Είπατε κάτι......

Ξεκίνησε από Atanassio, Οκτωβρίου 29, 2008, 12:16:38 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

egm

[quote
(κάλα ο egm μπορεί να οδηγεί καφασάκι,αλλά κατά βάθος είναι hondακιας...και φιλο-πεντροσικός  8) )
.
[/quote]
  Ακου να σου πω ακαπόστε !!!!!! :nono: :nono: :nono:  Αν ξαναπιάσεις στο στόμα σου τη νταιζούλα μου θα μαλλιοτραβηχτουμε στο λέω!!!
Θα σου ρίξω στάχτη στη μπουγάδα που απλώνεις στην ταράτσα σου !!!! Θα σου ρίξω τηγανόλαδο στις δισκόπλακες να σφίγγεις μανέτα στη Βαρυμπόμπη και να σταματάς στο φάληρο!!!
Ακους εκεί καφάσι το κουκλί μου!!!!  Τον κακό σου τον καιρό μωρή!!!!
Και για να ξέρεις, η μόνη σχέση που έχω με τη Χόντα, είναι ένα μοντελάκι της NR, σε ένα ραφάκι μαζί με τα μοτοπεριοδικά μου.
Ορίστε μας.....Βρωμόστομε...φτου σου........και μαζεράτι να πάς και να πάρεις ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ!!!!!!! εγώ θα πάρω ελικόπτερο :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:
Τα πάντα γίνονται. Αρκεί να βρείς τον τρόπο......

Atanassio

Τώρα πια είμαι σίγουρος:  Το tenere είναι πανέμορφο και το θάβετε από την ζήλια και τον φθόνο σας, έτσι για να με πικάρετε,  ατιμούτσικα!!! :-* :-* :D

Και κάτι ακόμα:  Τα γεμιστά της μάνας μου είναι καλύτερα και μάλιστα αντρικά, με κιμά!!! :P :P :P

akaposto

αυτή είναι απάντηση σωστή...
Παράθεση από: egm στις Νοεμβρίου 06, 2008, 05:18:02 ΜΜ
Ακου να σου πω ακαπόστε !!!!!! :nono: :nono: :nono:  Αν ξαναπιάσεις στο στόμα σου τη νταιζούλα μου θα μαλλιοτραβηχτουμε στο λέω!!!
Θα σου ρίξω στάχτη στη μπουγάδα που απλώνεις στην ταράτσα σου !!!! Θα σου ρίξω τηγανόλαδο στις δισκόπλακες να σφίγγεις μανέτα στη Βαρυμπόμπη και να σταματάς στο φάληρο!!!
Ακους εκεί καφάσι το κουκλί μου!!!!  Τον κακό σου τον καιρό μωρή!!!!
Και για να ξέρεις, η μόνη σχέση που έχω με τη Χόντα, είναι ένα μοντελάκι της NR, σε ένα ραφάκι μαζί με τα μοτοπεριοδικά μου.
Ορίστε μας.....Βρωμόστομε...φτου σου........και μαζεράτι να πάς και να πάρεις ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ!!!!!!! εγώ θα πάρω ελικόπτερο :yelrotflmao:
...βέβαία πρόκειται για κλασική περίπτωση κρυφοχοντάκια
με ασβεστους πόθους και κρυφές επιθυμίες,το NR τα μαρτυρεί όλα  :abeye-popping: :abeye-popping: :abeye-popping:
Εντάξει,nobody is perfect...

Επειδή ο κόσμος είναι μικρός,και το Ηράκλειο μικρότερο,έχω άλλες πληροφορίες.
Απο φίλο,έγκυρη πηγή (που επιθυμεί να διατηρήσει την ανωνυμία του)...
-Egm:  πω ρε φίλε,HONDA είναι αυτό;
-Φίλος:ναι,ναι
-Egm:  και δεν μου λες είναι καλό το HONDA;
-Φίλος:ναι,καλό είναι,εντάξει μωρέ...,
-Egm:  μ'αρέσει
-Φίλος:δεν έχεις και άδικο...λογικό σε βρήσκω,εξάλου είναι HONDA
-Egm:  καλά και η Νταίζυ,δεν είναι κακιά
-Φίλος:ναι αλλά δεν είναι HONDA
-Egm:  ε βέβαια,οπωσδήποτε....
:yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:
μετά η συζήτηση έγινε σε περισσότερο αγαπησιάρικο τόνο...
-Egm: Φίλε,το ανταλάσσεις με την Νταίζυ;
-Φίλος:Δεν οδηγώ καφασάκια.Θέμα αρχής.
-Egm:Όχι όχι μεγάλε,είναι πολύ καλό σου λέω
-Φίλος:μα αυτό δεν θέλει δίπλωμα για λεωφορείο για να το οδηγήσεις;
-Egm:Ρε δεν πας να γ@μηθείς εσύ και η HONDA σου  >:D
-Φίλος:Καλά ρε,θα δείς ποιός είναι ο χλαπάτσας.Όλα θα τα πω στον akaposto,ότι ξερογλειφόσουν.
-Egm:Στον ταχογράφο μου σε γράφω ρε!
:yoohoo: :yoohoo: :yoohoo:
Δεν ξέρω να γράφω καλά γαλλικά για να συνεχίσω απο δω και κάτω
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

