Μετατροπη ουρας CB400SF Version R σε Hyper VtecSpec1+Γενικο τουμπανιασμα

Ξεκίνησε από itom32, Αυγούστου 17, 2010, 11:37:59 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

desmond

Εδώ εμείς δεν έχουμε καταφέρει να βρεθούμε με τους νότιους, οι Ιρλανδοί μας λείπανε...
Άντε ας κοπιάσουν να δούμε τι καπνό φουμάρει η Ιρλανδία  :beerchug:
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

ammo77

Παράθεση από: desmond στις Ιανουαρίου 15, 2011, 08:18:40 ΜΜ
Εδώ εμείς δεν έχουμε καταφέρει να βρεθούμε με τους νότιους, οι Ιρλανδοί μας λείπανε...

:yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:

itom32

Kαλα κανετε και γελατε...ειμαστε μουχλιαρηδες γιατι να το κρυψωμεν. :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:

snipereps


itom32

Bαγγελη η Ρηνουλα σε ευχαριστει.  :hug: Nαι ρε συ εκει ολο vtec εχουν,οτι ειναι κατω του 1999 τα διωξαν ολα.Χε,χε,χε.Καθε μερα που περνα γινεται ολο και πιο πολυ οπως την φανταστηκα.Και τερμα το R μου μου αρεσει περισσοτερο απο καθε vtec spec2.Aυριο θα τοποθετησω και τα sliders μετα αξονως στο εμπρος πιρουνι.Εφτασαν σημερα απο Hong Kong.



itom32

Εχει ξεβηδωσει κανεις,μπροστινο αξονα CB??Eσπασα την καστανια αλλα η βιδα δεν κουνηθηκε.Μαλλον επεσε αεροπιστολο με πολλα bar  :scratchchin:
Και δειτε πως μερικοι πωλητες δειχνουν οτι σε εκτιμουν,ακομη κι αν εισαι στην ακρη του κοσμου.Δεν εχει σημασια αν τα ανοδιωμενα πορτοκαλοχρυσα βαλβιδακια ειναι του γουστου μου ή οχι,σημασια εχει η κινηση.Τα εστηλε δωρακι εκπληξη μαζι με τα sliders πιρουνιου.

desmond

Έσπασες την καστάνια? πολυ ζόρι ρε συ.
Βάλε το σταυρό από το αμάξι και χοροπήδα πάνω  :P
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

itom32

Nαι,απορω,τι 24αρα γομαροβιδα ειναι αυτη,δεν ειχα και πολυ χρονο,με επιασε η νυχτα και το παρατησα για Σαββατο.

point zero

ζεστανε την με πιστολι θερμου αερα  αν εχεις (οχι τρελα πραγματα , λιγο να ζεσταθει ) και  ριξε φαπα στο κλειδι .. μια αποτομη  δηλ  για να ξεκολησει ..
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

itom32

Ναι κατι τετοιο σκευτομουν αλλα δεν εχω τετοιο πιστολι.Φοβαμαι μη γδαρω και τα μπουτια της καλης μου.Κατι θα σκευτω.Eυχαριστω point.

freethan


Headmaster

Φόρα μια νεροσωλήνα στη καστάνια για να μεγαλώσεις το μοχλό σου αρα να εφαρμόζεις πιο πολυ δύναμη!!

klab

Μπορείς και να πεταχτείς σε κάποιον λαστιχά κοντά στο σπίτι σου και να του πεις να στην ξεκολλήσει με το αεροπίστολο του και κάνεις την δουλειά εκεί σε 1 λεπτό.

MIKEGOUD

Γαμώ τσι δουλειές έχεις κάνει παλικάρι... Θα περνάς και θα κοιτάνε τη ρηνούλα... Φόρα της καμιά χάντρα καλού κακού  :yelrotflmao:
Ανυπομονώ να βρεθούμε οι βορειονότιοι άμα ανοίξει λίγο και ο καιρός και να κάνουμε καμιά βολτούλα...

itom32

Παράθεση από: MIKEGOUD στις Ιανουαρίου 18, 2011, 09:42:00 ΜΜ
Γαμώ τσι δουλειές έχεις κάνει παλικάρι... Θα περνάς και θα κοιτάνε τη ρηνούλα... Φόρα της καμιά χάντρα καλού κακού  :yelrotflmao:
Ανυπομονώ να βρεθούμε οι βορειονότιοι άμα ανοίξει λίγο και ο καιρός και να κάνουμε καμιά βολτούλα...
Η Ρηνουλα ευχαρηστει,,ναι λεει να βρεθουμε καπου,για μπυρωνια μετα κοψιδιων.