Ειμαι πολυ ευχαριστημενος

Ξεκίνησε από anthimos21, Σεπτεμβρίου 30, 2008, 12:45:16 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

anthimos21

Ειμαι πολυ ευχαριστημενος με το φορουμ αυτο παιδια ειστε ολοι αδερφια ολοι μαζι αν βοηθαμε οπου μπορουμε δεν θα χουμε αναγκη κανενα μλκ να μας τα παιρνει χοντρα...και γω νας βοηθησω οπως μπορω(σβηνω κλησεις :wave: :yoohoo: :yelrotflmao:)....και κατα δευτερον ειμαι πολυ ευχαριστημενος με το σβ ασχετα με τις αρχικες μερεμετιες που ηθελε, η μηχανη αυτη παιδια θα μεινει στην ιστορια πιστευω σαν η καλυτερη all around μηχανη απο παλια μεχρι σημερα στα κυβικα της πριν δεν ειχα αλλη μηχανη το λεω στα ισια κατι παπακια μονο τωρα ομως που εχω οδηγησει αρκετα καταλαβαινω οτι δεν υστερει ρε παιδια σε τπτ και απο μεγαλυτερου κυβισμου....εγω που ανεβαινω την υπηρεσιακη gsx-r750(το ρ ειναι ειδικη εκδοση για την αστυνομια να το ξερετε λιγο πιο γρηγορη και στημενη)δεν φτουραει ομως ρε παιδια....μεταξυ μας τωρα θα μας δωσουν καινουργιες που βγαινουν μονο για την αστυνομια(δεν ειναι παραγωγης δηλαδη)και ειναι aprilia 750 σαν την  strada ειναι περιπου, δεν την καβαλησα οταν της παρουμε θα σας γραψω εντυπωσεις.

Atanassio

Ωωωωω, καβαλάς και στη δουλειά ρε φίλε!!!???  Πρόσεχε πολύ, λόγω δουλειάς το έχω κάνει και εγώ και έχω διαπιστώσει πως όσο περισσότερο είσαι πάνω στη μοτό επαγγελματικά τόσο αυξάνονται οι πιθανότητες ατυχήματος με τη προσωπική σου μηχανή γιατί αφενός συνιθήζεις και δεν δείχνεις την απαραίτητη προσοχή και αφετέρου γιατί πάνω στη δικιά σου νιώθεις πολύ πιο ασφαλής.

Λύσε μου και μια απορία που πάντα είχα: Οι τιμονάρες που βάζουν στα γυμνά μοτόρια της τροχαίας είναι βολικές?  Kάνε μια σύγκριση με το τιμονι του cb

anthimos21

ενταξει  ειναι περιπου μεταξυ τσοπεριας και τιμονιου σβ

anthimos21

θεωρω του σβ πιο βολικο αλλα οπως βολευτει ο καθενας ασε χρεπια ειναι οι υπηρεσιακες με το ζορι τις βαλαμε λαστιχα τωρα χιλιες αναφορες καναμε για κατι που για την ασφαλεια στους αστερατους ανα 6μηνες αλλαζουν α ρε π....να ελλαδα >:(

Atanassio


freethan

Παράθεση από: anthimos21 στις Σεπτεμβρίου 30, 2008, 01:08:03 ΜΜ
θεωρω του σβ πιο βολικο αλλα οπως βολευετια ο καθενας ασε χρεπια ειναι η υπηρεσιακες με το ζορι τις βαλαμε λαστιχα τωρα χιλιες αναφορες καναμε για κατι που για την ασφαλεια σοτυς αστερατουσ ανα 6μηνες αλλαζουν α ρε π....να ελλαδα >:(
Παράθεση από: Atanassio στις Σεπτεμβρίου 30, 2008, 01:13:30 ΜΜ
Αστα!!!!!!!!!  :puke:

Γ....ε τα ρε φίλε, απο βιντέκια και φωτό έχει βουήξει ο τόπος με τα υπηρεσιακά σας... Τι οξυγονοκολλήσεις, τι μερεμέτια... μακάρι να σας τα ανανεώσουν σύντομα.
Έχω δει TDM, XT 125, και Transalp. ʼλλες ομάδες αυτές ;  :wave:

anthimos21

οι τδμ ειναι εξεχουσες για βισματα οι τρανσαλπ απλα μια παρτιδα πηραν να την εχουν και οι χτ 125 για εκπαιδευση και μεσ την πολη
αφηστε τα παιδια χαλια

egm

Εδώ οι τροχαίοι κυκλοφοράνε κατι FJR 1300, Αν και δεν είναι και οι πλεον γρήγοροι.....πάντως τη δουλειά τους τη βγάζουνε. Αν κάτσει καλή και πετύχω κανένα βολικό θα την πάρω την πόζα....
Οι γερμανοί και αυστριακοί είναι οι άρχοντες!!!!! Ολοι με RT και K αλλά εκείνο που μου προξένησε μεγάλη έκπληξη ήταν οτι σχεδόν κανείς δεν φοράει δερμάτινα, οι δε Γερμανοί ειδικά έχουν κάτι πρασινοπερίεργες στολές, σαν καραγκιοζάκια ειναι. Καλά, μπότα δεν το συζητάω, στιβάνι κρητικό λέμε, αλλά όμως ουέ και αλλοίμονο και πέσεις στα χεράκια τους.......πολύ πολύ ευγενικά θα σε ξυρίσουν απο φαβορίτα μέχρι αστράγαλο!!!!!
ʼνθιμε ερώτηση....ένα συνεργείο που παλιότερα έβλεπα διάφορα δικυκλα στη λένορμαν κάπου πίσω απο το σταθμό λαρίσης
είναι και αυτό υπηρεσιακό ή απλά έχει σύμβαση?
Τα πάντα γίνονται. Αρκεί να βρείς τον τρόπο......

anthimos21

oxi file moy egm symvasi exoun apla den kanoytn katholou kalh douleia omws..... :puke: sthn amerikh me tsoperies gyrnane italia skizei ducati paidia kai merikew agusta

Headmaster

Αντε τωρά να δεις τροχαίο με ...φτιαγμενο Haya και να θες να του ξεφύγεις δλδ!!!!!