Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Marian

Παράθεση από: akisx84 στις Ιανουαρίου 08, 2014, 12:31:24 ΜΜ
ευχαριστω,μονο που πρεπει να βγαλω τις μαμα showa και να ξαναβαλω τις παλιες marzzochi,ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα στην επομενη συναντηση.

Πολύ "φευγάτη", να την χαίρεσαι! τέτοιο μασκακι - mini fairing θέλω και γω για το δικό μου αλλά όχι τοσο επιθετικο, κατι πιο κλασσικο. 8)

Να και το δικό μου
“I look my best when I take my helmet off after a long motorcycle ride. I have a glow and a bit of helmet hair."  -Eric Bana

"All I know is that the freedom of two wheels is the ultimate experience" - Henry Cole

akisx84

σε ευχαριστω,το μασκακι εκτος απο το οτι μου αρεσε ηταν και πολυ φθηνο σε σχεση με αλλα που κοιταξα εντος και εκτος συνορων,αν θυμαμαι καλα 35ευρω μαζι με τα μεταφορικα...!!!!!!!πολυ ωραια και προσεγμενη την εχεις μπραβο σου!!!

stel89s

Marian βαλε μια φοτο να διακρίνονται τα χρώματα αμα θες... θελω να δω περισσότερο τα παλια φτερα!!! akisx84 φαίνεται οτι εχει πεσει πολυ δουλεια δεν ειναι ασχημο και μπραβο σου. Για τα προσωπικά μου γουστα θα μαζευα την ουρα ωστε να ειναι πιο εξω η ροδα (ειναι δυσκολο γτ εμποδιζει το πλαισιο). Να σου πω την αλήθεια η εξάτμιση δε μου αρέσει έτσι πως εχει τοποθετηθείτε γιατι δεν ακολουθεί καμιά γραμμή της μηχανής η κλιση της .. Προσωπικά θα την έβαζα απο κατω και θα εψαχνα για καρινα για να φωλιάσει η με κλιση οπως το μαμα τελικο..... Το μπροστα φτερο απο τι ειναι?? Δεν τρεμοπαίζει απο τον αερα??? Συγνώμη αμα φαίνομαι εριστικός απλα θελω να σου ριξω μερικες ιδεες γτ μαλλον εισαι και συ λιγο σκαλιστήρι!!!

akisx84

καθολου εριστικος δεν εισαι,ο λογος δημιουργιας του foroum αλλωστε περα απο το να μοιραζομαστε την αγαπη μασ για τα cb ειναι και η ανταλλαγη ιδεων,πληροφοριων και αποψεων οποτε σε ευχαριστω για τις ιδεες σου,την εξατμιση την εβελα παραμονες 15αυγοστου και επειδη ειναι τιτανιου δεν μπορεσα να κοψω την κουρμπα που εχει για να γινει σωστη τοποθετηση και τωρα δεν παιζει χρονος και χρημα.το φτερο ειναι απο Κ8 και ειναι πιασμενο στη βιδα του αξονα οποτε δεν κουναει ρουπη...!!!!!!

JAS

βρε καλος την κοπελια! που εξαφανιστηκες? ωραιο χρωματακι!!!

Marian

Παράθεση από: stel89s στις Ιανουαρίου 08, 2014, 02:34:12 ΜΜ
Marian βαλε μια φοτο να διακρίνονται τα χρώματα αμα θες...

Θα βάλω κι άλλες στο θέμα που άνοιξα

Παράθεση από: JAS στις Ιανουαρίου 09, 2014, 12:13:48 ΜΜ
βρε καλος την κοπελια! που εξαφανιστηκες? ωραιο χρωματακι!!!

Γεια σου JAS και ευχαριστώ! άλλαξα τόπο διαμονής το καλοκαίρι (πάλι εντός Δυτ. Μακεδονίας) και γενικώς η ζωή λίγο... αποσυντονίστηκε ας το πω έτσι...
“I look my best when I take my helmet off after a long motorcycle ride. I have a glow and a bit of helmet hair."  -Eric Bana

"All I know is that the freedom of two wheels is the ultimate experience" - Henry Cole

geofot

ακη το ειδα  στο car το μηχανακι.γτ το πουλας?πολυ ομορφο και η ε3ατμιση επισης.αν δεν κανω λα8ος τον τελευταιο χρονο δεν το πηρες?

microvios

Παιδιά έχω ένα δίλλημα:

Γιατί να πάρω μία SuperFour, οταν μπορώ να πάρω μιά Super...Twelve?
(Υβριστικές απαντήσεις θαεπιφέρουν αντίποινα!)
It ain't over till it's over

itom32

Παράθεση από: microvios στις Ιανουαρίου 14, 2014, 08:51:53 ΠΜ
Παιδιά έχω ένα δίλλημα:

