Μανιτάρια προστασίας κινητηρα

Ξεκίνησε από itom32, Μαΐου 28, 2015, 06:58:34 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

TEOS CB SF

Μπράβο ʼλεξ .. έφερες εις πέρας την αποστολή παρά τις αναποδιες... Για την παραλαβή έμαθα ότι μίλησες με τον ammo οπότε θα το ρυθμίσει αυτός το θέμα ... Και πάλι μπράβο

Alex400

Για τους σύντροχους που θέλουν μανιτάρια επειδή θα απουσιάσω 1-2 μέρες αν μπορούν να μιλήσουν με τον jepe για να κρατήσει μια λίστα με ονόματα .         

vasillis kris

καλησπερα παιδια που μπορω να τα προμηθευτω και με τι κοστος?

Alex400

Στα ΕΝΕΡΓΑ μέλη, Harlock , Antoniss37 , Vagkouts , που ρώτησαν για τα μανιτάρια έχω στείλει προσωπικό μήνυμα για πληροφόρηση.  Vasiliss Kris , μπες στο ''νέα μέλη - συστηθείτε εδώ'' για να κάνεις τον χαιρετισμό που κάνουμε όλοι αν θέλεις γράψε και το μοντέλο του CB 400SF που έχεις. Ακολούθως θα σου σταλεί προσωπικό μήνυμα για τα μανιτάρια. :)                     

TEOS CB SF

καλησπερα .. σημερα παραλαβαμε και εμεις οι βορειοι τα μανιταρια μας .. το πιθανοτερο ειναι σημερα να τα τοποθετησω ,, οποτε θα προσπαθησω να ανεβασω και καμια φωτο...... εμφανησιακα ειναι σουπερ Αλεξ ;D ;D

Alex400

ΘΕΟΦΙΛΕ ελπίζω να μείνετε ευχαριστημένοι ,σας ζητάω συγνώμη που καθυστέρησαν τόσο. :)     

TEOS CB SF

λοιπον τα μανιταρια τοποθετηθηκαν επιτυχως , το αποτελεσμα αψογο απο καθε αποψη ... η χαρα μετα απο καθε τετοια εργασια οπως καταλαβαινετε ειναι μεγαλη .... και παλι ενα ευχαριστω σε ολους οσους δουλεψανε για να γινει αυτο το αποτελεσμα .... ammo συντομα ελπιζω να βρεθουμε να σου δωσω και τα δικα σου ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ

zi

Καλημέρα. Να πω ότι δε ζηλεύω? Για δείτε κ για μένα CB 400 HYPER VTEC. 

ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩ
ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

Alex400

zi  ΔΕΝ ξέρω αν ταιριάζουν στο δικό σου αυτά που έχουμε φτιάξει αλλά ο  ''ΞΕΝΟΙΑΣΤΟΣ'' που είναι σε καράβι αυτό το καιρό είχε παρόμοια στο V-TECH οπότε δες αν ταιριάζουν για να προμηθευτείς και εσύ. Καλή συνέχεια. :)           

ammo77

Ευχαριστούμε πολύ την παρέα από τον Νότο για την πολύ καλή δουλειά! Παραθέτω Φώτο από εγκατεστημένα μανιτάρια στην ''καλή'' του Τεο.









Alex400

ΜΕ δίνεις μεγάλη χαρά όταν βλέπω κάτι που πέρασε και από τα χέρια μου στις μηχανές σας . Με βάζει σε σκέψεις για το επόμενο ....Όταν θα έχω πάλι CB θα μπορέσω να δουλέψω πάνω του για κάγκελα. Και μόνο η εικόνα απ τα μανιτάρια στη μηχανή του Θεόφιλου , έδιωξε κάθε σκέψη από το τρέξιμο ή το κόστος. :)                             

panosp25

Καλημερα! Μεγαλη μερα λοιπον αφου η μηχανη του Teo απέκτησε μανιταρια! Αντε και σε καγκελα λοιπον!

vagkouts

Καλησπέρα σε όλους,

μετά τη χθεσινή συνάντηση με τον Alex απέκτησα και εγώ τα μανιτάρια. Δεν ξέρω για εσάς αλλά για μένα οι φωτογραφίες που έχουν δημοσιευθεί δεν μπορούν να αποδώσουν την ποιότητα της δουλειάς που έχει γίνει. Ξανά μπράβο Alex και ευχαριστώ πολύ!!


itom32

Παράθεση από: vagkouts στις Δεκεμβρίου 11, 2018, 10:48:04 ΜΜ
Καλησπέρα σε όλους,

μετά τη χθεσινή συνάντηση με τον Alex απέκτησα και εγώ τα μανιτάρια. Δεν ξέρω για εσάς αλλά για μένα οι φωτογραφίες που έχουν δημοσιευθεί δεν μπορούν να αποδώσουν την ποιότητα της δουλειάς που έχει γίνει. Ξανά μπράβο Alex και ευχαριστώ πολύ!!
Eίμαστε οφθαλμολάγνοι φίλε vagkouts.Θέλουμε να δούμε  φώτο με τα μανιτάρια και στο δικό σου SUPERFOUR

vagkouts

Παράθεση από: itom32 στις Δεκεμβρίου 11, 2018, 11:57:40 ΜΜ

Eίμαστε οφθαλμολάγνοι φίλε vagkouts.Θέλουμε να δούμε  φώτο με τα μανιτάρια και στο δικό σου SUPERFOUR

Έμπλεξα και δεν έχω προλάβει να τα βάλω. Θα προσπαθήσω για σήμερα. Ανυπομονώ να τα δω πάνω της. :) Θα βγάλω φωτογραφίες..πριν και μετά..:)