Παρεμβαση στη σκεψη του Enigma...Βολτα!

Ξεκίνησε από jimis, Μαΐου 06, 2008, 12:11:23 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

mhakio

ΝΟΜΙΖΩ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΤΟΥ odt.........ΕΥΓΕ :goodboy: :goodboy: :goodboy:

jokey

Εγώ λέω να πάμε να ανάψουμε κανα κερί στις 7.Στις 8 να πάμε να μαζέψουμε χόρτα και κατα τις 9 να πάμε για γουρουνόπουλα. :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:
Μάλλον θα έρθω και εγώ(αν δεν το παρααπαυτόσω το Σαββατοβραδο)
Τον jimi μην τον αφήνετε να κανονίζει συναντήσεις.Είναι επικίνδυνος!!!!


PS.Αν έρθω θα την στήσω στην στροφή να κατασκοπεύσω στυλ


Παράθεση από: odt στις Μαΐου 07, 2008, 02:02:52 ΜΜ

Περιστέρι μένω...φαντάζομαι εννοείς το olympico στο Σ.Ε.Φ...άρα πρακτικά είναι στο δρόμο μου... :wave:

Έλα ρε γείτονα!
Εγώ λόφο Αξιωματικών
ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜ

odt

Παράθεση από: jokey στις Μαΐου 08, 2008, 06:17:34 ΜΜ


Έλα ρε γείτονα!
Εγώ λόφο Αξιωματικών



:yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:

έλα ρε γείτονα...
κι ΕΓΩ Λόφο μένω...


:yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:




----edit----
πλην κοσμογονικού απροόπτου δηλώνω μέσα για τη βόλτα...

freethan

Παράθεση από: Enigma στις Μαΐου 07, 2008, 03:44:20 ΜΜ
Το λοιπον για να μην απομακρινθουμε και εχουμε προβληματα για τους εχωντες δουλεια ας μηνουμε στο κοντινο καλητερα ....Πητε ομως αν προτηματε καβουρι σαρωνιδα η αλλου ....Εγω ειμαι υπερ του καβουριου μιας και την ωρα που θα παμε δεν θα εχει μαζεψει τον τρελο κοσμο και θα κατσουμε διπλα στην θαλασσιτσα σχετικα ανετα ....Αν τελικα συμφωνητε με το καβουρι το time table εχει ως εξης ....

9 το πρωι της Κυριακης στο καφε ολυμπικο για οσους μπορουνε να ερθουν εκει με την απαρετιτη σχετικη καθυστεριση (σιγα μην ΔΕΝ γινει) 9:15 αναχωρηση απο ΣΕΦ καπου στις 9:30 γλυφαδα στα φαναρια που περναει και το τραμ (ξερς εκει που αν περνας δικαβαλος και δεν το δεις μετρας τις γραμμες στον κ@λο σου) λιγο πριν η λιγο μετα μαζευουμε τον freethan εκτος αν ΔΕΝ το θελει ετσι ο ιδιος ....συνεχιζουμε προς καβουρι οπου λογικα θα φτασουμε εκει περιπου 9:45 (ωρολογιακα)στην πραξη με το σχετικο κολοβαρεμα κατα τις 10:00 :P
Εκει στα φαναρια της λιμνης της Βουλιαγμενης ...<<μαζευουμε>>και τον mhakio... παντα αν το θελει και εκεινος φυσικα ....freethan & mhakio αν θελεται δηλωνεται την παρουσια σας σε αλλα meeting points (τσ τσ πως την εχω δει βρε παιδι μου!!!!) εκει λοιπον στα φαναρια Η λεω Η καθομαστε στην καφετερια στο πλαι (που ξεχναω το ονομα της αλλα θυμαμε οτι κατεβαινεις μια κατηφοριτσα και ερχεσαι μπαμ πανω στο κυμα) η συνεχιζουμε προς λαγονισση σαρωνιδα κτλ ....Πως το βλεπεται ? κατοχηρωνεται? ενστασεις? προτασεις ?

