T-Shirts

Ξεκίνησε από microvios, Μάρτιος 07, 2014, 09:20:14 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ψηφίστε τώρα! Τι μέγεθος μπλουζάκι Θέλετε?

Small
0 (0%)
Medium
1 (7.1%)
Large
8 (57.1%)
XL
5 (35.7%)
Του Α.Ο. Ψαρής Φοράδας (sorry, ΧΧL)
0 (0%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 14

Η ψηφοφορία έληξε: Μάρτιος 27, 2014, 06:28:35 ΜΜ

microvios

Μόλις ειδοποιήθηκα πως τα μπλουζάκια θα είναι έτοιμα αυτή την εβδομάδα. Ότι έχετε ζητήσει έχει περάσει αλλά δεν γίνεται πλέον καμία αλλαγή γιατί έχουν κοπεί οι στάμπες.
It ain't over till it's over

itom32

Aντώνη σε ευχαριστούμε και πάλι για τον κόπο σου!

microvios

H υποχρέωση της μπουγάτσας παραμένει. Έχω μιά υποψία πως μέσα στον Ιούλιο θα τα πούμε από κοντά.
It ain't over till it's over

itom32

Δεν εχει μόνο μπουγάτσα.Αυτο το ΣΚ πάω να καθαρίσω το σπίτι στο χωριό στα Πιέρια.Θα κοψιδιαστούμε θες δε θες!!Εχω και γράπα.....

microvios

Τα μπλουζάκια κετέφθασαν. Όλα είναι όπως τα περιμέναμε. Διανομή εκτός Αθηνών από Δευτέρα (σόρρυ αλλά τα έχω φτύσει αυτή την εβδομάδα και λέω να ξεκουραστώ λίγο). Οδηγίες για πληρωμή θα αποσταλούν σε κάθε ενδιαφερόμενο χωριστά. Οι Αγαπημένοι μου φίλοι της Θεσσαλονίκης θα τα παραλάβουν και πάλι όλα μαζί (έτσι θα γλυτώσουμε άδικα ταχυδρομικά).
It ain't over till it's over

xrhstos

eisai KAI ΘΑ παραμείνεις συντροχος four .microvie eisai  ωραιος!

itom32

Αντώνη μια επιβεβαίωση του δέματος για Θεσσαλονίκη:
1.Itom32:1polo orange M/2 tshirt orange M/2 tshirt black=30e
2.Ammo77:2 polo black M/2 tshirt black M=30e
3.xrhstos: 1 polo white παιδικό=10e
Σύνολο 10 τεμαχια σωστά;;Εάν ξέχασα κάποιον ή υπαρχει κατι λαθος,διορθώστε!!

microvios

1.Itom32:1polo orange M/2 tshirt orange M/2 tshirt black=30e - CHECK
2.Ammo77:2 polo black M/2 tshirt black M=30e - CHECK
3.xrhstos: 1 polo white παιδικό=10e - CHECK

Σύνολο 10 τεμαχια σωστά; - ΣΩΣΤΑ

Oλα σωστά, εκτός και αν υπέρχει και άλλος Θεσσαλονικιός, που δεν τον έχουμε πάρει μυρωδιά...
It ain't over till it's over

xrhstos

ola  καλα  παμεεεεεεεεε

microvios

Παράθεση από: marios.apoel στις Ιουλίου 01, 2014, 09:53:45 ΠΜ
XXL προλαβα τελικά;;; ???

Μάριε πρόλαβες μέν, χρειάζομαι το όνομά σου όμως για να στείλω το μπλουζάκι, διαφορετικά πού θα πέει? Στείλε μου ΠΜ σε παρακαλώ, τα έχω όλα έτοιμα και με βολεύει να πάω μιά φορά στο Ταχυδρομείο λόγω μεγάλης ουράς μόνιμα.

Θένκς!
It ain't over till it's over

microvios

Ενημερώνω όλους τους φίλους και φίλες πως μετά από κάποια μπλεξίματα με την 2η παραγγελία (κάποιοι παρήγγειλαν αλλά δεν είναι έτοιμοι να παραλάβουν), έχω μείνει με 2 Small T-Shirts και ένα Small Polo, όλα μαύρο χρώμα.

Αν κάποιος/κάποια θέλει ένα η περισσότερα από τα παραπάνω ας μου το πεί να τα διώξουμε και αυτά.

Δεν θα υπάρξει επόμενη παραγγελία, ότι κάναμε, κάναμε.
It ain't over till it's over

TEOS CB SF

Αν και ήρθες πρόσφατα θεσνικη δεν μπόρεσα να σας δω ... Αν υπάρχει τρόπος μπορώ να τα πάρω κ τα δύο ..

zi

Καλημερα . Τι εγινε με την δευτερη παραγγελια ????? ακομα δεν εχω ειδοποιηση
ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

microvios

Παράθεση από: zi στις Ιουλίου 24, 2014, 08:13:50 ΠΜ
Καλημερα . Τι εγινε με την δευτερη παραγγελια ????? ακομα δεν εχω ειδοποιηση

Έφυγαν και έρχονται.
It ain't over till it's over

microvios

Παράθεση από: TEOS CB SF στις Ιουλίου 23, 2014, 03:30:03 ΜΜ
Αν και ήρθες πρόσφατα θεσνικη δεν μπόρεσα να σας δω ... Αν υπάρχει τρόπος μπορώ να τα πάρω κ τα δύο ..

Καλημέρα. Τα μπλουζάκια και το Polo είναι όλα Small και μάλλον δε θα σου κάνουν. Αν βάζεις Medium, το Polo ίσως αλλά είναι κρίμα να το στείλω Θεσσαλονίκη και να το πληρώσεις άδικα. Δεν έχω στείλει και κανένα Small στη Θεσσαλονίκη στα παιδιά να το δοκίμαζες! Αν μπορείς να δείς τα Medium του Itom ή του Ammo θα δείς αν τα Small παίζουν και μου λές.
It ain't over till it's over