δαγκανες... ανακατασκευη

Ξεκίνησε από JAS, Φεβρουαρίου 06, 2014, 10:26:37 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

JAS

παλικαρια καλημερα

εχουν πεσει στα χερια μου κατι ωραιοτατες 4πιστονες για ενα προξεκτ που ετοιμαζω αλλα με εχουν πιασει τα διαολια μου να τους κανω πρωτα μια ανακατασκευη!!! το λοιπον, ψαχνω να βρω site (εσωτερικου και εξωτερικο) η καταστηματα κατα προτιμηση εντως αττικης απο τα οποια να μπορω να προμηθευτω απαραιτητα κιτ ανακατασκευων η μεμονομενα εξαρτηματα τσιμουχες κτλ. με ενα γρηγορο ψαξιμο δεν εχω βρει κατι...

α) θελω να αποφυγω το ebay
β) δεν προκειτε για δαγκανες απο cb (ασχετος αν θα μπουνε επανω) οποτε μην αρχισετε να στελνετε σχετικα λινκ!!! ψαχνουμε site & καταστηματα για οποιον γνωριζει
γ) με την ολοκληρωση θα ακολουθησει φωτολαγνικο υλικο και σχετικος οδηγος ανακατασκευης.... ετσι για να σας μπριζωσω λιγο!

itom32

Αν δεν με πεις ποιά μοδελα φοράνε τις εν λόγω δακγάνες λίγο μπορώ να σε βοηθείσω καρντασάκι!!!


itom32

Που πήγες και τις ξετρύπωσες ρε συ.Τι μάρκα είναι brembo??tokico??nissin??Γνώμη μου είναι να μάθεις χαρακτηριστικά τους και ποιοτητα τους.Εγω πχ tokico δεν έβαζα δεν πα να 'χαν και 6 πιστόνια.Τι είδους τακάκια φοράνε και πόσο ευκολα μπορείς να τα βρείς.κλπ
Για τσιμούχες και αναλωσιμα γνωμη μου είναι να δεις Τογελο-Πισσαρη.Για εργαλεία για αυτές τις δλειές κατι τέτοιο;;
http://www.akd-tools.gr/0010000387/%CF%86%CF%81%CE%B5%CE%BD%CE%B1.html
Nομίζω οι Αθηναίοι θα σε βοηθήσουν καλυτερα.

stel89s

Είσαι ωραίος..... Έχω τις δάγκανες απο το 250. Αν και δεν εχω ασχοληθεί καθόλου μαζι τους και δε ξερω σε τι κατάσταση ειναι αν χρειαστείς κάτι πες αρκεί να είναι ίδιες. Απλα δεν μπορω να τις τσεκαρω τωρα γτ ειναι λιγο μακρυα... Να εχεις στο μυαλο σου οτι μαλλον θα χρειαστεις και αλλη τρομπα... Καλή φάση θα ήταν να έβαζες και το USD αλλα να ξες δεν ειναι καλύτερη ανάρτηση....

kodou

Καλησπερα! Εχω το τηλεφωνο απο ενα μαγαζι στο Νεο Κοσμο πανω στη Μπουμπουλινας αλλα δεν θυμαμαι σε ποιο νουμερο. ΤΝ λεγεται  2109739060. Απο εκει ειχα παρει για το cb αλλα εχει για πολλα.

trip238


JAS

γιαννη τοkico ειναι.... εκανα χτες βολτα το cb της σοφιας και πολυ απλα τα φρενα σκοτωνουν!!!! εμεινα μ@λακ@ς!!!

εκατσα στο σκ και τις εκανα κομματια.... προσεχως φωτο!

itom32

Με το καλό,περιμένουμε φώτο της ανακατασκευής!!!