Γενικό συμάζεμμα!!!

Ξεκίνησε από xorhe, Ιανουαρίου 29, 2011, 11:25:43 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

desmond

άψογα, άψογα!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

klab είσαι σίγουρος για το σωληνάκι; Νομίζω όταν είχα βάλει εγώ το δικό μου πίσω από το σωλήνα, κάηκε και μίκρυνε η εσωτερική του διάμετρος επειδή δεν χωράει καλά από πίσω και ο σωλήνας του κάνει μεγάλη γωνία.
Δε νομίζω να δημιουργούσε πρόβλημα, αλλά καλού κακού το άλλαξα.
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

klab

Για αισθητικούς λόγους το λέω καθώς από την μαμά Honda το περνάνε από μέσα.

itom32

Παράθεση από: klab στις Μάρτιος 26, 2011, 03:57:13 ΜΜ
Ο Γιώργος δεν παίζεται, χθες, λίγο πριν τις 4 μου μίλαγε από Κρήτη γιατί είχε ξεμείνει στον δρόμο και σήμερα στις 12 ήταν Πάτρα με το CB και πίναμε καφεδάκι !!!
Αύριο θα πάμε και εκδρομή, οπότε θα υπάρξει το ανάλογο φωτορεπορτάζ.
Βρεθηκατε με τον xorhe?

klab

Αμε δες το ποστ που άνοιξα στο Τουρισμός & Ταξίδια :)

freethan

Καλά μα τι λέμε τώρα , η μέρα με την νύχτα σε σχέση με τότε που την πρωτοπήρες! Πολύ καλή δουλειά, μπράβο!

xorhe

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια φίλοι μου, η αλήθεια ειναι μου αρέσει και εμένα πολύ, ειμαι ευχαριστημένος και παρότι υπάρχουν κάποιες ατέλειες το συνολικό αποτέλεσμα με ευχαριστεί. Έχω να κάνω ακόμα μερικά πραγματάκια που λείπουν και ολα θα ειναι πολύ καλά. Έκανα ηδη περίππου 800 χιλιόμετρα και εχω διαπιστώσει που πρέπει να επέμβω.

xorhe

Λοιπόν επέστρεψα στην βάση μου επιτέλους!!!
Χρειάστηκε να αλλαχθεί ο ανορθωτής και η μπαταρία μου γιατί έκανε υπερφόρτωση και μου την ξετίναξε.
Βρήκα και ντίζα για τον χιλιομετρητή και τώρα τα οργανάκια μου δουλέυουν ρολοι αν εξαιρέσεις τα λαμπάκια φωτισμού που δεν έχω ασχοληθεί ακόμα αλλά δεν θα μου γλιτώσουν σίγουρα!!!
Το κυριο πρόβλημα μου ειναι με τα καρμπυρατέρ που ειναι τελειωμένα οπως ειπε και ο μάστορας του Klab και πρέπει να αλλάξω τα σώματα με άλλα, εχω βρει μια τετράδα που δουλεύουν σίγουρα και θα τα πάρω να τα περάσω επάνω για να κάνω μια δοκιμή και αν ειναι οκ θα τα πάρω, ελπίζω να κάνω δουλειά για να ειναι μετά ολα τέλεια.
Τώρα έχω αρχίσει να το μαθαίνω το μηχανάκι και μου αρέσει όλο και περισσότερο...