Πληρωμή server για το 2019

Ξεκίνησε από itom32, Σεπτεμβρίου 17, 2018, 04:41:02 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Γειά χαρά σε όλους τους σύντροχους."Χαρά" που λέει ο λόγος,διότι το συγκεκριμένο πόστ είναι για την πληρωμή του server για το 2019. :-\ Το ποσό είναι 60 ευρώ και για να προλάβουμε την προθεσμία πληρωμής το έχω ήδη προπληρώσει.Οσοι αισθάνονται το go4it σαν κάτι δικό τους που πρέπει να συνεχίσει να υπάρχει,μπορούν αν θέλουν να συμμετέχουν στην πληρωμή με το ποσο των 5 ευρώ.Μόλις το ποσό συμπληρωθεί θα το αναφέρω σε αυτό το τοπικ.


panosp25

Γιαννη πρεπει να ξέρουμε και σε ποιο ονομα ειναι ο λογαριασμος

itom32

Παράθεση από: panosp25 στις Σεπτεμβρίου 17, 2018, 04:54:21 ΜΜ
Γιαννη πρεπει να ξέρουμε και σε ποιο ονομα ειναι ο λογαριασμος
Το εβαλα Πανο ευχαριστώ!!

klab

Έτοιμος   ;)
Το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε για αυτή την ομάδα που αγαπάει τα SF

TEOS CB SF


Alex400

Γιάννη γιατί μόνο 5 ευρώ ; Πιστεύω ότι θα χρειαστούμε  μεγαλύτερη χωρητικότητα οπότε να ενημερώσουμε μετά τα 200 . Νομίζω ότι είναι
εφικτό και θα είναι ανταπόδοση στα χρήματα που γλιτώνουμε κάθε φορά που χρησιμοποιούμε το σαιτ .             

itom32

Noμίζω πως πρέπει να το συζητήσω με τον Jimi το θέμα,αν έχουμε δηλ.κάποιο θέμα με την χωρητικότητα του server και κατα πόσο χρειάζεται να έχουμε μεγαλύτερη χωρητικότητα άμεσα ή σύντομα.Νομίζω πως με την κατηγοριοποίηση που έγινε στο site(χίλια ευχαριστώ Stam) και την διαγραφή αρκετών άχρηστων πινάκων,κερδίσαμε αρκετό χώρο.Ισως για την επόμενη χρονιά να δούμε το θέμα αύξησης χωρητικότητας,όπως και αναβάθμισης του site που έχει προτείνει ο Panos25.

Alex400

Εντάξει αρχηγέ πρωί-πρωί τράπεζα . ;) ;D ;D ;D     

stam


TZO


ammo77

Κι εγω μέσα και με όσα απαιτηθούν.......
Αλλά μία χάρη Γιάννη, υπομονή μέχρι την επόμενη πληρωμή μην τρέχω τώρα σε καταθέσεις.....
Θα τα βαλω με ibank.  :o ;D

panosp25

Γιάννη με την πρώτη ευκαιρία, αν μπορείς να γνωστοποιήσεις το ποσό που μαζεύτηκε και τι απομένει, να ξέρουμε μήπως χρειαστεί να αυξηθεί η συνδρομή, η να καλύψουμε το ποσό μέσω των T-shirts.

itom32

Χθες που κοίταξα είχαν βάλει 4 μέλη τα οποία ευχαριστώ εκ μέρους του go4it για την ευγενή και άμεση στήριξη.

panosp25

Οπότε το ποσό δεν έχει καλυφθεί ακόμα! :-\ :-[ :-X

toteras

Έβαλα και εγώ τον οβολό μου. Για να κάνω και τον δικηγόρο του διαβόλου αν η διαφορά χρημάτων για αναβάθμιση με μεγαλύτερο χώρο είναι μικρή κακώς δεν το κάνουμε τώρα.