Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

stel89s

νομιζα οτι ειχα ανεβάσει... οριστε μια και απο μένα επιτέλους τελειωμένο

Uploaded with ImageShack.us

itom32

Ο χειμώνας ήρθε νωρίς για τον σύντροχο. Προσπάθεια τοποθέτησης foul fairing απο cbr600f2 σε pb1.Σίγουρα είναι work in progress γιατί βλέπω αρκετές ατέλειες:


ANESTIS

Παράθεση από: itom32 στις Απριλίου 23, 2013, 12:22:48 ΜΜ
Ετσι για να σπάσω την ησυχία μια φώτο με οτι εφτιαξα τελευταία στην "Ρηνούλα"μου.


Γιαννη το μωρο οταν το βγαζεις για ηλιοθεραπεια δν το φορας κανενα αντηλιακο?? Σαν να παρα μαυρισε μου φαινεται  :o

itom32

Ωπα!!παραπάνω εννοούσα full fairing oxι foul. ;D ;DΑνεστη φώτο ειναι παλαιά,είναι πορτοκαλιά πλέον όπως την είδες,όταν συναντηθήκαμε το καλοκαίρι.


klab


itom32

Kαι που ΄σαι και 10αρα βαλβολίνη με δείκτη προστασίας UV. 8)

marios.apoel


klab

Παράθεση από: klab στις Οκτωβρίου 14, 2013, 11:57:56 ΜΜ
ΥΓ τι καύλα είναι η mivv δεν χορταίνω να καβαλάω το CB, σου χρωστάω την φωτογραφία αλλά που μυαλό.
    να σκεφτείς ξυπνάω νωρίτερα καθημερινά για να κάνω μια βόλτα στην πόλη πριν πάω για δουλειά και όλη την ώρα είμαι βρουμ βρουμ βρουμ  :)


Μπορεί να άργησα αλλά άξιζε τον κόπο, ιδού οι φωτογραφίες με το χταπόδι του Chilly (γιαλισμένο βεβαίως γιατί ήταν σε μαύρο χάλι) και την εξατμισάρα σου.








geofot

  κlab οπου γυαλισμα,εννοεις πανοβουρτσα και wenol?

ANESTIS

Παιδιά μιάς κ θίξαμε το θέμα της εξάτμισης... σκέφτομαι να περάσω κάποια στιγμή ένα χταπόδι πιό ελευθέρας κ ίσως κάποια στιγμή στο μέλλον ένα τελικό πιο ελευθέρας... έχει να προτείνει κανένας καμιά καλή ευκαιρία ή τπτ καλό κ φτυνό απο θέμα χταποδιού ???? ρωτάω γιατι στο ίντερνετ που έψαξα κάτι λίγο δν βρήκα τπτ φθυνότερο απο 400€ κ παρα είναι πολλά τα λεφτά...

klab

Με Wenol θα μου έπαιρνε 10 χρόνια να την φτάσω εκεί που ήθελα, με σαπούνι για ανοξείδωτα το έκανα.
Ανέστη, χταπόδι "μελετημένο" για το CB βγάζει μόνο η Yoshimura (TT cyclone) σε τιτάνιο και για τα πιο καινούργια μοντέλα.......τιμή 1500 χωρίς τελωνεία κλπ μεταφορικά.
Τα 400 που λες δεν φτάνουν ούτε για το τελικό.
Αν θες να κάνεις κάτι καλό για την εξάτμιση σου τότε βγάλε τους λαιμούς και πάρε βουρτσάκια για σωλήνες (σαν αυτά που καθαρίζουν τις κάννες από τα όπλα) και άρχισε να τρίβεις από μέσα.
Θα βγάλεις ίσα με μισό κιλό κάπνα από τον καθένα.

ANESTIS

Παράθεση από: klab στις Νοεμβρίου 23, 2013, 08:52:05 ΠΜ
Ανέστη, χταπόδι "μελετημένο" για το CB βγάζει μόνο η Yoshimura (TT cyclone) σε τιτάνιο και για τα πιο καινούργια μοντέλα.......τιμή 1500 χωρίς τελωνεία κλπ μεταφορικά.
Τα 400 που λες δεν φτάνουν ούτε για το τελικό.
Αν θες να κάνεις κάτι καλό για την εξάτμιση σου τότε βγάλε τους λαιμούς και πάρε βουρτσάκια για σωλήνες (σαν αυτά που καθαρίζουν τις κάννες από τα όπλα) και άρχισε να τρίβεις από μέσα.
Θα βγάλεις ίσα με μισό κιλό κάπνα από τον καθένα.

Φίλε μου κλαμπ εχω δει κ κατι τετοιες τιμες κ μου πεσαν τα μισα μαλλια... εσένα το χταπόδι σου απο τί ειναι κ πόσο το πήρες (βλέπω ειναι πιο μεγάλο απο το μαμα)???  όσο για τα βουρτσάκια που λές που μπορώ να τα βρώ κ θα καταφέρω να καθαρίσω με αυτά όλο το χταπόδι πέρα ως πέρα??

geofot

εντυπωσιακο το αποτελεσμα..εννοεισ?σαπουνι αλουμινιου?εγω τα καπακια μου μ αυτο τα νικελωσα.+πανοβουρτσα +wenol..αλλα για λαιμους κτλ 8ελει κοπο πολυ.αποτελεσματα σαν κι αυτο σε δικαιωνουν ομως..οσο γ το χταποδι εχω κπς ενδοιασμους :-\

klab

Ναι υπάρχουν διάφορα σαπούνια ανάλογα το υλικό, άλλο για τα αλουμίνια και άλλο για τα ανοξείδωτα (σαν το χταπόδι).

geofot

ποση ωρα σου πηρε για τετοιο αποτελεσμα?με τον καιρο δν 8α 3αναμαυρισουν? ???