Τωρα τα CB κρεμαστετα ψηλααααααααα

Ξεκίνησε από wolfi, Αυγούστου 07, 2013, 01:04:57 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

wolfi

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Φεβρουαρίου 04, 2019, 12:38:02 ΜΜ
Με αυτά με τις αλλαγές χρωμάτων νομίζω ότι παίρνει εύκολα εμπρός και τρέχει περιαοτερο.την αεροδυναμική που την εβαζεις ... πορτοκαλί ήταν ; Μπλε ήταν μοβ εντον. Ντο ινετε χαπαρ κεχω.γαμε. Χερετω!!!!!!

Φρουρά φρουρά φρουρά.. ......
Ένας Μεταφραστής ρεεεεεεεε

TEOS CB SF

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Φεβρουαρίου 04, 2019, 12:38:02 ΜΜ
Με αυτά με τις αλλαγές χρωμάτων νομίζω ότι παίρνει εύκολα εμπρός και τρέχει περιαοτερο.την αεροδυναμική που την εβαζεις ... πορτοκαλί ήταν ; Μπλε ήταν μοβ εντον. Ντο ινετε χαπαρ κεχω.γαμε. Χερετω!!!!!!
Χρήστο τερέν ντο α λέγω σε : αυτά ντο εχνε μωβ μπογιά ,εν κιαλο καλιο ʼσα αλλά , τρεχνε κιαλο πολλά , εν και πιο εμορφα ... Τώρα ντο λες εσύ και ο itom εγώ κι ξέρω ... Γι'αυτό ας εφταμε κανένα παρακαθ να τρωουμε και ασε άτα ντο λες νεπε


wolfi


wolfi

Αχ ρε κιοραταδες ΕΛΛΗΝΙΚʼ ΔΕΝ ΜʼΘΑΤΕ ΕΜΕΊΣ ΘΑ ΜʼΘΟΥΜΕ ΠΟΝΤΙΑΚʼ  O0 O0

Ποντιος χρηστος

Πες το παιδί  ότι τε ποντιακά είναι αρχαία ελληνικά
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

panosp25


TEOS CB SF

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Φεβρουαρίου 04, 2019, 08:24:11 ΜΜ
Πες το παιδί  ότι τε ποντιακά είναι αρχαία ελληνικά
Χρήστο Α λεα τον από σουμα ... Αλλιώς κ εγρικα ,, ντο να φταω τεσον φίλος εν το λυκουδ κιαλο πολλά ...

wolfi

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Φεβρουαρίου 04, 2019, 08:24:11 ΜΜ
Πες το παιδί  ότι τε ποντιακά είναι αρχαία ελληνικά

Τότε δεν μας μένει τίποτα άλλο από το να μας μαζέψεις όλους τούς ενδιαφερόμενους  για εντατικά μαθήματα ΑΡΧΑΊΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΏΝ

Ποντιος χρηστος

Όρεξη να έχετε α μαθηζοσας.’ Τεο και ρεο τεμον φίλος εν αλλά σε σεν αστειλατον να μαθηshaτον κιαλο  κιαλο καλιον ξερτς χαχαχα .  ::) ;D
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης


TEOS CB SF

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Φεβρουαρίου 04, 2019, 09:30:38 ΜΜ
Όρεξη να έχετε α μαθηζοσας.’ Τεο και ρεο τεμον φίλος εν αλλά σε σεν αστειλατον να μαθηshaτον κιαλο  κιαλο καλιον ξερτς χαχαχα .  ::) ;D
Χρυσόν α καθήσουμε με ατον αυκα αν κι μαθαν γιατί εν και τεβεκελης ,,, Α τρέχω α τρέχω κι απ'πιάνα τον ??? Α κοφτουμε τα αρκιδια του Α σύρουμε απαν άλας και ας τερουμε μετά ντο θα ξαναλέει για τεμον την ρατσαν .. το λυκουδ

Ποντιος χρηστος

.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

toteras

Παράθεση από: wolfi στις Φεβρουαρίου 03, 2019, 06:01:16 ΜΜ
Παράθεση από: itom32 στις Φεβρουαρίου 03, 2019, 03:56:34 ΜΜ
To παραπάνω όπως το είχε ο προηγούμενος,δεν είναι μωβ.Είναι μπλέ.Μωβ διάλεξε ο Λύκος να βάλει.


Δεν το διάλεξα εγώ έτσι λέει η ταμπέλα


Βρε παιδιά αυτό το μωβ το έχει κανείς σε φωτογραφία γιατί πολύ με τρώει η περιέργεια να το δω.

panosp25

Παράθεση από: toteras στις Φεβρουαρίου 08, 2019, 08:53:10 ΜΜ
Βρε παιδιά αυτό το μωβ το έχει κανείς σε φωτογραφία γιατί πολύ με τρώει η περιέργεια να το δω.

Για ρίξε μια ματιά εδώ...
http://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=4801.0