οι μερες ερχονται σγα σγα οπωτε ....ΜΗΛΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕ :popcorn:

Ο καλά μα πόσα ναρκωτικά πρέπει να παίρνω... διαβάζοντας στα πεταχτά έβγαλα άλλο νόημα, [εκτός απο το "9.00" που έγινε κατανοητό] και είπα και στον atanassio για 50-50 ... έχω μέχρι το σάβατο να ψήσω την alargeuo εεεε, για κυριακή εεεεεε  :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:

tonina

Ωραια λοιπον μαζευομαστε 9 φτανουμε 9,30 και φυσικα περιμενουμε τα γκαρσονια νυσταγμενα να μας ανοιξουν την καφετερια.Αχ αχ τρελοκομεια τι θα κανουμε με εσας μου λετε?freethan δεν ξερω τι θα κανεις και τι θα ταξεις στην φιλεναδα μου αλλα πιεσε την να ερθεις (ταξε την κατι ρε παιδι μου π.χ. μια ντουλαπα? :yelrotflmao: :yelrotflmao:)
(ξερεις εσύ)

Enigma

Αμαν με εσας τους νεολεους ...... Καταρχιν πες στην φιλεναδα alargeuo οτι εσεις πρεπει να εισαστε 9:30 στην Γλυφαδα .....αμαν ποια 15 λεπτα δρομος και ΑΝ ειναι απο το σπιτι σας !!!!9:15 πρεπει να ξεκινατε απο το σπιτι !!! δεν ξυπνατε με τα χαραματα...τσ τσ  τσ !!! Ταξε της και εσυ μια ντουλαπα να δεις πως θα ειναι ξυπνια και ετοιμη απο τις 7  :yelrotflmao: :abeye-popping: (τελιωσαμε με αυτους)

για να δω αλλος ..... μμμμ μμμμ μμμμ
α ναι
ο JOKEY αχ αυτα τα νιατα ....ειμαι στανταρ οτι θα καταφερει να ξυπνησει 7 με 7:30 ........την δευτερα !!!! εκτος και αν ερθει με τα ματια ετσι  :abeye-popping: :abeye-popping: η οδηγαει την μηχανη ετσι  :sleep2: :sleep2: :sleep2:
αντε ρε αθληταραδες μου ξυπνηστε και λιγο νωρις !!!!

ODT τσεκαρα τα αστρολογικα ο αρης ειναι στην αφροδιτη ....δεν προβλεπονται κοσμογενικα θεματα μεσα στο ΣΚ αρα σε κλεισαμε χε χε!!!!ωραιααααα

freethan

Παράθεση από: Enigma στις Μαΐου 09, 2008, 12:57:01 ΜΜ
Ταξε της και εσυ μια ντουλαπα να δεις πως θα ειναι ξυπνια και ετοιμη απο τις 7  :yelrotflmao: :abeye-popping: (τελιωσαμε με αυτους)
Παράθεση από: tonina στις Μαΐου 09, 2008, 12:23:49 ΜΜ
freethan δεν ξερω τι θα κανεις και τι θα ταξεις στην φιλεναδα μου αλλα πιεσε την να ερθεις (ταξε την κατι ρε παιδι μου π.χ. μια ντουλαπα? :yelrotflmao: :yelrotflmao:)
(ξερεις εσύ)

Έκλεισε , αλλάζω την υπογραφή σε "Τάξε της μια ντουλάπα" . Να βάλω και κανα paypal κουμπί για φιλανθρωπικούς λόγους καθώς και για σωματική και ψυχική υγεία  :beerchug:

Enigma

Εχμ .... και για να τα κανω λιγο χειρωτερα .....τα πραγματα !!!! υπαρχει και μια ....μικρη περιπτωσης ....να κανει ...ψιλοβροχο ...την Κυριακη ::) .....
Αλλα ειμαστε μαχημοι ε? ? ? ? ? ? ?

