Νέος, "ωραίος" και τρελαμένος για CB.

Ξεκίνησε από PsDim66, Μάρτιος 10, 2012, 02:47:53 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

JAS

δεν θελω να βλεπω ερςτικα καυγαδακια!!!  :hug:

PsDim66

Παράθεση από: klab στις Σεπτεμβρίου 11, 2012, 09:06:57 ΠΜ
Απάντησε μωρή Λουλού να σου ισιώσω την πλάτη.
Να σε πάω ποδηλατάδα χωρίς σέλα μέχρι το Κιλιμάντζαρο, να σου βάλω εξτένσιονς χωρίς τσιμπιδάκια, να ανταλλάξουμε συμβουλές για μανό και καλσόν.

χαχαχαχχ :sun_smiley: τι ωραία ! :P παω να το δω today

PsDim66

Πήρα μόλις τηλέφωνο βασικά πριν παω το απογεματάκι και μου είπε ότι θέλει, μπαταρία, μπουζί και χάνουν λάδια τα μπροστινά. θέλει ελατήρια του είπε ο μηχανικός (αν καταλαβα καλα)

point zero

Παράθεση από: klab στις Σεπτεμβρίου 10, 2012, 11:19:36 ΜΜ
Ψιλοκοπανημένη είναι, όπως όλες άλλωστε.
Αλλά όχι στραβή ούτε θέλει νέα ζάντα.

ΥΓ Θες ευθυγράμμιση αλλά στον οφθαλμίατρο σιχαμερή σκουληκαντέρα.
Παράθεση από: klab στις Σεπτεμβρίου 11, 2012, 09:06:57 ΠΜ
Απάντησε μωρή Λουλού να σου ισιώσω την πλάτη.
Να σε πάω ποδηλατάδα χωρίς σέλα μέχρι το Κιλιμάντζαρο, να σου βάλω εξτένσιονς χωρίς τσιμπιδάκια, να ανταλλάξουμε συμβουλές για μανό και καλσόν.
Αχρηστο ρεμαλι της Πατρας που τρομοκρατεις  τις Γριες στα φαναρια , που μαρσαρεις στα ανυποψιαστα κοριτσακια οταν πανε στην δουλεια τους...
Θα πω σε ολους πως κανεις βουντου τα βραδια πινοντας το παραφλου που δηθεν αγορασες για το μηχανακι !!!
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

klab

Παράθεση από: PsDim66 στις Σεπτεμβρίου 11, 2012, 12:33:13 ΜΜ
Πήρα μόλις τηλέφωνο βασικά πριν παω το απογεματάκι και μου είπε ότι θέλει, μπαταρία, μπουζί και χάνουν λάδια τα μπροστινά. θέλει ελατήρια του είπε ο μηχανικός (αν καταλαβα καλα)

Αν δεν παίρνει μπροστά (ώστε να το ακούσεις τουλάχιστον αν δουλεύει) μην πας καν να το δεις.

trip238

Το ειδες τελικα το μηχανακι??? Για να μην εχει γραψει ακομα τιποτα ή κατι ετυχε και δεν το ειδε ή ηταν τοσο μαπα που απογοητευτηκε.

PsDim66

Παιδιά λέω τελικά να μην πάω να το δω γιατί έμαθα ότι δεν παίρνει μπροστά και ολο μου λένε στο τηλ ότι έχει ζημιά 200-250-300 ?

PsDim66


PsDim66

Καλησπέρα σε όλους όσοι είστε ακόμη εδώ!
 

Κάνω τρελή αναβίωση και δηλώνω πλέον απο πέρυσι τον Ιούλιο κάτοχος επιτέλους μιας ωραίας 'πεθεράς' ! Θα ανεβάσω και φωτό!

Πάνος

"Υ.Γ.: Προφανώς το thread θα πρέπει να μετακινηθεί σε άλλο subtopic γτ είναι πανάρχαιο και έχει ξεμείνει εδώ  "

dumutrus

Καλορίζικο, καλόβολτο, καλόστριφτό καμία φωτογραφία;Να χαρούμε και εμείς.
Όποιος σου πεί δεν γίνεται πες του κοίτα να μαθαίνεις.

TEOS CB SF

Καλές βόλτες Παναγιώτη .


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

ΟΠΑ . . . Αναβίωση . . . Το καλύτερο μας . Καλώς σε βρίσκουμε ξανά Παναγιώτη .

JEPE

Καλώς ξαναηρθες Παναγιώτη!!το πτυχίο το πήρες η ακόμα φοιτητης!!πάντως χαράς στο κουράγιο σου που μετά από τόσα χρόνια η επιθυμία δεν έσβησε!!αναμένουμε φωτό και αν είσαι Αθήνα και συνάντηση!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


PsDim66

Χαιρετώ, χαιρετώ!

Λοιπόν δε θα φλυαρίσω.

Ξεκινάω από το "τώρα" • ήτοι από σήμερα το απόγευμα και όσο γνωριζόμαστε θα μάθετε το ιστορικό της "πεθεράς".



Τα καβούκια είναι έτσι γιατί ασχολούμαι λίγο μαζί τους. Θα ανεβάσω φώτο από την επισκευή που προσπαθώ λίγο να τα συμμαζέψω.

Επίσης νομίζω ένα καλό video tour στο utube θα το ανεβάσω μη καταχωρισμενο.

Επίσης, ένα φτερό ρε παιδιαααααα!

Soon

JEPE

Παράθεση από: PsDim66 στις Απριλίου 13, 2023, 08:33:05 ΜΜΧαιρετώ, χαιρετώ!

Λοιπόν δε θα φλυαρίσω.

Ξεκινάω από το "τώρα" • ήτοι από σήμερα το απόγευμα και όσο γνωριζόμαστε θα μάθετε το ιστορικό της "πεθεράς".



Τα καβούκια είναι έτσι γιατί ασχολούμαι λίγο μαζί τους. Θα ανεβάσω φώτο από την επισκευή που προσπαθώ λίγο να τα συμμαζέψω.

Επίσης νομίζω ένα καλό video tour στο utube θα το ανεβάσω μη καταχωρισμενο.

Επίσης, ένα φτερό ρε παιδιαααααα!

Soon
Καλές επισκευές!όσο για φτερό aliexpress !!πρέπει να εχω αλλά δεν είναι σε καλή κατάσταση θα σου στείλω φωτό από τριτη αν θες!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk