Οδικός για TT Isle of man!

Ξεκίνησε από trip238, Απριλίου 03, 2013, 10:15:44 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

trip238

Ο τίτλος τα λέει όλα! Νομίζω ότι αυτό το ταξίδι είναι must για όλους τους μοτοσυκλετιστες. Θέλω σε αυτό εδώ το τοπικ να συζυτησουμε και να εκφρασει ο καθενας τη γνωμη του για την πραγματοποιηση του εγχειρηματος αυτου. και ποιος ξερει ισως και να κανονιστει καποια στιγμη ομαδικη cbδοεκδρομη για οσους ενδιαφερονται.

itom32

Σε κάποια άλλη εποχή μπορεί και να γινόταν.Τώρα με το οικονομικό θέμα που έχουμε (περικοπές μισθών)οι περισσότεροι,δεν νομίζω οτι μπορεί να πραγματοποιηθεί.Αλλά καλό είναι να υπάρχει στο μυαλό ενα ''κάποτε ίσως''.Καλό ειναι να έχουμε όνειρα.

klab

Πριν μερικούς μήνες (ελάχιστους) κάθισαν και υπολόγισαν πόσο θα στοιχίσει να πάει κάποιος με παπί και όσο πιο οικονομικά γίνεται !!!
Πολύ περιληπτικά αγοράζεις 2 CB με τα έξοδα που θα χρειαστείς να κάνεις, τους βγήκε κοντά στις 3.000?  ;D

trip238

Δεν διαφωνω, χρειαζεται ενα σεβαστο ποσο. Αλλα πιστευω οτι η εμπειρια ειναι μοναδικη και δεν συγκρινεται και με 15 cb. Να σε ρωτησω ρε συ Γιωργο μηπως υπολογισαν ποσο παει και αεροπορικως????

klab

Έχει θέμα στο moto.gr αρκετό διάβασμα αλλά θα σου λυθούν οι απορίες : http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=132719

point zero

Με φτιαξατε πρωι -πρωι ....
Ποσο θα γουσταρα ενα τετοιο ταξιδι ... :D
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .