Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

trip238

Ωρα για τις απαραιτητες συστασεις. Το cb μας εβαλε στο χωρο της μοτοσυκλετας, μας πηγε τα ταξιδια μας, μας χαρισε απιστευτες εμπειριες και βολτες!!! Θεωρω τον εαυτο μου πολυ τυχερο που απεκτησα μια τετοια μοτοσυκλετα αλλα ηρθε ο καιρος να παμε σε αλλη κατηγορια. Χωρις αλλη καθυστερηση σας παρουσιαζω την καινουργια μου wanna be αγαπη.

CBR 929 RR


itom32

Πολύ όμορφο!!Καλοτάξιδο πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα μαζί του λοιπόν.(Προς ενημέρωση,Aγγελε υπάρχει ανάλογο τοπικ για φώτο cbr στον διπλανό πίνακα για cbr: http://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=210.0)
Kαλόγουστο δίχρωμο pb1,με μετατροπή ουράς spec3!!!

stam

Παράθεση από: trip238 στις Ιουνίου 27, 2014, 10:56:45 ΜΜ
Ωρα για τις απαραιτητες συστασεις. Το cb μας εβαλε στο χωρο της μοτοσυκλετας, μας πηγε τα ταξιδια μας, μας χαρισε απιστευτες εμπειριες και βολτες!!! Θεωρω τον εαυτο μου πολυ τυχερο που απεκτησα μια τετοια μοτοσυκλετα αλλα ηρθε ο καιρος να παμε σε αλλη κατηγορια. Χωρις αλλη καθυστερηση σας παρουσιαζω την καινουργια μου wanna be αγαπη

Καλορίζικο ʼγγελε και καλοτάξιδο και καλές βόλτες.

Headmaster

CBR 929 RR

Μιλαμε για πυραυλο τσεπης!!!!!

Καλοριζικο καλοταξιδο και παντα ορθιο

xrhstos

να το χαίρεσαι παντα .ομορφη μηχανη O0

dimitris_89

Καλησπερα παιδια!!!
Η μετατροπη του κολου σε spec3 υπαρχει σε σχετικο θεμα?
Αξιζει να το κανεις??

itom32

Στην τελευταία σελίδα το πιάνουμε το θέμα της ουρας spec3.Για τοποθετηθεί πρέπει να αφαιρέσεις το undercowl σου.Γνώμη μου είναι πως xωρίς undercowl δεν αξίζει .Oτι περισσότερο θες εδω:
http://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=2582.330

microvios

Ένα σπανιότατο για την Ελλάδα (δεν έχω βρεί άλλο) CB400SF Version (IIIv) του 1997, ξαναβαμένο στο αγαπημένο μου κόκκινο και με αλλαγμένα τα πλαστικά πλαινά, όμορφη γέθυρα στο πηρούνι, με ωραίο μασκάκι και (κάπως μεγάλο για τα γούστα μου) Γιοσιμούρα τελικό. Φωτογραφημένο χθές (03/07/14) στο κέντρο της Αθήνας.

Παραμένει (πάντα κατα την ταπεινή μου άποψη) το καλύτερο SF πρό V-tec.







It ain't over till it's over

itom32

Φτου,φτου,φτου!! Πάντως φένεται και ενημερωμένος και μερακλής όποιος το έχει!!Πολύ όμορφο χορήγησες αυτοκόλλητο;;

microvios

ʼφησα διακριτικά στο κενό ρεζερβουάρ/σέλας. Ο ιδιοκτήτης δεν ξέρω που ήταν.
It ain't over till it's over

Headmaster

Παράθεση από: microvios στις Ιουλίου 04, 2014, 04:18:22 ΜΜ
ʼφησα διακριτικά στο κενό ρεζερβουάρ/σέλας. Ο ιδιοκτήτης δεν ξέρω που ήταν.
Εγω συνηθως σηκωνω το καπακι απο το ρεζερβουαρ και το μαγκωνω εκει!!

xrhstos

loipoyn καθρεπτες.και αυτοκολητο ρεζερβουαρ. :D

zentakias


itom32

Xrhstos όρίστε η φώτο που με έστειλες:

xrhstos