αλλά θεωρώ,ύστερα απο αυτό,ότι η μετακόμιση στην Πολωνία,
είναι πλέον η ενδεδειγμένη λύση.
Βεντέτα...

:popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:
περιμένω κάτι καλό...
:popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:


Παράθεση από: Atanassio στις Νοεμβρίου 07, 2008, 09:31:30 ΠΜ
Τώρα πια είμαι σίγουρος:  Το tenere είναι πανέμορφο και το θάβετε από την ζήλια και τον φθόνο σας,

καλά,εσύ...αγιάτρευτος. 8)

<<Δεν μπορώ να υποσχεθώ ότι θα προσπαθήσω. Αλλά θα προσπαθήσω να προσπαθήσω>> 
Bart Simpson

της στραβής μπιέλας,ο κύλινδρος της φταίει!

Καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή...Εκτός αν πουλάς αξεσουάρ BMW

Enigma

Φσσσσσσσσστ   φουυυυυυυυ ( τσουρα απο τσιγαρο ((ζωνιανο)) )  :scratchchin:
Μετα το αποκαλυπτικο ρεπορταζ του Ακαποστο και εχωντας πλεον λυσει το μυστηριο περι μεταναστευσης του EGM
χωρις αλλα μελανα σημεια σε αυτο το θεμα ....Παμε να εντοπισουμε ...τις <<τρυπες>> του ρπορταζ .....

Και ας ξεκινησουμε με τα σημαντικα .......
ΡΕ ΦΑΕ ΚΑΝΑ ΣΑΛΙΓΚΑΡΙ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΥΣΗΧΑ  .......... θα μας πουνε οι Κρητικοι για γεμιστα ......ακου εκει !!!

Παμε σε δευτερευοντας φυσης ....θεματα !

Οκ βρεθηκες εκει ...και ειναι ωραια ...αλλα το ΠΩΣ πηγες εχει το ρολο του ...Μπορει να πηγες με ταξι  :puke: δε λεει !!!
Αρα παιζει και το ΠΩΣ πηγες ...Επεισης κατι που <<παιζει>> ειναι το ΑΝ πηγες τελικα (σε περιπτωση που η εκαστοτε διαδρομη μπορει να καλυπτεται απο τις δυνατοτητες του μοτο σου η οχι)
Στις προσωπικες σου περιγραφες για το cb .......τρελο respect ( και μονο εκει ακου γεμιστα τσ τσ τσ )

Εισα ευτηχησμενος που δεν εχεις dream bike .....επειδη εγω εχω : dream bike dream car dream boat dream plain dream helicopter και επεισης επειδη δεν μπορω να τα παρω εχω dream solution bike dream solution car dream solution boat Οκ για αεροπλανο και ελικοπτερο δεν το εχω ψαξει ΑΚΟΜΑ >:D

Βρε μανια ολοι σας με τα ΚΤΜ ...... Οκ οι Καθε Τριτη Μαστωρες κοντρα στου Ηλεκτρολογους (hondakies) και εχουν και θρασσος καποιο να λενε για ηλεκτρολογικα σε Ιταλικα και Γερμανικα ....Γκουχου γκουχου ....Ε τι κοιτας ρε ΟΧι Οχι δεν τα λεω σε εσενα Θανασακη !!!! :hug: >:D O0

<< To tenere είναι σαν αποβολή διασταύρωσης ανακυκλωμένου transformer και επαναχρησιμοποιημένου
προφυλακτικού απο τυφλό Ιάπωνα σχεδιαστή >> Λοιπον με το σχεδιασμο αυτο εχουν δωσει τροφη να ανοιξουμε ΠΟΣΤ συγκεκριμενο για να περιγραφουμε το σχεδιασμο της ....Χε χε ...

Ps  Ηλια ωραια η πατεντα με το τηγανολαδο !!

Ο σκοπος λοιπον αγαπητοι μου φιλοι ειναι να εχεις κατι στα χερια σου (και αναμεσα στα ποδια σου αλλα αυτο δεν ειναι μονο μηχανη  >:D ) που να μην σε περιωριζει και να μην σταματαει ποτε ( κυριος για το δευτερο αναμεσα στα ποδια σου)
ΠΡΕΠΕΙ να ΜΗΝ ειναι Γιαπωνεζικο (επειδη ειναι ξενερωτοι και εουν σχεδιασμο σαν το Τενερε)
Να ΜΗΝ ειναι Ευρωπαικο (επειδη ειναι γλυγορα και δεν βλεπεις το δρομο και επειδη μενουν συνεχεια απο ηλεκτρολογικα μπουα χα χα)
ΝΑ ΜΗΝ ειναι ΚΤΜ επειδη θα φτασει με διαφορα πρωτο ....Αλλα θα κατεβει και με διαφορα τελευταιο (σπρωχνοντας)
ΝΑ ΜΗΝ ειναι Αμερικανικο ....επειδη αυτοι ακομα δεν μαθανε τιποτα ......


ΑΡΑ τι εμεινε ..? ? ? ? ?












Ρε παρτε ολοι ενα LIFAN που ειναι Κινεζικο και δεν εχει τιποτα απο τα παραπανω προβληματα να βρητε την υγεια σας ! :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:

egm

Επειδή πολύ με ταλαιπωρείς και δεν είμαι αυτή τη στιγμή σε θέση να γράφω σενάρια επιστημονικής φαντασίας τύπου " Ο πόλεμος των Χόντα"
ή " με λένε Χόντα και είμαι καλά", διάβασε σε άλλη στήλη την ανακοίνωση και φτιάξε ένα τσαγάκι για το χοντάκι σου.
Και για την ιστορία, έτσι να μην λέμε και ανακρίβειες, ο χοντάκιας ο ανώνυμος αλκοολικός ήταν αυτός που μετά την ανάβαση στη Νίδα,
ήρθε και ξερογλυφότανε να του πασάρω τη Νταίζη, γιατι έκλαιγε τα ασφάλτινα και τις χτυπημένες ζάντούλες που κατακρεούργησε στις κροκάλες το δικό του MEGA ON-OFF!!!!!!! Ονόματα δεν λέμε, όγκους δεν θίγουμε,  γκουχου γκούχου!!!!  :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:
Ετσι για να ακούγεται και η ΑΛΛΗ αποψη, χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!!
Για βεντέτα δεν το συζητάω, ήδη σε μυστική συμφωνία με τους ρώσους που τους έχω και δίπλα, έδωσα βέβαια κάτι παραπάνω αλλά έχω έξασφαλισμένη
τη δουλειά. Ενα οκ δικό μου, φεύγει ο πυραυλος απο τη Μόσχα, τώρα, και σε τρία λεπτά πρέπει να βγάλουμε καινούριο χάρτη ελλάδος, Χωρίς την Κρήτη αυτή τη φορά. >:D  Κουμπάκι και μπλούμ. Αντε και μη μου κουνιεστε γιατι θα πώ στο φιλαράκι τον βλαντιμιρ να συντάξει νέο πολεοδομικό σχέδιο και για την Αθήνα..... :P .............ΟΕΟ........!!!!!
Τα πάντα γίνονται. Αρκεί να βρείς τον τρόπο......

Enigma

ΧΑ ΧΑ και πεταγεται τωρα ενα αποσπασμα του Λιακοπουλου να κοιταει την φωτο του Πουτιν και να λεει
<<Τι κοιτας Βλαδιμηρε ...τι εχεις στο μυαλο σου αγωρι μου? Συκωθητε απο καρεκλες πολυθρονες ντιβανια και αγωραστε την τελευταια μας εκδοση Ο ΚΡΗΤΙΚΟΣ Ο ΠΟΥΤΙΝ ΚΑΙ ΤΑ KAWASAKI >>

:yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo:
:popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:

akaposto

Παράθεση από: egm στις Νοεμβρίου 07, 2008, 01:25:53 ΜΜ

Και για την ιστορία, έτσι να μην λέμε και ανακρίβειες, ο χοντάκιας ο ανώνυμος αλκοολικός ήταν αυτός που μετά την ανάβαση στη Νίδα,
ήρθε και ξερογλυφότανε να του πασάρω τη Νταίζη, γιατι έκλαιγε τα ασφάλτινα και τις χτυπημένες ζάντούλες που κατακρεούργησε στις κροκάλες το δικό του MEGA ON-OFF!!!!!!! Ονόματα δεν λέμε, όγκους δεν θίγουμε,  γκουχου γκούχου!!!!  :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:

ώπα,ρίξαμε άδεια και πιάσαμε γεμάτα...για λέγε για λέγε  ;D
Παράθεση από: egm στις Νοεμβρίου 07, 2008, 01:25:53 ΜΜ
" με λένε Χόντα και είμαι καλά"
Το ξέρω  :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:

Παράθεση από: Enigma στις Νοεμβρίου 07, 2008, 01:19:01 ΜΜ
ΡΕ ΦΑΕ ΚΑΝΑ ΣΑΛΙΓΚΑΡΙ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΥΣΗΧΑ  .......... θα μας πουνε οι Κρητικοι για γεμιστα ......ακου εκει !!!
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΡΗΤΙΚΟΣ

Παράθεση από: Enigma στις Νοεμβρίου 07, 2008, 01:19:01 ΜΜ
Ps  Ηλια ωραια η πατεντα με το τηγανολαδο !!
μα με προκαλείτε.Φταίω τώρα να πω που θα το βρεί το τηγανόλαδο και γιατί το έχει εύκαιρο;;
>:D

Παράθεση από: Enigma στις Νοεμβρίου 07, 2008, 01:19:01 ΜΜ
ΠΡΕΠΕΙ να ΜΗΝ ειναι Γιαπωνεζικο ...
ΑΡΑ τι εμεινε ..? ? ? ? ?
Ρε παρτε ολοι ενα LIFAN που ειναι Κινεζικο και δεν εχει τιποτα απο τα παραπανω προβληματα να βρητε την υγεια σας !

Θα κάνω έναν παραλληλισμό,και διευκρινίζω ότι η Ελλάδα δεν συμμετέχει,απλώς και μόνο επειδή
δεν έχουμε παραγωγή μοτοσυκλετών.
Αυτό για να μειωθούν οι πιθανότητες πτήσεων παντοφλών!

Έχεις μια Αγγλίδα,
μια Ιαπωνέζα,
μια Αμερικανίδα,
μια Κινέζα,
μια Γερμανίδα,
μια ΙTΑΛΙΔΑ
και μια Αυστριανή

και πάς και διαλέγεις την Κινέζα?
Are you serious my friend?
What's wrong with you people?

Τρίζουν τα κόκκαλα του DonKorleone!
<<Δεν μπορώ να υποσχεθώ ότι θα προσπαθήσω. Αλλά θα προσπαθήσω να προσπαθήσω>> 
Bart Simpson

της στραβής μπιέλας,ο κύλινδρος της φταίει!

Καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή...Εκτός αν πουλάς αξεσουάρ BMW

Enigma

Λοιπον στον συγκεκριμενο παραλληλισμο η σειρα μου θα ηταν η εξης

ΙTΑΛΙΔΑ
Ιαπωνέζα
Κινέζα ( το ιδιο δεν ειναι?)
Αυστριανή
Γερμανίδα ( γιατι εδω δεν ειναι το ιδιο?)
Αμερικανίδα (λιγο ΠΡΙΝ παω να το δωσω στα σκυλια)
Αγγλίδα ( μολις εχω τελειωσει απο τα σκυλια γατια κοτες κατσικες ...)


Τελικο αποτελεσμα ...Γυναικες αμαξια ..ΕΙΜΑΙ ΙΤΑΛΟΣ ....Για μηχανες ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ

