Project πρόσθετος ανεμοθώρακας

Ξεκίνησε από Atanassio, Μάρτιος 29, 2009, 03:55:59 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

NikosCB

Hey!Hey!My!My!Rock 'n' Roll will never die!!!

point zero

μας κακομαθαινετε  κυριε θαναση μας  :beerchug:
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

Enigma

προς τον απο πανω....... :scratchchin: :scratchchin: :scratchchin: :scratchchin: Να δεις σε bmw πως θα ειναι ..... :wave:

Θανας ...τι να γραψω ? Respect !!!

jokey

Τώρα που το ξαναβλέπω είδα οτι έχεις κάνει πολύ προσεχτική δουλειά.Μέχρι και τα καλώδια έχεις προστατέψει από τριβές που περνάνε κάτω από την λάμα.
Στο σημείο που ενώνεται η λάμα με τα όργανα είδα οτι έχει αφρώδες και δεν θα σου κάνουν ζημιά οι κραδασμοί.Από την πίσω μεριά ακουμπάει στο πλαστικό της μάσκας και της ζελατίνας?Έχεις βάλει εκεί τίποτα αφρώδες να το προστατέψεις

Μόνο αυτήν την παρατήρηση είδα ρε γαμώτο, ψάχνω να σου βρω λάθη αλλά δεν :P :P :P :P

Είσαι πολύ μπροστά :beerchug: :beerchug:
ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜ

Atanassio

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια & εννοείται πως όποιος θέλει βοήθεια το κάνουμε και στο δικό του μοτο παρέα! :grouphug:

Jokey χαμηλά στην πλευρά του πλαστικό των οργάνων (μαύρο) είχε από τη μάνα του αφρώδες.  Στην πλευρά της μάσκας (μπλε) όπου είχε επαφή και νταγκα-ντούγκα έβαλα ένα κομάτι μπλε λάστιχο (νομίζω πως φαίνεται?!?) και το μόνωσα.  Στο σημείο που πατάει στη ζελατίνα (ψηλά) είχα ήδη βάλει μια φετούλα λαστιχόδερμα από την κατασκευή του πρόσθετου ανεμοθώρακα για να μην πληγώσω την ζελατίνα, οπότε όλα καλά.  Το σπιράλ καλά το είδες, σε εκείνο το σημείο η λάμα έκανε γωνία και θα μου έκοβε την πλεξούδα.

NikosCB

Κατι τετοι που αναφερθηκε πριν που μπορω να βρω?



Το θελω γιατι απο πισω θα εχω τα οργανα (road book, ico) και χρειαζομαι προστασια.

Δεν χρειαζετε να ειναι ζελατινα μπορει να ειναι και τελειως μαυρο. Το πως θα το στηρηξω? Μαλλον με σωληνωτο πλαισιο οπου πανω (μεσα) σε αυτο θα βαλω βασεις αλουμινιου για τα οργανα που θελω.

Για το DR μιλαω ετσι? Μην παρεξηγηθω!  :D
Hey!Hey!My!My!Rock 'n' Roll will never die!!!

Atanassio