Νέος, "ωραίος" και τρελαμένος για CB.

Ξεκίνησε από PsDim66, Μάρτιος 10, 2012, 02:47:53 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

PsDim66

Όπως βλέπω μου φαίνεται όντως πως το πρώτο είναι καλύτερο αν και στο παιχνίδι μπαίνει και το http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2650195/
που με μυστηριάζει λίγο γενικότερα...

βέβαια μη έχοντας πολλά περιθώρια για after-touches, θα προτιμήσω να πάρω κάτι πρόσφατα σερβισαρισμένο και τουλαχιστον με καινούρια λάστιχα- αλυσιδογράναζα.
Διάβασα και το ποστ του συντροφου jah για τη δισκοπλακα και λέω.. "ωχ αμα αρχίσουμε τις αλλαγές θα φύγει κανα 500άρι..." και έχω προβληματιστεί.

trip238

Ωραιο και αυτο αλλα επρεπε ο τυπος να βαλει τα αυτοκολλητα στο τεποζιτο αναποδα?????????

itom32

Αυτα που ποσταρατε δεν.... :nono:Αυτον τον καιρό το μονο που με γεμιζει το ματι ειναι αυτο το version s ή r.
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2737327/
Oπτικα ειναι το vesion s fiiiv με τα brembο(1998).Η ουρα,οι δαγκανες,τα μαρσπιε,η αναρτηση και το βαψιμο του ρεζερβουαρ,αυτο λενε.Τώρα τι δουλεια εχει το version r αυτοκολλητο στο πλαινο καπακι δεν ξερω.
Αυτος που θα ψαξει πρεπει να ελενξει τους αριθμους πλαισιου κινητηρα για να καταληξει σιγουρα για την ταυτοτητα του μοντελου.Παντως με φενεται για το πιο αξιολογο εκει στα νοτια.Εχει αλλαγμενο τελικο και φλασακια αλλα αν ημουν νοτια και εψαχνα για sf αυτο θα το κοιταζα.

PsDim66

Γιάννη μπορώ να σου πω το ερωτευτηκα και από θέμα τιμής φαίνεται αρκετά value for money. Το θέμα είναιότι δεν έχω τη δυνατότητα να πάω να το δω, άσε που δεν το έχω να το φέρω Αθήνα. Θα πρέπει να το κάνω φορτωτικη

itom32

Παράθεση από: PsDim66 στις Σεπτεμβρίου 04, 2012, 09:16:22 ΜΜ
Γιάννη μπορώ να σου πω το ερωτευτηκα και από θέμα τιμής φαίνεται αρκετά value for money. Το θέμα είναιότι δεν έχω τη δυνατότητα να πάω να το δω, άσε που δεν το έχω να το φέρω Αθήνα. Θα πρέπει να το κάνω φορτωτικη
Εκδρομη κατοπιν συνενοησης με τον ιδιοκτητη και με εναν δικο σου φιλο με οχημα.Σταση για σουβλακια καπου στης Αρτας το γιοφύρι και τελος ραντεβου για testride και οπτικο ελενχο.Αν σε αρεσει την περνεις και γυρνας Αθηνα.Πιο φθηνα θα σε βγει απο την φορτωτικη.
Υ.Γ:Oλα αυτα ισχυουν αν εχεις διπλωμα για μοτα.Εχεις εεεε??

PsDim66

Μπορείς να υποθέσεις ότι έχω :-P είμαι 20 αλλά γίνομαι.21 7 Γενάρη. δεν αξίζει τον κόπο να βγάλω το μικρό

PsDim66

Update.

Υπάρχει κάποιος στις γύρω περιοχές της Άρτας που μπορεί να με βοηθήσει με το CB που αναφέρει παραπάνω ο Γιάννης?
Θα επικοινωνήσω εγώ με τον τύπο να κανονίσω ένα ραντεβού απλά κάποιος γνώστης θα με βοηθούσε αρκετά

klab

Παναγιώτη αφού είσαι Αθήνα ρίξε μία ματιά σε αυτά τα 2
1. http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2793398/
   Λέει ότι θέλει κάποια μαζέματα ρώτησε και πες μας να δούμε αν αξίζει τον κόπο

2. http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2790224/

point zero

Το ασπρο θελει στανταρ μπροστινη ζαντα .....
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

PsDim66

Παράθεση από: point zero στις Σεπτεμβρίου 07, 2012, 06:20:23 ΜΜ
Το ασπρο θελει στανταρ μπροστινη ζαντα .....

Έτσι φαίνεται αλλά έχω την εντύπωση πως νομίζουμε λάθος, πρέπει να είναι στραβοκολλημένη η ταινία...

klab

Η ταινία είναι στραβή όχι η ζάντα παλιομπεκρούλιακα Αιγιώτη.

PsDim66

Παράθεση από: klab στις Σεπτεμβρίου 07, 2012, 08:23:13 ΜΜ
Η ταινία είναι στραβή όχι η ζάντα παλιομπεκρούλιακα Αιγιώτη.

αχαχα για αρχαριος καλα το κοζαρα παντως. θα παω να τα δω και τα δυο και θα σας πω παιδες

point zero

Παράθεση από: klab στις Σεπτεμβρίου 07, 2012, 08:23:13 ΜΜ
Η ταινία είναι στραβή όχι η ζάντα παλιομπεκρούλιακα Αιγιώτη.
Τωρα που το κοιταξα καλυτερα  βλεπω πως ειναι στραβη και ταινια μα και η ζαντα ! κοιταξτε την ζαντα σε σχεση με την γραμμη του ελαστικου και θα δειτε πως εκει εχει διαφορα !

Klabako θα στα κλαρισω τα αυτια !!!
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

klab

Ψιλοκοπανημένη είναι, όπως όλες άλλωστε.
Αλλά όχι στραβή ούτε θέλει νέα ζάντα.

ΥΓ Θες ευθυγράμμιση αλλά στον οφθαλμίατρο σιχαμερή σκουληκαντέρα.

klab

Απάντησε μωρή Λουλού να σου ισιώσω την πλάτη.
Να σε πάω ποδηλατάδα χωρίς σέλα μέχρι το Κιλιμάντζαρο, να σου βάλω εξτένσιονς χωρίς τσιμπιδάκια, να ανταλλάξουμε συμβουλές για μανό και καλσόν.