Στυλάτο μασκάκι για στρογγυλοφάναρα sf

Ξεκίνησε από itom32, Φεβρουαρίου 21, 2013, 09:50:03 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Χωρίς πολλές γωνίες και "απαλές"καμπύλες έβγαινε το oem μασκάκι για το CB1000 T2 Superfour του 1994.Πολύ όμορφο πολύ σπάνιο και πανάκριβο.https://motorcyclespecs.co.za/model/Honda/honda_cb1000T2_95.html m

Mάλιστα όταν παρουσίασαν το T2 στην έκθεση του Τόκιο το παρουσίασαν με αυτήν την τέλεια διχρωμία!!!!

Eπίσης κάτι παρεμφερές και ποιοτικό αλλά επίσης ακριβό βγάζει η αμερικάνικη Rifle:
https://rifle.com/Nightflight-Fairing-for-Round-Headlight-P1904.aspx

panosp25

Για μενα το καλύτερο after market fairing ειναι του microviou. Γουστα ειναι αυτα...

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


giannis_t

Η αλήθεια είναι itom ότι του cb1000 είναι τέλειο αλλά ακριβό. Οπότε επειδή 300€ για μασκακι δεν νομίζω ότι αξίζει θα πάω για του microviou και άμα δεν το προτιμώ θα το βγάζω δύο βίδες είναι.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

panosp25

Αλλιώς.. πάρε μια άδεια ενα σουκου, έλα Λειβαδιά και φτιάχνουμε ενα οπως το θες...

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


TEOS CB SF

Παράθεση από: giannis_t στις Αυγούστου 15, 2019, 02:45:44 ΜΜ
Η αλήθεια είναι itom ότι του cb1000 είναι τέλειο αλλά ακριβό. Οπότε επειδή 300€ για μασκακι δεν νομίζω ότι αξίζει θα πάω για του microviou και άμα δεν το προτιμώ θα το βγάζω δύο βίδες είναι.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γιάννη καλησπέρα .. αν και δεν είναι μεγάλο το ποσό που θα δώσεις για αυτό που θέλεις να πάρεις , θα σου πρότεινα να κάνεις μια βόλτα με κάποιο που φορά κάτι ανάλογο για να διαπιστώσεις ότι ένα τόσο μικρό μασκακι δεν σου προσφέρει και κάτι το ιδιαίτερο από προστασία εάν δεν γίνεις ένα με το ρεζερβουάρ .. εκτός βέβαια εάν σου αρέσει εμφανισιακά .. διαφορετικά άφησε το όπως το έχεις και απόλαυσε τις διαδρομές σου με λίγα χλμ πιο κάτω όπου θα απολαμβάνεις και καλύτερα..

giannis_t

Πάνο ειλικρινά σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την πρόσκληση αλλά τώρα άμεσα δεν θα το επιχειρήσω. Ααα και χρόνια σου πολλά κιόλας ;)
Ιτομ έχεις τα δίκια σου αλλά να που οι φίλοι μου με μοτό έχουν όλοι χοντα και όλα γυμνά τεςπα θα τα πούμε σε καφέ. Πάντως λογικά θα το χτυπήσω το μασκακι να μου φύγει το αποθυμενο χαχα

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

Ποντιος χρηστος

υπαρχουν μεγαλες η μικρεσ διαφορες ισως απο μασκακι σε μασκακι?η λογο του οτι εχει διαφορετικο χρωμα εχει και διαφορετικα χρηματα/? γιαυτο πρεπει να σιγουρετω, παντως παλαια του μικροβιου ηταν θεικο μασκακι.
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

zi

Εγώ έβαλα αυτό κ ταίριαζε χρωματικα στην κυρία. Από αέρα σούπερ κ σε μεγάλες ταχύτητες. Η τιμή του ήταν γύρω στα 30€ από Wish. Αν βρεις πάντως Ali κάνε αντιγραφή το αντικείμενο κ μπες zipy

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

giannis_t

Ναι νομίζω το είχες και το καλοκαίρι στη συνάντηση, ωραία χρώματα σου ταιριάζει. Το δοκίμασα αλλά νομίζω ότι κάπως μου έστελνε πολύ αέρα.

Στάλθηκε από το RMX2170 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

zi

Ναι άμα το βάλεις λοξα. Εγώ το έβαλα σχεδόν κάθετα αν το δεις στο όριο

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...