Καλώς σας βρήκα!!!

Ξεκίνησε από Atanassio, Φεβρουαρίου 11, 2008, 10:23:45 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Atanassio

Enigma αδερφέ μου εκτός από τον θόρυβο (ρόγχο) δεν έχω κανένα άλλο σύμπτωμα (πτώση στροφών, ζόρισμα, αλλαγή χαρακτήρα από super four σε super three, super two, βήχα, ακροαστικά κ.α.).  Επίσης το γκάζι ανεβάζει τις στροφές γλυκά, γραμμικά και με την δύναμη που οφείλει.  Ένα άλλο στοιχείο είναι ότι σπάνια εώς ποτέ δεν το ακούω ανοίγοντας το γκάζι εν στάση, παραμόνο στην κίνηση.  Το πιο πιθανό είναι κάτι περιφεριακό να έχει λασκάρει και να τρίζει αλλά δεν μπορώ να το βρώ και αυτό αρχίζει και με τρελαίνει.  Να κανονίσουμε καφεδάκι να το ακούσετε κι εσείς before I go kookoo :yelrotflmao:

akaposto

<<Δεν μπορώ να υποσχεθώ ότι θα προσπαθήσω. Αλλά θα προσπαθήσω να προσπαθήσω>> 
Bart Simpson

της στραβής μπιέλας,ο κύλινδρος της φταίει!

Καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή...Εκτός αν πουλάς αξεσουάρ BMW

jimis

καλως ηλθες στην παρεα μας Αθανασιε..  :beerchug:
Ολα θα φτιαχτουν. Χαιρομαι που εχεις ορεξηγια ψαξιμο και αγαπη για την μοτοσυκλετα σου.
Εδω θα τα λεμε.. .

Enigma

Ναι να κανουμε κανα καφε (καλα να περασουν τα ΧΙΟΝΙΑ που ειναι να ερθουν ((και δεν τα βλεπουμε)) να βρεθουμε)
Να ειναι και JImis μαζι (που ειναι ...... ειναι επιστημονας ανθρωπας εγω παντα το ελεγα) και να σε ακουσουμε ....
Αν δεν το κανει εν σταση τοτε (ειχα μια θεωρια περι καδενας) ...αρχιζεις και μας βαζεις δυσκολα ..... (και γουσταρουμε λεμενε)  :yoohoo:

Atanassio

Καλό έ? είμαστε και οι 2 μέσα και γράφουμε εναλλάξ στις συζητήσεις :wave:

Atanassio

Ένα καφεδάκι το έπινα ακόμα και σήμερα.... να μαζέψουμε και λίγο ήλιο ενόψι του χιονιά :sun_smiley:

Enigma

Αχ βρε Θαναση τωρα το προσεξα χε χε τσατ θα το κανουμε  ;D Τωρα στον καφε σημερα ΕΓΩ τουλαχιστον εχω να κανω μια πολυ ΑΝΔΡΙΚΗ και βαρβατη δουλεια το απογευμα ................







να παρω τραπεζαρια ....... παλι καλα που ΔΕΝ χρειαζεται να αγωρασω και σερβιετες  :scratchchin: :censored: :censored: :censored: πα πα πα :puke:

Atanassio

Φεύγω πριν το κάψουμε τελείως το forum και μαλιστα ταχυτατα γιατι κατι επείγον έτυχε.  Στέλνω π/μ γιατί Σ/Κ θα είμαι κατα πασα πιθανότητα offline ήπως και τα πούμε. Καλή τύχη με την επιλογή σου :goodboy:

NikosCB

Kαλος ηρθες και απο μενα!  :beerchug:
Hey!Hey!My!My!Rock 'n' Roll will never die!!!