χερουλια συνεπιβατη

Ξεκίνησε από kodou, Ιουλίου 18, 2010, 02:33:28 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

kodou


itom32

Παράθεση από: klab στις Αυγούστου 29, 2011, 12:51:00 ΠΜ
Αντώνη κάνε έναν κόπο και ρώτησε τον αν έχει και πουλάει τα χερούλια του συνοδηγού, αυτά τα μαύρα που είναι πάνω από τα αμορτισέρ.
Ακόμα τραβιέμαι με αυτή την υπόθεση.
Tι του 'χω εγωωω,τι του 'χω εγω  :kiss2::

klab σημερα βρεθηκα με τo παιδι που ειχε τα χερουλια συνεπιβατη.Eχει αρκετα πραματακια απο CB.Οποιος χρειαζεται κατι και υπαρχει ας με πει.
Aν δεν τυχει κατι απροσμενο,την Κυριακη στην Ιτεα θα ξεβρακωσουμε την ουρα σου και θα τα περασουμε.Του πηρα μεχρι και τα τεσσερα 12αρια μπουλονακια για να μην ψαχνεις.
Ρε συ ωραια ειναι αυτα,τωρα με την κλειδαρια για την αγκυρα ,δεν ξερω τι μπορεις να κανης.Παιζει να αλλαζει το κυλινδρακι.
Θελουν ενα φρεσκαρισμα,εχουν μερικα γδαρσιματακια.Ξερεις εσυ.Το saratoga και ψησιμο στους 250,για κανα 10λεπτο.
Αmmo77 γυρισα αναποδα τα πραματα στην αποθηκη του παληκαριου και διστυχως τον διακοπτη για τον πλαγιοστατη δεν τον ειχε.

point zero

οοοοωωωωοοοοοοοοο  :beerchug: :beerchug:
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

snipereps

Γιατι δεν βγαζεις ενα αντικλειδι αν εχει τη μηχανη για ανταλακτικα?

itom32

Παράθεση από: snipereps στις Σεπτεμβρίου 03, 2011, 11:31:34 ΜΜ
Γιατι δεν βγαζεις ενα αντικλειδι αν εχει τη μηχανη για ανταλακτικα?
Το παληκαρι εχει ενα version S  για πουλημα και ενα pb1 που το εχει διαλυμενο.Το PB1 δεν ειχε χερουλια συνεπιβατη διοτι αυτος που το ειχε,τοποθετησε βαση βαλιτσας η οποια πιανει με κατι αλλιωτικα λαμακια με γωνια.Αλλα λογω συμπαθειας  μου εδωσε αυτα απο το S.Οπως καταλαβαινεις δεν μπορουσα να ζητησω αντικλειδι αφου ηταν για πουλημα.
Tωρα που θημηθηκα εχει και  ρεζερβουαρ με βενζινομετρο χρωματος μωβ μεταλικου.Δεν θημαμαι ποιος,αλλα καποιος εψαχνε ρεζερβουαρ,νομιζω ο desmond.

klab

Τςςς καλά ε, τελικά είναι καλύτερα απ'ότι περίμενα.
Αν καταφέρω να λύσω την κλειδαριά (που δεν το νομίζω) μπορώ να αλλάξω τον συνδυασμό.
Αλλά τι να λέμε τώρα, ΕΧΩ ΧΕΡΟΥΛΙΑΑΑΑ !!!

Και πάλι ευχαριστώ Γιάννο, ξέρω στα έχω πει 15 φορές από ΡΜ από τηλέφωνα κλπ αλλά χαλάλι τον κόπο σου.

itom32

Κατι τετοιο μου ελεγε και το παληκαρι,οτι μπορεις να αλλαξεις συνδυασμο,αλλα δεν ξερω πως γινεται. :-\ Τιποτα δεν εκανα κι εσυ το ιδιο θα εκανες για μενα.Τι λεμε τωρα,ολα για το φιλαρακι μ. :hug:

desmond

Παράθεση από: itom32 στις Σεπτεμβρίου 03, 2011, 11:36:46 ΜΜ
Tωρα που θημηθηκα εχει και  ρεζερβουαρ με βενζινομετρο χρωματος μωβ μεταλικου.Δεν θημαμαι ποιος,αλλα καποιος εψαχνε ρεζερβουαρ,νομιζω ο desmond.
:nono: :nono: :nono:
Εμένα το ρεζερβουάρ μου μια χαρούλα είναι. TPS άμα μου βρείς όμως δε θα πώ όχι  ;)
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

itom32

Παράθεση από: desmond στις Σεπτεμβρίου 05, 2011, 12:31:26 ΠΜ
Παράθεση από: itom32 στις Σεπτεμβρίου 03, 2011, 11:36:46 ΜΜ
Tωρα που θημηθηκα εχει και  ρεζερβουαρ με βενζινομετρο χρωματος μωβ μεταλικου.Δεν θημαμαι ποιος,αλλα καποιος εψαχνε ρεζερβουαρ,νομιζω ο desmond.
:nono: :nono: :nono:
Εμένα το ρεζερβουάρ μου μια χαρούλα είναι. TPS άμα μου βρείς όμως δε θα πώ όχι  ;)
Ελα ξεχασιαρη,το βρηκα το ποστ σου,στα ζητειται,δεν εψαχνες για σενα,εψαχνες για ενα cb γκαραζωμενο,κατα πως ελεγες.
Kλητο,δεν σε ξεχναω.Το παιδι που μου εδωσε τα χερουλια για τον klab,ειχε και TPS πανω στο version s.To oποιο ομως ειχε πλεον κινητηρα pb1.Πηγα να τον ψησω να βαλει πανω την τετραδα των carb του pb1,ωστε να παρω απο αυτην που θα του εμενε το TPS.Δυστυχως ειχε πουλησει την τετραδα του pb1 κανα μηνα πριν.Οπωτε δεν γινοταν να παρουμε απο το S γιατι παει για πουλημα.

desmond

έχεις δίκιο το είχα ξεχάσει αυτό.
thanx για την προσπάθεια για το tps πάντως
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

itom32

Aποφάσισα να βγάλω την βαλιτσα μαζί με τα κάγκελα-σχάρα για άγνωστο χρονικό διάστημα διότι βαρέθηκα τους κραδασμους και τα μπαμ μπουμ που προκαλει.
Εψαχνα τις ακόμη πιο σπάνιες χειρολαβες συνεπιβάτη για ουρά version s μιας και τέτοια φοράω.Η χειρολαβες του pb1/version r που είχα δεν κάνουν για αυτήν την ουρα.Να πώ ενα μεγάλο ευχαριστώ στον pako1980 που τις είχε και δέχτηκε την ανταλλαγή κι ετσι μπορεσα να εχω τις χειρολαβές που επρεπε.
Να είσαι καλά Πάρη!! :beerchug: :beerchug: