Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

jokey

Ο μπροστά πάντως είναι μεγάλη κουλαμαρία
Πατάει φρένο ακόμα και όταν περνάει αντίθετα το ποδήλατο
Επίσης γιατί έχει χχχχχχχχχχ στην ταχύτητα?
ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜ

freethan

Παράθεση από: jokey στις Μαΐου 15, 2010, 10:10:21 ΠΜ
Ο μπροστά πάντως είναι μεγάλη κουλαμαρία
Πατάει φρένο ακόμα και όταν περνάει αντίθετα το ποδήλατο
Επίσης γιατί έχει χχχχχχχχχχ στην ταχύτητα?

Στην Αγγλία η αστυνομία έχει χρησιμοποιήσει στο παρελθόν facebook και youtube για αποδεικτικά στοιχεία, και έχει κόψει κλήσεις.
Άτσααααα

snipereps

Kαλα αυτοι ειναι ο BIG BROTHER αυτοπροσωπος! μονο απο τους αγγλους θα το περιμενα αυτο
λογικα 8α το φερουν και δο καμια παραεισαγογη σε 3-4 χρονια αααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

jokey

Παράθεση από: freethan στις Μαΐου 15, 2010, 12:45:32 ΜΜ
Παράθεση από: jokey στις Μαΐου 15, 2010, 10:10:21 ΠΜ
Ο μπροστά πάντως είναι μεγάλη κουλαμαρία
Πατάει φρένο ακόμα και όταν περνάει αντίθετα το ποδήλατο
Επίσης γιατί έχει χχχχχχχχχχ στην ταχύτητα?

Στην Αγγλία η αστυνομία έχει χρησιμοποιήσει στο παρελθόν facebook και youtube για αποδεικτικά στοιχεία, και έχει κόψει κλήσεις.
Άτσααααα
Καλός τρόμπας είναι και αυτός να βάζει και το όνομά του στο you tube.Εκτός και αν το είχε αναλύσει τόσο πολύ η αστυνομία και έψαχνε και IP για να σε παρακολουθήσει και αφού σε εντοπίσει τότε να σου στείλει κλήση
ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜ


freethan


itom32

Να μια με την Ρηνουλα σε πρωτο πλανο,στην μεση ο headmaster και μετα ο desmont. 

freethan

Παράθεση από: itom32 στις Ιουλίου 30, 2010, 01:12:32 ΜΜ
Παράθεση από: itom32 στις Ιουλίου 30, 2010, 01:00:24 ΜΜ
Να μια με την Ρηνουλα σε πρωτο πλανο,στην μεση ο headmaster και μετα ο desmont.
Η φωτο δεν ανεβηκε δεν ξερω γιατι.

Μπορείς να την ανεβάσεις κανένα mediafire ή photobucket ? (free account). Παίζει να ξεμείναμε απο χώρο για photo στον server

Headmaster

Παιδια μειναμε απο χωρό προς το  παρον μην ανεβαζετε να δουμε τι γινετε!!

freethan

Όμορφο VTEC Bol d'or, όμορφη εξάτμιση

snipereps

καλα... το προτημω με τον μαυρο κινητηρα αλλα ειναι μια κουκλα. εν το μετα3υ οι λαιμοι του πρεπει να ειναι οτι πιο καλο μπορεις να βαλεις σαυτα τα μηχανακια
απο το πως ειναι στημενοι

freethan

Παράθεση από: snipereps στις Αυγούστου 06, 2010, 03:45:59 ΜΜ
καλα... το προτημω με τον μαυρο κινητηρα αλλα ειναι μια κουκλα. εν το μετα3υ οι λαιμοι του πρεπει να ειναι οτι πιο καλο μπορεις να βαλεις σαυτα τα μηχανακια
απο το πως ειναι στημενοι

Δεν μπορώ να διακρίνω αν είναι απο "4 σε 1" ή "4 σε 2 σε 1" το χταπόδι

snipereps

4 σε 1 ειναι αλλα πως ειναι. δεν κανει κονο πουθενα για να χανεις συμπιεση... πανε και χονονται ολοι ενας ενας στον τελικο σωληνα!!!
πρωτη φορα το βλεπω και γω!

itom32

Εγω βλεπω 4σε1 παντως.Δεν ξερω ρε παιδια,εμενα αυτη η μεγαλη μασκα,με χαλαει.Το συνγκεκριμενο μοντελο μου φερνει σαν αυτος που το σχεδιασε να ηταν στο ντεμι να το κανω γυμνο ή ημιγυμνο, :scratchchin:ημιγυμνο η γυμνο, :scratchchin: και παει λεγοντας.Απο αυτα τα μοντελα και μετα τα πλαστικοποιησαν ολα και αυτο το μοντελο μου φερνει στο νου τα προεορτεια της πλαστικοποιησης. :-\ Τι να κανω ειμαι λατρης των γυμνων.Αφου και το δικο μου το R με το μικρο μασκακι παλι πολυ μου φενεται.Αλλα τι να πεις αφου δεν εβρεισκα Ηyper Vtec spec2 που νομιζω ειναι και το ομορφοτερο της οικογενειας CB και φυσικα ολων των αλλων. Nα σαν αυτο ,που να παρει ειναι Φιλλιπινες... :'(

freethan

Γεια σας και πάλι μετά απο λίγες μέρες διακοπών  :grouphug:
Itom, έπαιζε ένα spec 2 στην Χασιά σε ένα μάστορα που πούλαγε και μεταχειρισμένα. Προσωπικά δεν μου άρεσε, και για 3+ που θα ζήταγε δεν αξίζει νομίζω. Φυσικά τρέλες είναι αυτές  ;D