Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

dimitris

Ελα να γινομαστε πολλοι :grouphug:
Ωραια cbδακια,τρελλαααααα!!!και τα μπιφτεκια λαχταριστα οπως τα cb.

itom32

Kai οι CBαδες αυξηθηκαν και κατακυριευσαν την γη,ετσι,ετσι περιμενουμε και τον φιλο με το r.Πες με οτι ειναι και πορτοκαλις τετραγωνοφαναρος να την σπασω στoυς "μαυρουλιδες".Supernova μη τσιμπας εσυ εισαι version r.

hondacrxvtec

oxi einai asimenios k einai apo prosfath aggeleia(prin merikes meres) sto car,pouliotan 1.600 to peirame 1.300(dwro to phra ston adelfo mou)

trip238

Οριστε και το 3ο της παρεας!!!!!




itom32

Την πατησα,την καζουρα που πηγα να κανω στους "μαυρουλιδες"θα την φαω εγω.Το μοναδικο ασημι version r,στο car πριν λιγες μερες ηταν....................
Σ    Τ    Ρ    Ο    Γ     Γ     Υ    Λ    Ο    Φ    Α    Ν    Α    Ρ     Ο         Κ   Λ   Α   Ψ  ,  Κ    Λ     Α     Ψ   :absad: :'( :absad: :'( :absad: :puke: :absad: :'(

hondacrxvtec

syntoma ta 2 apo ta 3cb tha ginoun katoxoi poly omorfon xrwmatwn k ennoeitai tha anevoun k fwtos :D

trip238

Και εννοειται πως η δουλεια θα ειναι DIY και θα ανεβουν φωτο με τη διαδικασια!!!!!

supernova

Hondacrxvtec καλως ήρθες....!
Γιάννη κ εγώ περίμενα να δω τετράγωνο φανάρι.....Δεν παρεξηγώ εμείς είμαστε τετράγωνοι..δεν παίζει ρόλο το χρώμα...!  :beerchug:
Ωραίο πάντως το ασημί, έβγαινε r με στρογγυλό και τέτοια ουρα...?

itom32

Μονο καντε με μια χαρη,μπας και γλυτωσω την καζουρα.Δειτε σε αυτο το πινακακι και συνγκρινεται αριθμο πλαισιου και αριθμο κινητηρα.Ο αριθμος πλαισιου ειναι στην δεξια μερια στον λαιμο κατω απο το τιμονι.Ο αριθμος κινητηρα στην δεξια μερια παντα οπως καθομαστε στο CB.Yποψιαζομαι πως δεν ειναι version r αλλα version s,με αλλαγμενα πλαινα καπακια.Εχετε οντως version s βαση των αριθμων σας??Αυτο θελω να με πειτε.
http://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=2585.0
Kai το πιο απλο κατω απο την σελα γραφει FIIIS ή FIIIT ή FIIIV στην πρωτη περιπτωση ειστε version r,στις αλλες δυο version s.
Παντως supernova φορα την ουρα και τα πισω αμορτισερ του version s FIIIV.?

hondacrxvtec

 supernova efxaristw palikari!!!
tha to tsekaroume molis epistrepsei pali athina h mhxanh kathos vrisketai patra twra gia spoudes :P itom !!!panta DIY metraei kai ksereis oti exeis kanei kati kalo h kako alla toulaxiston to ekanes monos sou...!!!efxaristw gia thn symplhrwsh file trip ;) !!!!

supernova

Μια χαρά είναι το diy, πρόσφατα βάφτηκε το cb μου και είμαι πολύ ικανοποιημένος με το αποτέλεσμα!!!

klab

Ε ρε γλέντια !!!
Ομορφίες, αχ το κιτρινάκι......ο καημός μου.

DRIFTER

να βαλω κι εγω μια φωτο παιδια για να δειτε και το δικο μου αποτελεσμα!!!!!!!!!!


δεν εχω τελειωσει ακομη με τα γυαλισματα.οσο για το χρωμα ηθελα κατι το ξεχωρηστο!!!!!!!!


itom32

Drifter ομορφη η χρυσαφια σου πισω bitubo φορας??Σε λιγο αυτοι που φορατε bitubo θα ειστε πιο πολλοι απο αυτους που φορανε showa.
Για να φενεται κατευθειαν η φωτο εδω,αν θες στο photobucket στο πινακακι δεξια στο image code πατα copy και επικολλησε στο ποστ σου εδω.

supernova

Drifter πολύυυυυυυυυυυυυ όμορφο το χρυσαφί, μπράβο φίλε, πολύ ωραια δουλειά!
Ερώτηση, αυτο που πάει πάνω απο το καπάκι στο μπροστά γρανάζι, τί είναι παίδες...?