Γιατί να πάρω μία SuperFour, οταν μπορώ να πάρω μιά Super...Twelve?
(Υβριστικές απαντήσεις θαεπιφέρουν αντίποινα!)
Ασε τα "ελικόπτερα" και πε μας τι έγινε με την fragola/cherry pie/παπαδίτσα/κοκκινέλι/Ρόζα η ναζιάρα ή όπως αλλιώς θα βαφτίσεις την sf σου!!!Την καβάτζωσες;;;;;;;;

microvios

Δυστυχώς όχι ακόμα!!! :( Μου βγήκανε απρόοπτα κάποια θέματα και αναποδιές στη δουλειά  >:( (άσχετα με την μηχανή αλλά και με τον εξαιρετικά συμπαθητικό ιδιοκτήτη της) που πρέπει να ξεμπερδέψω πρίν ασχοληθώ με τη μηχανούλα. Κάθε μέρα που περνά με τρώει αλλά η άτιμες οι συνθήκες με παλεύουν. Που θα πάει όμως, θα την πάρω δε θα την πάρω! >:D

Υπομονή συνφορουμίτες, συμπάθεια (βλέπε: "συν-πάσχω"), κατανόηση και ψυχική υποστήριξη!
It ain't over till it's over

ANESTIS

Παράθεση από: microvios στις Ιανουαρίου 14, 2014, 08:51:53 ΠΜ
Παιδιά έχω ένα δίλλημα:

Γιατί να πάρω μία SuperFour, οταν μπορώ να πάρω μιά Super...Twelve?
(Υβριστικές απαντήσεις θαεπιφέρουν αντίποινα!)

ωωωωωωωωωωωωωω ρε φιλε... τι ειπες τωρα... τι ειναι αυτο το θεριο??????? κ εγω θελωωωωωωω

ANESTIS

δν ξερω για εσας αλλα εγω κοντευω να παθω αφιδατωση ετσι που μου τρεχουν τα σαλια...
http://blogs.yahoo.co.jp/maysunday_313942/MYBLOG/yblog.html

http://www.bikebros.co.jp/vb_img/usercustom/img/04/main.jpg

κ κατι για τους λατρεις cafe racer

http://pds.exblog.jp/pds/1/200711/07/22/c0126622_9344043.jpg

stel89s

Ανεστη ωραιος το πρωτο τα σπαει.... Αν και ο κοσμος συνηθίζει να βαζει πιο μακρυ ψαλιδι αυτος επελεξε το πιο κοντο ??? Ποιος ξερει γτ.... δε θα το λεγα ακριβός cafe.. Αλλα παω να κανω το CB, Chopper.. Που πας ρε Καραμιτρο????  Ενα αρκετα καλο για μενα Ελληνικο cafe http://www.car.gr/classifieds/bikes/photos/4552324/ Θέλει βεβαία και clipon για να ειναι γνησιο αλλα το παλικάρι το εχει κανει πληρως αναστρέψιμο χωρις να ειναι τσιρκο......

ANESTIS

Παράθεση από: stel89s στις Ιανουαρίου 16, 2014, 12:26:42 ΠΜ
Ανεστη ωραιος το πρωτο τα σπαει.... Αν και ο κοσμος συνηθίζει να βαζει πιο μακρυ ψαλιδι αυτος επελεξε το πιο κοντο ??? Ποιος ξερει γτ.... δε θα το λεγα ακριβός cafe.. Αλλα παω να κανω το CB, Chopper.. Που πας ρε Καραμιτρο????  Ενα αρκετα καλο για μενα Ελληνικο cafe http://www.car.gr/classifieds/bikes/photos/4552324/ Θέλει βεβαία και clipon για να ειναι γνησιο αλλα το παλικάρι το εχει κανει πληρως αναστρέψιμο χωρις να ειναι τσιρκο......

Δν μαρεσουν καθόλου τα τροποποιημένα cafe racer... ειμαι πιο πολυ της αγωνιστικής κ πιο σπορτιφ τροποποίησης με τα streeταδικα-γυμνα μηχανακια... απλα συγκριτικά με κάποια εκτρωματα μου φάνηκε συμπαθητικο γιαυτο το ανεβασα.. πάντως αυτο που ανέβασες τώρα μου άρεσε πραγματικά... έχει κάνει πολύ καλη κ προσεγμένη δουλειά ο τύπος... πολυ ομορφο...

stel89s

Γουστα ειναι αυτα  ;D ;D Αλλιως θα ειχαμε ολοι την ιδια μηχανη.....