Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

tsak

μεγιες μεγιες  :beerchug: :beerchug:

itom32

Kαλα  πολλα και ασφαλή χιλιόμετρα.Τι ειναι DID Χ ring αλυσίδα και JT γρανάζια??

trip238

Για το x-ring ή o-ring θα σε γελασω. αλλα νομιζω x-ring. και τα γραναζια ναι jt. Σας ευχαριστω πολυ!!

hondacrxvtec

kalhspera sta paidia,ystera apo apousia merikwn mhnwn eipa na kanw ena update sths fotos ths gynaikas mou...kales voltes!!!














epidei kati einai wraio otan einai monadiko...

stel89s

κουκλα το εχεις αδελφε......  :beerchug: καμια πληροφορια για το τιμονακι??? ειμαι πολυ μπερδεμενος.....

hondacrxvtec


stel89s

Παράθεση από: hondacrxvtec στις Φεβρουαρίου 01, 2013, 12:38:51 ΠΜ
fysika,rwtame oti theleis...
καταρχάς μιλάμε για 22mm??? η έχεις αλλάξει και καβαλέτα??? ψάχνω για σχεδόν ολόισιο το δικό σου απ οτι βλέπω είναι. απλά το εχεις δωσει μια κληση προς τα πισω?? η τρυπούλα που εχει το μαμά για την γκαζιέρα το έχει  και αυτό??? στη περίπτωση που πάρω το ίδιο θα χρειαστεί να αλλάξω και ντιζες (γκαζιου-συμπλεκτη) γτ δεν φτανουν??? οχι οτι ειναι τπτ απλα τις εχω αγοράσει καινούργιες απο την honda μαζι με το σπιραλ μου βγηκαν αν δε κανω λάθος 27? η μια... ε και δε με πάει η καρδιά να τις κόψω.... σε ζαλισα ε???

klab

Κωστάκη που είσαι ρε ψυχή, όταν περάσεις από Πάτρα στείλε ένα μήνυμα να πάμε για καφεδάκι.

hondacrxvtec

exw afhsei ekprwswpw sthn patra giwrgakh ton adelfou mou(lefko perla cb ena portokali kranos me kokkinh moikana) alla tha katevw k egw pistevw syntoma

stel89s

τοσο καιρό δεν ανέβαζα φώτο λόγο ότι το μηχανάκι ήταν βίδες.... σήμερα όμως κόλλησα τα αυτοκόλλητα και έριξα βερνίκι.... πάρτε μια ιδέα από το αποτέλεσμα...

itom32

Τελειο φένεται.Καποια στιγμή ειχα σκεφτει να το βάψω ετσι αλλα αλλαξα γνώμη.Πολυ καλη δουλεια.Βαζε ομως πιο μικρες φωτο. ;)

stel89s

τι ανάλυση θέλει να χει για να φανεί σωστά???

stel89s


itom32

Παράθεση από: stel89s στις Μάρτιος 07, 2013, 11:16:58 ΜΜ
τι ανάλυση θέλει να χει για να φανεί σωστά???
Δοκίμασε 860Χ645 θα φένονται πολύ πιο κααθαρά.Αυτη που μόλις ποσταρες ειναι μια χαρα.Μα τι τεποζιτάρα ειναι αυτή καρντάσι!!!!!

stel89s