Χρόνια πολλά!!!

Ξεκίνησε από itom32, Δεκεμβρίου 22, 2019, 11:19:35 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

giannis_t

Χρόνια πολλά σε όλους και με το καλό και ο καινούργιος χρόνος. Να μας βρει μαζί με τις μηχανές και να φέρει πολλά νέα χιλιόμετρα !!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

Κρις Β

Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία εύχομαι τα καλύτερα σε όλους για το νέο ετος
V. K.

Harlock

Χρονια πολλα αλλανια. Και παντα όρθιοι

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk


Alex400

Ο Νέος χρόνος που ρχεται χαρές πολλές να δώσει  και αν ήταν λίγες του παλιού να σας τσι συμπληρώσει . . . ! ! !   ;D
ΖΩΗ στα κόκκινα για άλλη μια χρονιά ... Η Ευχή μου σύντροχοι ... >:D       

panosp25

Στα κόκκινα; Μηχανάκια; Νελλη δηλαδη;

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Πες μου ότι έχεις και κόκκινο κουστούμι για τη Rινούλα να τρελαθώ .... ;D ;D ;D 

apostolos

Καλημέρα σύντροχοι το 2020 ξεκίνησε και επειδή από χρώματα άσπρα.πορτοκαλί.μαύρα,κόκκινα,ασημί και μπλέ δεν ξεχωρίζω να ευχηθώ σε όλους ξεχωριστά και σε όλους μαζί Υγειά να΄χουμε και βόλτες συχνά να πηγαίνουμε την τρέλα μας να κάνουμε με τα cb μας  και όποιος πει κακό για μας το μάτι του να χυθεί σαν λουκουμάς !!! Και τώρα πέρα από την πλάκα καλές βόλτες σε όλους με υγειά και χαρά για όλο το 2020!!!Την αγάπη μου σε ΌΛΟΥΣ !!! :) :) :)

panosp25

ʼσπρα κίτρινα κόκκινα μπλέ, που λέει και το τραγούδι. (Μαύρο πουθενά). Καλη χρονιά με υγεία, χιλιόμετρα, ευχάριστα κσι ασφαλή και ευτυχία!

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


stam


Kanello

Χρόνια πολλά και καλά !!
Καλή χρονιά με ότι καλύτερο σε εσάς και τους αγαπημένους σας !

Ποντιος χρηστος

Καλή χρόνια στα άτομα των super four.gr
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης