Ημερολόγιο καραντίνας

Ξεκίνησε από panosp25, Μάρτιος 27, 2020, 10:56:38 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Λάμπα λέμεεεε!!!Λάμπα!!!Εχεις βάλει στόχο να την κάνεις μοντέλο πασαρέλας.... ;)

Alex400

Η αναστήλωση του Παρθενώνα Γιάννη .... ;D [Μηχανή της Αθήνας , βλέπεις ....] . Αν ήταν από Θεσσαλονίκη ΔΕΝ θα είχε κακοπέσει τόσο από μαστόρους . Όπου βάλαν το χεράκι τους , εγγυημένα θέλει από την αρχή ....     

JEPE

Αυτά κάνεις και στο τέλος θα μας διώξει η γυναίκα από το σπίτι γιατι δινουμε περισσότερη προσοχή στην μηχανή!!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Παράθεση από: JEPE στις Ιουνίου 06, 2020, 12:37:53 ΠΜ
Αυτά κάνεις και στο τέλος θα μας διώξει η γυναίκα από το σπίτι γιατι δινουμε περισσότερη προσοχή στην μηχανή!!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΔΕΝ καταλαβαίνω τι εννοείς ....εσύ σήμερα πήγες βόλτα τη γυναίκα ή έβαλες συναγερμό στη μηχανή ;  .... >:D >:D >:D

 

JEPE

Παράθεση από: Alex400 στις Ιουνίου 06, 2020, 01:54:48 ΜΜ
Παράθεση από: JEPE στις Ιουνίου 06, 2020, 12:37:53 ΠΜ
Αυτά κάνεις και στο τέλος θα μας διώξει η γυναίκα από το σπίτι γιατι δινουμε περισσότερη προσοχή στην μηχανή!!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΔΕΝ καταλαβαίνω τι εννοείς ....εσύ σήμερα πήγες βόλτα τη γυναίκα ή έβαλες συναγερμό στη μηχανή ;  .... >:D >:D >:D

 
Ατιμε άνδρα!!μας χτυπάς κατακαρδα

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


zi

Μπράβο ρε παιδιά. Κάτι κάναμε κ εμείς. Μια μίνι συντήρηση για βόλτα που πήγε σούπερ. Αλλαξαμε λαδακια, φίλτρα, μπουζί. Κάναμε κ αλλαγή στο ψυκτικο υγρό(κύκλωμα νερου) κ έβγαλε τον Νείλο από μέσα. Διαβάζοντας κ βοηθώντας γίνονται όλα. Ευχαριστώ πολύ τον Αλέξανδρο, τον Θεοφιλο, τον Γιάννη για την βοήθεια. (Alex 400, Teo CB, Atom).

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

zi

Παράθεση από: zi στις Ιουνίου 06, 2020, 04:12:32 ΜΜ
Μπράβο ρε παιδιά. Κάτι κάναμε κ εμείς. Μια μίνι συντήρηση για βόλτα που πήγε σούπερ. Αλλαξαμε λαδακια, φίλτρα, μπουζί. Κάναμε κ αλλαγή στο ψυκτικο υγρό(κύκλωμα νερου) κ έβγαλε τον Νείλο από μέσα. Διαβάζοντας κ βοηθώντας γίνονται όλα. Ευχαριστώ πολύ τον Αλέξανδρο, τον Θεοφιλο, τον Γιάννη για την βοήθεια. (Alex 400, Teo CB, Atom).

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Alex 400 -  TEO CB CF - ITOM 32
Το ορθον

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

Alex400

Zi ...Εμείς ευχαριστούμε . Για τον χρόνο και τη ξενάγηση στην Ελάτη και όχι μόνο ....Χαρά μας αν μπορέσεις να έρθεις και στο Πήλιο . ;)