Τάπες προφόρτισης

Ξεκίνησε από wolfi, Απριλίου 22, 2013, 11:48:52 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

JEPE

Πολύ καλή δουλειά!σαν κόστος άξιζε γιατί είναι πολύ παλιό το ποστ είδα!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


giannis_t

Πολύ ωραίες μπράβο σας.
Έχω να κάνω δύο ερωτήσεις όμως.
Πρώτων, για τις κινεζικές που λες υπάρχει κάποια σημαντική διαφορά (κάποιο σχεδιαστικό λάθος ίσως) ; Ρωτάω γιατί μάλλον εκεί θα καταλήξω καθώς δεν μπορώ να τις φτιάξω σίγουρα .
Δεύτερον, έχω απορία πως γίνεται η στεγανοποίηση της μέσα βίδας σε σχέση με την υπόλοιπη βάση.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

Ποντιος χρηστος

.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

wolfi

Παράθεση από: JEPE στις Ιουνίου 23, 2019, 10:48:35 ΜΜ
Πολύ καλή δουλειά!σαν κόστος άξιζε γιατί είναι πολύ παλιό το ποστ είδα!!




Τώρα αν σε πω ότι δεν θυμάμαι ΝΤΙΠ   :P που λεν και στο χωριό μου για την τιμή .....

wolfi

Παράθεση από: giannis_t στις Ιουνίου 23, 2019, 11:26:38 ΜΜ
Πρώτων, για τις κινεζικές που λες υπάρχει κάποια σημαντική διαφορά (κάποιο σχεδιαστικό λάθος ίσως) ; Ρωτάω γιατί μάλλον εκεί θα καταλήξω καθώς δεν μπορώ να τις φτιάξω σίγουρα .
Δεν νομίζω να έχουν κάποιο σχεδιαστικό λάθος τα Made in China.
Το 2013 όταν έψαχνα ΕΓΏ για τάπες προφορτισης η δεν έβρισκα ή ήταν ακριβές μάλλον.. 

Παράθεση από: giannis_t στις Ιουνίου 23, 2019, 11:26:38 ΜΜ
Δεύτερον, έχω απορία πως γίνεται η στεγανοποίηση της μέσα βίδας σε σχέση με την υπόλοιπη βάση.
Με ορινγκ

wolfi

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Ιουνίου 24, 2019, 12:25:56 ΠΜ
Ωραία ωραία πάμε γερά

Βρε γερά πάμε....... Κάγκελα να μας κρατήσουν ΔΕΝ ΥΠʼΡΧΟΥΝ >:D >:D

TEOS CB SF

Λύκε τώρα που είπες για κάγκελα ........,........
...... Να μην ρωτήσω εεε? Αλλά μήπως ξέρει κανείς τι απέγιναν εκείνα τα φτυστα ???

itom32

Κάγκελα;;;Που είσαι ρε Ποντιε;;;Που είχαμε μείνει;;; Εδώ;;;http://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=5549.60

Ποντιος χρηστος

εδω ειναι ταπες προφορτισης το θεμα κάγκελα θα το στειλω να το βαλουμε -ται/[ στο αναλογο εκει που ειχαμε μεινει.
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

wolfi

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Νοεμβρίου 30, 2020, 05:00:00 ΜΜ
εδω ειναι ταπες προφορτισης το θεμα κάγκελα θα το στειλω να το βαλουμε -ται/[ στο αναλογο εκει που ειχαμε μεινει.


Σε απλά ελληνικά μπορείς να τα ξαναγράψεις????