Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Πολλα με φενονται  :scratchchin:

JAS

και εμενα αλλα τι λογο θα ειχε να πει ψεματα!

itom32


johnnybe

Δεν είναι ανακουφιστικό που το καινούριο CB έχει θόρυβο CB;

itom32

Παράθεση από: johnnybe στις Νοεμβρίου 21, 2012, 07:06:21 ΜΜ
Δεν είναι ανακουφιστικό που το καινούριο CB έχει θόρυβο CB;
Μα ειναι...και δικαίως!!

ANESTIS

ενα μωρο που ειδα κ μου αρεσε... φατε ματια ψάρια...
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/253001_277684932351462_1881949560_n.jpg
έχει κανένας ιδεα ομως τι έκανε με το τεπόζιτο(επανω φένεται πιο υπερυψομενο μέχρι την ταπα βενζίνης) ???

Headmaster


ANESTIS

Παράθεση από: headmaster στις Δεκεμβρίου 08, 2012, 05:50:47 ΜΜ
Γιατι μου φαινεται οτι ειναι απο Ζ 750

http://www.motomag.gr/moto/media/k2/items/cache/1d199d462017bbd5dcb9d16235a6c9e3_XL.jpg
η αληθεια ειναι οτι και εγω το σκεφτηκα για Ζ αλλα δν ειναι.... εχει τη γραμμη του δικου μας τεποζιτου κ η ταπα στο Ζ ειναι πιο ψηλα... απλα κατι εκανε ο μαγκας κ υπερυψωσε απο πανω περιπου οπως το Ζ το τεποζιτο του μέχρι κ την ταπα...

Παίζει να έγινε αυτο με κάνα αυτοκόλλητο σε στηλ προστατευτικου ή έκανε χτίσημο με στόκο????

itom32

Κατ'αρχην να ξανακαλοσορίσουμε στο site αυτο το superfour.Ξανακαλοσορίζουμε διότι βρέθηκε και παλαιότερα στο go4it.Δυο χρόνια πριν για την ακριβεια.Aλήθεια θυμίζει κάτι σε κανέναν μήπως???
Quiz,βρήτε τον παλιό και τον νεο αναβάτη του και κερδίστε!!!!!  :beerchug:

RiderGirl

Μην κρίνεις για να μην κριθείς!

JAS

πλακα μας κανεις πρωι πρωι????? θες να εχουμε εγκεφαλικα και εμφραγματα???? εχουμε και ατομα σε κρισιμη ηλικια στο club! τις μετατροπες τις εκανες μονη σου η ετσι το αγορασες? (πρεπει να δω οπωσδηποτε πως εχεις κουμπωσει το μονομπρατσο!!! που σκ@τα πιανει το αμορτισερ????????? ???)

RiderGirl

Παράθεση από: JAS στις Δεκεμβρίου 12, 2012, 09:07:38 ΠΜ
πλακα μας κανεις πρωι πρωι????? θες να εχουμε εγκεφαλικα και εμφραγματα???? εχουμε και ατομα σε κρισιμη ηλικια στο club! τις μετατροπες τις εκανες μονη σου η ετσι το αγορασες? (πρεπει να δω οπωσδηποτε πως εχεις κουμπωσει το μονομπρατσο!!! που σκ@τα πιανει το αμορτισερ????????? ???)


εχεις πολλές απορίες.... το έχει φτιάξει ο αδερφός μου!!! Ειδικος στις μετατροπές!!!!! :)

μπορείς αν θες να το δείς και από κοντά, και όποιος άλλος θέλει... Κανονίστε καφεδάκι Κεραμεικό!!!!  ε??? τι λέτε???
Μην κρίνεις για να μην κριθείς!

tsak

Παράθεση από: RiderGirl στις Δεκεμβρίου 12, 2012, 10:06:53 ΠΜ
Παράθεση από: JAS στις Δεκεμβρίου 12, 2012, 09:07:38 ΠΜ
πλακα μας κανεις πρωι πρωι????? θες να εχουμε εγκεφαλικα και εμφραγματα???? εχουμε και ατομα σε κρισιμη ηλικια στο club! τις μετατροπες τις εκανες μονη σου η ετσι το αγορασες? (πρεπει να δω οπωσδηποτε πως εχεις κουμπωσει το μονομπρατσο!!! που σκ@τα πιανει το αμορτισερ????????? ???)


εχεις πολλές απορίες.... το έχει φτιάξει ο αδερφός μου!!! Ειδικος στις μετατροπές!!!!! :)

μπορείς αν θες να το δείς και από κοντά, και όποιος άλλος θέλει... Κανονίστε καφεδάκι Κεραμεικό!!!!  ε??? τι λέτε???

πω έναν γιατρό ρε παιδιά. ΠΟΛΥ ωραίο το cb σου!! Έλα πρέπει να πάμε για καφέ!!!!!!!!!!!

RiderGirl

Παράθεση από: tsak στις Δεκεμβρίου 12, 2012, 11:04:40 ΠΜ
Παράθεση από: RiderGirl στις Δεκεμβρίου 12, 2012, 10:06:53 ΠΜ
Παράθεση από: JAS στις Δεκεμβρίου 12, 2012, 09:07:38 ΠΜ
πλακα μας κανεις πρωι πρωι????? θες να εχουμε εγκεφαλικα και εμφραγματα???? εχουμε και ατομα σε κρισιμη ηλικια στο club! τις μετατροπες τις εκανες μονη σου η ετσι το αγορασες? (πρεπει να δω οπωσδηποτε πως εχεις κουμπωσει το μονομπρατσο!!! που σκ@τα πιανει το αμορτισερ????????? ???)


εχεις πολλές απορίες.... το έχει φτιάξει ο αδερφός μου!!! Ειδικος στις μετατροπές!!!!! :)

μπορείς αν θες να το δείς και από κοντά, και όποιος άλλος θέλει... Κανονίστε καφεδάκι Κεραμεικό!!!!  ε??? τι λέτε???

πω έναν γιατρό ρε παιδιά. ΠΟΛΥ ωραίο το cb σου!! Έλα πρέπει να πάμε για καφέ!!!!!!!!!!!


:goodboy: :) χαριστώ πολύ!!!! τσακ!
Μην κρίνεις για να μην κριθείς!