Να βοηθήσουμε τον σύντροχο !

Ξεκίνησε από itom32, Οκτωβρίου 23, 2018, 07:20:12 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Κοινοποιήσε όπου νομίζετε να βρεθεί το superfour του σύντροχου!!

"Μου κλεψαν την μηχανή σήμερα το βραδυ 23/10/18 μεταξύ 01:00-07:00. Έξω από το σπίτι στον Εύοσμο . Να εύχεσαι να μην σε βρω κ να βρω την μηχανή μόνη της . Honda cb 400 super four λευκό κόκκινο . Μπαγαζιερα 40lt μαύρη μεγαλη . ΖΜΕ 933"


panosp25

Κοινοποιήθηκε ήδη στο MRCG. (ομάδα του FB με 54200 μέλη)
Μακάρι να βρεθεί άθικτη.

TEOS CB SF

Με χαρά σας ενημερώνω ότι μετά από μεγάλη κινητοποίηση το μηχανάκι του Γιάννη ανευρέθη .. στην περιοχή του Ευόσμου ..

TEOS CB SF

Του έχουν σπάσει τα δύο πλαϊνά καπάκια και κάτι κομμένα καλώδια .. νομίζω ότι πρέπει να τον βοηθήσουμε με τις γνώσεις μας για την επισκευή ..

itom32

Παράθεση από: TEOS CB SF στις Οκτωβρίου 27, 2018, 04:09:58 ΜΜ
Με χαρά σας ενημερώνω ότι μετά από μεγάλη κινητοποίηση το μηχανάκι του Γιάννη ανευρέθη .. στην περιοχή του Ευόσμου ..

Παράθεση από: TEOS CB SF στις Οκτωβρίου 27, 2018, 04:28:16 ΜΜ
Του έχουν σπάσει τα δύο πλαϊνά καπάκια και κάτι κομμένα καλώδια .. νομίζω ότι πρέπει να τον βοηθήσουμε με τις γνώσεις μας για την επισκευή ..
Tέο δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα!!!Πες του Γιάννη αυτό χωρά τσίπουρα,μπύρες έστω φραπεδιές χαλαρά πλέον.Απο τεχνική βοήθεια εδώ είμαστε και αν γνωρίζουμε θα βοηθήσουμε!!!! O0

Alex400

ΜΠΡΑΒ0 Θεόφιλε για τις ενέργειες που έφεραν το  καλό αποτέλεσμα . Στη διάθεση του σύντροχου για όποια βοήθεια χρειαστεί.     

panosp25

Μπραβο και παλι μπραβο! Τα καλυτερα νεα που μπορούσαμε να έχουμε! Οσο για τη βοηθεια... οτι μπορουμε, εδω ειμαστε!

stam

Μπράβο. Ευτυχώς που βρέθηκε και χωρίς μεγάλες απώλειες.

JEPE

Κάθε κινητοποίηση για καλό!μακάρι να μην έχει άλλες απώλειες το παλικάρι!