egm

ασε τι να σου λέω, το βάρα το βάρεσε το παλληκάρι πολύ άσχημα......το είδα πώς το έκανε ο κανίβαλος και το λυπήθηκα.
ανέβαινε την κροκάλα καθιστός σαν να πήγαινε στη εκκλησία ένα πράγμα, μέχρι που έδωσε λίγο παραπάνω γκάζι πάνω σε μια τεράστια κοτρώνα
σαν την φαλάκρα του Τσάκωνα γυαλιστερή, και ήπιε σούπα μεγαλοπρεπέστατη, συνοδευόμενη απο ένα επίσης βροντερό ΓΓΓΝΤΟΥΠΠΠ!!!!!....
Γυρίσαν τα κατσικάκια απο τις γύρω ράχες τον κοιτάγανε και κάνανε με ε ε ε :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:
Και μετά μαθαίνω οτι το πουλάει για ατρακάριστο φυλαγμένο στο γκαράζ....Εκεί να δείς γέλιο που έπαιξε!!!!!
και το έμαθα τυχαία γιατι το επισκέυασε στον ακατανόμαστο, και του το άφησε κιόλας για πούλημα.
Και μου έλεγε ο ακατανόμαστος φύκια και λουλουδικά, και ώραίο και το ξέρω το απιδί δίπλα μένει και κάτι τέτοια εμετικά.
Και μετά πήγε και πήρε τσερόκι με φυμε τζαμαρίες να μην τον αναγνωρίζουν και τον δείχνουν με το δάχτυλο τα αλάνια εκει κάτω.
Αστο σου λέω πονάει.....

Και βεβαίως σε οτι αφορά τις καταγωγές

Όλες μα όλες στον ίδιο τόποι το έχουν :abeye-popping: :abeye-popping: :goodboy:

Αναφέρομαι βεβαίως στο γρανάζι της μετάδοσης ......αντε αμέσως τον νού σας στο πονηρό..............

Και το τηγανόλαδο το έχω τζαμπέ για προσσάναμμα απο την αντιπροσωπεία της χόντα που είναι δίπλα, (ετσι ρε να σε μπριζώνω......)

Τα πάντα γίνονται. Αρκεί να βρείς τον τρόπο......

akaposto

Παράθεση από: egm στις Νοεμβρίου 07, 2008, 05:52:03 ΜΜ
ασε τι να σου λέω, το βάρα το βάρεσε το παλληκάρι πολύ άσχημα

Σαν να το ακούω
-Φίλε,πάμε βόλτα στα γκρέμια;
-ναι αμέ,τι πατίνι έχεις;
-βαρκαντέρο
-ααα,πολύ ωραία.Θα γελάσουμε πάλι!  :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:

ο ακατανόμαστος πούλησε σε γνωστό μου μηχανάκι χωρίς πινακίδα
δηλωμένο ως κλεμμένο...
Ψάξε βρές...

Αυτό με τον τόπο δεν το έπιασα...καλή καρδιά μωρέ  :kiss2:



<<Δεν μπορώ να υποσχεθώ ότι θα προσπαθήσω. Αλλά θα προσπαθήσω να προσπαθήσω>> 
Bart Simpson

της στραβής μπιέλας,ο κύλινδρος της φταίει!

Καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή...Εκτός αν πουλάς αξεσουάρ BMW

jokey

Παράθεση από: akaposto στις Νοεμβρίου 06, 2008, 04:37:44 ΜΜ

Ίσως για αυτό βλέπω,
όταν παρκάρουν δίπλα μου άλλα ακριβότερα,
το δικό μου ομορφότερο.
Όχι καλύτερο στα χαρακτηριστικά,αλλά καλύτερο για μένα.

..............................................................................
Σ1:εξαίρεση στον κανόνα με αυτά που έχω καβαλήσει αποτελεί ένα VFR 750 του '93


ΣΚΟΥΠΙΔΟΦΑΓΕ!!!!
Παράθεση από: akaposto στις Νοεμβρίου 07, 2008, 03:42:56 ΜΜ

Έχεις μια Αγγλίδα,
μια Ιαπωνέζα,
μια Αμερικανίδα,
μια Κινέζα,
μια Γερμανίδα,
μια ΙTΑΛΙΔΑ
και μια Αυστριανή

και πάς και διαλέγεις την Κινέζα?
Are you serious my friend?
What's wrong with you people?

Τρίζουν τα κόκκαλα του DonKorleone!

Εμείς είμαστε πολίτες του κόσμου όλου :beerchug:
Δεν είμαστε ρατσιστές O0
Μας αρέσουν οι γυναίκες ,η κάθε μία για τα δικά της χαρακτηριστικά :grouphug:
και τέλος ποιος είσαι εσύ που θα μας πεις τι θα βάλουμε στον καβάλο μας  :beerchug:

Βοηθήστε τον egm να βρει την χαμένη του προσωπικότητα
Τέλος θα εισηγηθώ στους admin να του κάνουν ban γιατί σπηλώνει το όνομα της Honda και μαζί του αγαπημένου ξάδερφού της του Σαρακαξ

Υ.Γ.Αυτός ο headmaster που έχει χαθεί?????
ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