ο νέος χρόνος!!


wolfi

Καλοταξιδη να είναι ΑΠΟΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΗ και με πολλά πολλά χλμ παρέα....
(Αποφεύγουμε φώτο ή είναι η ιδέα μου;;;; )
Όχι για μένα αλλά για τούς άλλους εδώ μέσα που τούς αρέσουν οι kinky (που είσαι Τεό να δεις τι έγραψα  ;D )    καταστάσεις.......

Alex400

Wolfi ....Θέλει δουλειά ΔΕΝ περνάει τις εξετάσεις [ ;D ]   δίπλα στις μηχανές  της Θεσσαλονίκης  ....
Κινκι οφθαλμόλουτρο  θα έχουμε πολύ ...Κάθε στάδιο εργασίας θα έχει ανάρτηση με φωτογραφίες.
Από την πλευρά σου ΘΕΛΩ να είσαι Αδυσώπητος στην κριτική . ΕΜΕΙΣ [GO4IT] ΔΕΝ βλογάμε τα γένια μας ....
ΕΜΕΙΣ είμαστε GO4IT.  >:D             

panosp25

Alex ανέβασε μια φωτο με τη ντίζα του συμπλέκτη έξω από το ντεπόζιτο. Δεν θα ξαναζητήσει ο wolfi.  ::)


wolfi

Παράθεση από: Alex400 στις Ιανουαρίου 05, 2019, 01:08:04 ΜΜ
Wolfi ....Θέλει δουλειά
Κινκι οφθαλμόλουτρο         

Αυτό ακριβώς αποζητά το go4it

kat

Καλοριζικο Αλεξ! Αντε να το δουμε κι απο κοντα!
Κατερίνα

Ποντιος χρηστος

Τώρα τα βλέπω τα ποστ 🇬🇷 Καλοτάξιδο υγεία να έχεις και όλα θα τα φτιάξεις .ηξερα ότι πήρες αλλά τώρα είδα το ποστ. Ο κύριος όμως γουολφι( ο κρεμάστε ψηλά τραγουδάει αλλά φωτό βγάζει μόνο όταν την κρεμάει ψηλά ) σας χερετω Έλληνες σιμπαδες  αλλά το τι αποζητά το go 4 it γνωστής . Όχι για μένα αλλά για τους άλλους ναι ναι ο πόνος βλέπεται ...
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

wolfi

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Μάρτιος 11, 2019, 09:21:23 ΜΜ
Τώρα τα βλέπω τα ποστ 🇬🇷 Καλοτάξιδο υγεία να έχεις και όλα θα τα φτιάξεις .ηξερα ότι πήρες αλλά τώρα είδα το ποστ. Ο κύριος όμως γουολφι( ο κρεμάστε ψηλά τραγουδάει αλλά φωτό βγάζει μόνο όταν την κρεμάει ψηλά ) σας χερετω Έλληνες σιμπαδες  αλλά το τι αποζητά το go 4 it γνωστής . Όχι για μένα αλλά για τους άλλους ναι ναι ο πόνος βλέπεται ...

Πες μας τι πίνεις εσύ και δεν μας  δίνεις......