Back Home!

Ξεκίνησε από microvios, Νοεμβρίου 26, 2013, 12:39:43 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

microvios

Καλησπέρα παιδιά, μετά από κάμποσα χρόνια με μια (ομολογουμένως) αγαπημένη ΧΤ600 που τώρα και μια εβδομάδα είναι πια με νέο ιδιοκτήτη από τη Θεσσαλονίκη, ήρθε η ώρα να επιστρέψω σπίτι, στη Honda.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν στο forum, ήρθα εδώ για τους φίλους του 400SF που είναι μια από τις επιλογές μου. Η άλλη είναι ένα Hornet και ελπίζω να με βοηθήσετε στη αναζήτηση της μηχανής που θα μου κάνει παρέα για αρκετά χρόνια ελπίζω.

Για να γνωριζόμαστε καλύτερα, είμαι Κρητικός, το σπίτι μου είναι στην Αθήνα αλλά περνώ τον περισσότερο χρόνο μου (λόγω δουλειάς) στο Λονδίνο.
It ain't over till it's over

geofot

καλησπερα φιλε μου!

itom32

Kαλώς ήρθες στην παρέα!!

atzimpourdakas

Καλώς τον πατριώτη!

microvios

Νάστε καλά παιδιά. Καλώς σας βρήκα. Ελπίζω τώρα να βρώ σύντομα και ένα κόκκινο SF γιατί χωρίς μηχανή δε λέει...
It ain't over till it's over

microvios

Παράθεση από: atzimpourdakas στις Νοεμβρίου 26, 2013, 10:57:23 ΠΜ
Καλώς τον πατριώτη!

Από που είσαι συ σύντεκνε και ποιανού είσαι? Για να δούμε αν είμαστε και κοντοχωριανοί!

Εγώ είμαι από τον ʼγιο Νικόλαο αλλά λείπω πολλά χρόνια στην Αθήνα και τώρα πιά είμαι πιό πολύ στην Αγγλία.
It ain't over till it's over

microvios

Παράθεση από: geofot στις Νοεμβρίου 26, 2013, 01:03:26 ΠΜ
καλησπερα φιλε μου!

Νάσαι καλά Geofot. Έχω δεί μερικά post σου και βλέπω πως ξέρεις κάμποσα πράγματα για το "ομόρφημα" των SF. Μόλις αποκτήσω και εγώ ένα κουκλί, θα σε πρήξω λίγο (αν μου επιτρέπεις) γιατί έχω μεγάλη τρέλα με την οψη της μηχανής. Δές μόνο πως ήταν το ΧΤ μου λίγο πρίν το πουλήσω, μετά απο 23 χρόνια (πρώτο και μοναδικό χέρι εγώ, αγοράστηκε καινούριο το '90 από αντιπροσωπεία).

Από ποιά περιοχή είσαι παρεπιπτόντως πάλι αν επιτρέπεται?
It ain't over till it's over

geofot

σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια.εδω και λιγους μηνες (στα 24 μου)ειπα να 3εκινησω το σπορ,την αγορασα και ασχολη8ηκα λιγο με 2 φιλουσ μου,εκ των οποιων ο ενας ειναι  μαστορας.παντως κι εσυ εισαι μερακλης..κουκλακι το χτ :) :)
απο πατρα ειμαι αλλα αυτη την περιοδο ειμαι χιο.εκανες τπτ με το ψα3ιμο? :-\

atzimpourdakas

Παράθεση από: microvios στις Νοεμβρίου 28, 2013, 01:13:17 ΜΜ
Παράθεση από: atzimpourdakas στις Νοεμβρίου 26, 2013, 10:57:23 ΠΜ
Καλώς τον πατριώτη!

Από που είσαι συ σύντεκνε και ποιανού είσαι? Για να δούμε αν είμαστε και κοντοχωριανοί!

Εγώ είμαι από τον ʼγιο Νικόλαο αλλά λείπω πολλά χρόνια στην Αθήνα και τώρα πιά είμαι πιό πολύ στην Αγγλία.

Εγώ είμαι από ηράκλειο.Από νότια του νομού δλδ.

microvios

O νοών νοήτω...

Και όποιος είναι περίεργος, Σάββατο, ίδια ώρα, ίδιο μέρος, ίδιος καφές...

Ατζέντα: Κατάστρωση σχεδίου προτεινόμενων ματσακονιασμάτων (πάντα υπό το ΑΓΡΥΠΝΟ μάτι της ΕΟΚΜ (για τους άσχετους: Ειδική Μονάδα Καταπολέμησης Μαιμουδιάς, της οποίας τυγχάνω αυτοανακηρυχθείς Επικεφαλής και μοναδικό μέλος).
It ain't over till it's over

itom32

Λεπόν αν και θα 'θελα να 'μαστε παρέα,αλλά δεν θα ήμαστε....να ευχηθώ καλοτάξιδη,καλορίζικη πάντα ζωηρά γυαλιστερή και κατακόκκινη.Προπάντως πάντα όρθιοι φίλε!!!!!

microvios

Νάσαι καλά αρχηγέ. Και από μένα κάθε ευχή για την υγεία σου και πλήρη επάνοδο.

Τώρα είμαι και αυτοδικαίως μέλος εδώ, μέχρι τώρα ένοιωθα κάπως σα "μουσαφίρης" που λέμε στην Κρήτη!

Και επι τόπου πήρα και "αέρα", να μπεί μιά τάξη εδώ μέσα ... (δές το American Bar και θα καταλάβεις)
It ain't over till it's over

itom32

Το είδα και είπα εκτός απο πλάκα να παίξουμε λίγο.Πως λέμε παίζω και μαθαίνω....χε,χε,χε!!

trip238

Καλοριζικη και καλοταξιδη και απο μενα Αντωνη!! Καλα χιλιομετρα και παντα ορθιος!!!! Τα υπολοιπα απο κοντα!!