odt

ΔΕΝ θα βρέξει το Σ/Κ  :wave: :locked: :a1017:  ;D ;D ;D

freethan

Παιδιά κάτι παίζει με απεργία των βυτιοφόρων και μπορεί να υπάρχει σοβαρή έλλειψη απο βενζίνη, οπότε προσοχή  μην ξεμείνει κανείς :wave:

mhakio

ΤΗΝ ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΩΝ ΒΥΤΙΩΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ...ΕΔΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΑΓΟΝΑ ΣΤΑ ΠΡΑΤΗΡΙΑ....
..Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΟΛΟ 4 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ RENAULT ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 1/4 ΒΕΝΖΙΝΗ
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΡΕΖΕΡΒΑ....\\]ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΜΑΝΙΚΑ ΝΑ ΚΛΕΒΩ ΑΠΟ  ΚΑΝΑ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ

jokey

Πάω να γεμίσω τα εργλεία μπενζινα.Αν δεν βρω θα έρθω με το ποδήλατο!!
ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜ

jokey

Πήγα και εγώ να βάλω μπενζίνα και είχε μόνο σούπερ....................αλλά εμένα δεν με ένοιαζε,γιατί και εγώ σούπερ βάζω :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo:

Όπως κάνω να μπω στο βενζινάδικο και ενώ οι μισοί υπάλληλοι έδιωχναν τους έντρομους Έλληνες οδηγούς ,ένας μάγκας με το μπεμβεδικό μπαίνει μπροστά μου.Πάει στις αντλίες και αφού η κοπέλα τον πληροφορεί οτι δεν έχει αμόλυβδη αυτός με ύφος ψαρωτικό την ρωτάει αν έχει κρυμμένη πουθενά για να του βάλει :abeye-popping: :abeye-popping:


Όλοι οι άλλοι γεμίσατε?
Να πάρω και σκοινί μαζί μου?
Πάρτε και κανα μακαρόνι,μπορεί να ξεμείνουμε πουθενά!!!!
ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜ

mhakio

ΧΘΕΣ ΕΙΧΕ ΓΑΝΕΘΛΙΑ Η ΜΑΡΙΑ (ΒΛΕΠΕ ΣΥΖΥΓΟΣ) ΟΛΑ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΑΔΕΙΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 1/4...
..ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΡΑΤΗΣΗ ΣΕ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ....ΜΠΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΡΕΝΟ 19 ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΩΝ 60Κμ/ΩΡΑ ΚΙΝΟΥΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ...ΣΤΗΝ ΒΑΡΗ ΕΝΑ ΕΚΟ ΑΝΟΙΧΤΟ...ΟΑΣΗ .... Η ΟΥΡΑ ΣΤΟΝ ΘΕΟ.....ΠΑΩ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΚΑΙ ΡΩΤΩ ΤΟΝ ΠΑΛΙΚΑΡΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΟΥΠΕΡ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ....ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟ ΝΑΙ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΕΙΧΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΡΑΣΠΕΔΑ ΔΕΝΤΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ SMART ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ


ΤΟ ΦΟΥΛΑΡΩ ΚΑΙ ΓΕΜΙΖΩ ΚΑΙ 2 ΜΠΕΤΟΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.......ΕΤΣΙ ΚΑΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΩ ΒΟΛΤΑ ΑΛΛΑ ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΣΧΟΙΝΙ ΚΟΝΤΑ O0

alargeuo

Καλημέρα σε όλους!!  :wave:
Πολύ χάρηκα που ξαναβρεθήκαμε!!! Περάσαμε πολύ Z E N  :yelrotflmao:  :yelrotflmao:
Καταφέραμε και μαζευτήκαμε πολλοί!! 
Ανυπομονώ για την εκδρομούλα που κανονίζουμε!!!!!! :)  :yoohoo:

γγγρρρ έφυγα χωρίς να χαιρετήσω....  :scratchchin:  :absad:  :absad:
- those who dream by day are cognizant of many things which escape those who dream only by night -