ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΚΑΤΟΧΟΥ CB400SF VERSION S ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΟΡΓΑΝΩΝ

Ξεκίνησε από figalos, Μάρτιος 03, 2012, 11:22:11 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

figalos

αν υπαρχει καποιος απο αθηνα με version S και θα μπορουσε να κανουμε αυτη την δοκιμη
να δοκιμασω τα οργανα του γιατι πιθανον να εχω θεμα με την πλακετα η με το στροφομετρο
θα με απαλασε απο ενα σοβαρο θεμα που εχω με την μηχανη που εχω παρει εδω και μια εβδομαδα
και δεν μπορουμε να βρουμε τι φταιει οσο αναφορα την αποδοση της
αφου εχω τσεκαρει τα ρευματα,καρμπυρατερ και για να μην προχωρησω στο να ανοιξω καπακια βαλβιδες
θα ηθελα να σιγουρευτω οτι τουλαχιστον τα οργανα (πλακετα κτλ)δεν κανουν παρεμβολες
ευχαριστω

supernova

Φίλε figalos δοκίμασες να βγάλεις τελείως τα όργανα κ να το δοκιμάσεις?
Δεν ξέρω αν είναι σωστό αυτο που λέω αλλα επειδή εχω δουλέψει το cb μου κ χωρίς όργανα για λίγο κ δούλευε κανονικά, αν φταίει κάτι στα όργανα και τα αφαιρέσεις ίσως δεις αν διορθώνεται το πρόβλημα.

snipereps

Παράθεση από: supernova στις Μάρτιος 03, 2012, 11:39:04 ΜΜ
Φίλε figalos δοκίμασες να βγάλεις τελείως τα όργανα κ να το δοκιμάσεις?
Δεν ξέρω αν είναι σωστό αυτο που λέω αλλα επειδή εχω δουλέψει το cb μου κ χωρίς όργανα για λίγο κ δούλευε κανονικά, αν φταίει κάτι στα όργανα και τα αφαιρέσεις ίσως δεις αν διορθώνεται το πρόβλημα.

+1 απλα οπως ειπαμε, πορτοκαλι-μπλε καλωδιο γεφυρωμα με μαυρο-καφε με 2ΚΩ αντισταση

Κρις Β

Καλησπέρα σε ολους μιας και ύπαρχει ηδη το θεμα... Υπάρχει κανενας απο αθηνα - αττικη με γνησια οργανα απο FiiN 1992 με ενδειξη θερμοκρασίας;; θελω απλα να τα συνδεσω για να τεσταρω αν τα δικά μου δουλεύουν οντως σωστα η οχι.. Ερχομαι οπου και να είσαστε εγω.. Ευχαριστώ
V. K.

Alex400

Βασίλη και ήμουν έτοιμος να σου πώ που τα βρήκες τα όργανα του Version -S . . . . ΟΚ. Για γνήσια  FiiN ψαχνουμε.

JEPE

Μπορείτε Τετάρτη η πεμπτη απόγευμα;;

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κρις Β

Απόγευμα θα μπορω ναι πες μου σε προσωπικό μήνυμα που να έρθω μόνο
V. K.