Το Superfour.gr πάει Tapa...talk

Ξεκίνησε από panosp25, Φεβρουαρίου 16, 2019, 11:54:10 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ποντιος χρηστος

.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

TEOS CB SF

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Φεβρουαρίου 17, 2019, 10:30:09 ΜΜ
Ας πειραζοσε εναξα κιπιραζ.
Στα ας εφταει ο καιρός μιαν ... Και θα λέγω το λυκουδ τον ιτομ και τα άλλα τα παιδία τεμετερ και θα φταουμεν ένα παρακαθ και θα ανεβάζω και φωτογραφίες τώρα που επικεν ατο την καλή την δουλεια ο Πάνικας και μπορώ να δειχνειζω σας φωτογραφίας

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


ammo77

Ευχαριστούμε πολύ όλους όσους προσφέρουν σε αυτήν την ομάδα - παρέα και βοηθούν να μένει 'ζωντανή'.

stam


zi

Παλικάρια μετά από κόπο κ με βοήθεια του ΤΕΟ τα κατάφερα ο κ@λοβλαχος. Γειά σας κ απο εδώ. Αυτή είναι η κυρία μου (φωτο1) Κ φυσικά δεν την πάω από... (φωτο2).


Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

TEOS CB SF

Παράθεση από: zi στις Φεβρουαρίου 18, 2019, 12:45:36 ΜΜ
Παλικάρια μετά από κόπο κ με βοήθεια του ΤΕΟ τα κατάφερα ο κ@λοβλαχος. Γειά σας κ απο εδώ. Αυτή είναι η κυρία μου (φωτο1) Κ φυσικά δεν την πάω από... (φωτο2).


Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τώρα τι να πω ... Καλώς ήρθες και από εδώ .. ρε συ Γιάννη λες να φαντάζομαι τίποτα τέτοιο όταν πάω σε κολοδρομους ??

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ποντιος χρηστος

.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

apostolos

Καλησπέρα μόλις πριν από λίγο μου έβγαλε μήνυμα ότι η δοκιμαστική περίοδος του Tapatalk φτάνει στο τέλος και ότι ο μήνας κοστίζει 1.34€ Εσάς σας το έχει δείξει????

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


TEOS CB SF

Ακόμη δεν έχει βγάλει κάτι σε εμένα ... Πιθανόν επειδή το έχω ενεργοποιήσει αργότερα ..

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


panosp25

Ούτε εμένα μου έχει βγάλει τίποτα. Εγώ το εγκατέστησα 16/2. Θα δείξει αλλά μήπως έχεις απενεργοποιήσει τις διαφημίσεις

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


apostolos

Παράθεση από: panosp25 στις Μάρτιος 01, 2019, 10:12:34 ΜΜ
Ούτε εμένα μου έχει βγάλει τίποτα. Εγώ το εγκατέστησα 16/2. Θα δείξει αλλά μήπως έχεις απενεργοποιήσει τις διαφημίσεις

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οχι αδελφε με τσακιζει με αυτες τις διαφημισεις !!!! Αμα το ξαναβγαλει θα το  βγαλω φωτο !!!!

JEPE

Αποστολε μου είχε βγάλει και μένα το ίδιο Μυνημα αλλά για αναβαθμιστη σε vip αν θυμάμαι σωστα!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


apostolos

Παράθεση από: JEPE στις Μάρτιος 03, 2019, 11:49:30 ΠΜ
Αποστολε μου είχε βγάλει και μένα το ίδιο Μυνημα αλλά για αναβαθμιστη σε vip αν θυμάμαι σωστα!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A Prime μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λες να εγραφε για αναβαθμιση και να μην το ειδα???Δεν ειναι απιθανο αμα το ξαναματαεμφανιση θα σας πω !!!!!!!!!!!!

toteras

Hey hey hey..... Βλέπω ότι ανεβάσαμε τον πήχη εεεε??? ʼντε και με ολόγραμμα να βλέπουμε ο ένας τον άλλον. Χαχαχαχα.

Στάλθηκε από το GM 6 d μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Harlock

Εχει βρει κανείς πως το κανεις να σου στελνει push notifications (ειδοποιήσεις) για καινουργια posts, μηνυματα κλπ;