ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ CB!!!!!!

Ξεκίνησε από JAS, Απριλίου 05, 2012, 10:46:40 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Μπορει οι ασιατες να θυγωνται ευκολα σε θεματα τιμης.Αλλα κι εγω εχω μια Σουλιωτικη ριζα.Θα προσβληθω πολυ περισσοτερο αν χασω λεφτα απο ατιμια καπου στην αλλη ακρη του κοσμου.Και μαλιστα δεν τον εθηξα καθολου.Τα δικαιωματα του αγοραστη ειναι παγκοσμια για αυτο εκανα νηξη στην καταναλωτικη του συνειδηση.Εξ αλλου αν ειναι ντομπρος δεν θα περεξηγηθει,ειδαλως ας μην απαντησει.Κατσε να μιλησω με τον freethan που τους γνωριζει καλητερα να με πει.
Για ενα καθαρο κουτελο ζουμε ρεεεεεεε!!!! :goodboy:

klab

Δίκιο έχεις αλλά αυτά που έγραψες δεν συνάδουν ούτε κατά διάνοια με την πρόταση σου περί ευγένειας.
Μην αρχίσεις να λες πάλι ότι στην είπαμε :absad: κλάματα κλπ.
Αφού τα θέλει ο κώλος σου κοπρίτη  :yelrotflmao: ψοφάς για καζούρα.

itom32

Παράθεση από: klab στις Μαΐου 30, 2012, 10:32:08 ΠΜ
Δίκιο έχεις αλλά αυτά που έγραψες δεν συνάδουν ούτε κατά διάνοια με την πρόταση σου περί ευγένειας.
Μην αρχίσεις να λες πάλι ότι στην είπαμε :absad: κλάματα κλπ.
Αφού τα θέλει ο κώλος σου κοπρίτη  :yelrotflmao: ψοφάς για καζούρα.
Βρε χαμενε βρωμερε Πατρινε,δεν ειπα οτι θα του μιλησω ευγενικα.Απο που καταλαβες κατι τετοιο??Ντομπρα εννοουσα οτι θα του μιλησω!!Χα!!
Σιωπη τωρα μη βγαλω το Σουλιωτικο γιαταγανι και αντι για τον Ταυλανδο την πατησεις εσυ.!!!! :tongue2:

klab

Γιαβόλ χερ Γιοχάνες.
ΕΓΕΡΘΗΤΩ ΟΛΟΙ !!!

itom32

Παράθεση από: JAS στις Μαΐου 30, 2012, 08:36:24 ΠΜ
"Στελνω κι εγω.Εξαρταται πως του μιλησε.Οι Ασιατες παρεξηγουνται και θυγωνται πολυ ευκολα σε θεματα τιμης.." .......
"I mean we have no guarantee that you are exist and that you are not a fake store."

χαχαχαχαχαχαχα!!!!! μ΄αρεσει ρε γιαννη που εισαι και διπλοματης!!!
:abeye-popping: Εσενα τωρα σε προσεξα....εχε χαρη που δεν ερχεσαι στην λιμνη,θα σε εφτιαχνα κι εσενα την γουνα σου!!Γατί.... ;D

point zero

Παράθεση από: itom32 στις Μαΐου 30, 2012, 10:36:00 ΠΜ
Παράθεση από: klab στις Μαΐου 30, 2012, 10:32:08 ΠΜ
Δίκιο έχεις αλλά αυτά που έγραψες δεν συνάδουν ούτε κατά διάνοια με την πρόταση σου περί ευγένειας.
Μην αρχίσεις να λες πάλι ότι στην είπαμε :absad: κλάματα κλπ.
Αφού τα θέλει ο κώλος σου κοπρίτη  :yelrotflmao: ψοφάς για καζούρα.
Βρε χαμενε βρωμερε Πατρινε,δεν ειπα οτι θα του μιλησω ευγενικα.Απο που καταλαβες κατι τετοιο??Ντομπρα εννοουσα οτι θα του μιλησω!!Χα!!
Σιωπη τωρα μη βγαλω το Σουλιωτικο γιαταγανι και αντι για τον Ταυλανδο την πατησεις εσυ.!!!! :tongue2:


AAAAχαχαχαχαχαχα  ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ σας κανω εικονα  και γελαω μονος   μου !!! περνα κοσμος  εξω απο το γραφειο και με βλεπει να γελαω μονος  και με κοιτα καλα καλα !!!!
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

itom32

Παράθεση από: point zero στις Μαΐου 30, 2012, 12:13:16 ΜΜ
Παράθεση από: itom32 στις Μαΐου 30, 2012, 10:36:00 ΠΜ
Παράθεση από: klab στις Μαΐου 30, 2012, 10:32:08 ΠΜ
Δίκιο έχεις αλλά αυτά που έγραψες δεν συνάδουν ούτε κατά διάνοια με την πρόταση σου περί ευγένειας.
Μην αρχίσεις να λες πάλι ότι στην είπαμε :absad: κλάματα κλπ.
Αφού τα θέλει ο κώλος σου κοπρίτη  :yelrotflmao: ψοφάς για καζούρα.
Βρε χαμενε βρωμερε Πατρινε,δεν ειπα οτι θα του μιλησω ευγενικα.Απο που καταλαβες κατι τετοιο??Ντομπρα εννοουσα οτι θα του μιλησω!!Χα!!
Σιωπη τωρα μη βγαλω το Σουλιωτικο γιαταγανι και αντι για τον Ταυλανδο την πατησεις εσυ.!!!! :tongue2:
Παράθεση από: JAS στις Μαΐου 30, 2012, 08:36:24 ΠΜ
"Στελνω κι εγω.Εξαρταται πως του μιλησε.Οι Ασιατες παρεξηγουνται και θυγωνται πολυ ευκολα σε θεματα τιμης.." .......
"I mean we have no guarantee that you are exist and that you are not a fake store."

χαχαχαχαχαχαχα!!!!! μ΄αρεσει ρε γιαννη που εισαι και διπλοματης!!!
:abeye-popping: Εσενα τωρα σε προσεξα....εχε χαρη που δεν ερχεσαι στην λιμνη,θα σε εφτιαχνα κι εσενα την γουνα σου!!Γατί.... ;D
AAAAχαχαχαχαχαχα  ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ σας κανω εικονα  και γελαω μονος   μου !!! περνα κοσμος  εξω απο το γραφειο και με βλεπει να γελαω μονος  και με κοιτα καλα καλα !!!!
:yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:
Κι εγω Σωτο μονος γελαω....χα,χα!!χα!! Ε ρε θα καει το πελεκουδι στην λιμνη!!!

klab

Θα καεί το κοντοσούβλι στην λίμνη.

point zero

Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

JAS

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΚΟΝΤΟΣΟΥΒΛΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ!!!!! ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ  :'(

itom32

Παράθεση από: JAS στις Μαΐου 30, 2012, 02:09:44 ΜΜ
ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΚΟΝΤΟΣΟΥΒΛΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ!!!!! ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ  :'(
Επισης οι Καρδιτσιωται εχουν ξακουστα αρνια-κατσικια σουβλας!!Μπεεεεεε!!!
Θα μας παει πιστευω ο Mikegoud σε καταλληλο σημειο.....σλουρπ!!!  >:D

klab

Παράθεση από: JAS στις Μαΐου 30, 2012, 02:09:44 ΜΜ
ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΚΟΝΤΟΣΟΥΒΛΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ!!!!! ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ  :'(

Και μπριζόλες, μπριζόλες καλοσιτεμένες και τρυφερές.
Με ξεροψημένο ξυγκάκι και μυρωδιά φυσικού κάρβουνου.
Τι έχεις να τραβήξεις κακομοίρη μου έτσι και δεν έρθεις,θα βγάλουμε όλο το σαδομαζό πάνω σου.

supernova

Jas σε καταλαβαίνω απόλυτα....  :'( :'( :'(

Headmaster

Καλα ρε θα σκασουμε μουρη εκει εγω και δεν θα ανεβεις 138% το επιπεδο της χοληστερινης!!!!???

ΕΙστε σοβαροι!!!

Γιατι διαλεξα μηχανακι με 110 αλογατα ?

Για να τραβαει μετα απο κρασοκατανυξεις!!!!

JAS

Παράθεση από: klab στις Μαΐου 30, 2012, 03:16:09 ΜΜ
Παράθεση από: JAS στις Μαΐου 30, 2012, 02:09:44 ΜΜ
ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΚΟΝΤΟΣΟΥΒΛΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ!!!!! ΘΑ ΠΕΣΩ ΣΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ  :'(

Και μπριζόλες, μπριζόλες καλοσιτεμένες και τρυφερές.
Με ξεροψημένο ξυγκάκι και μυρωδιά φυσικού κάρβουνου.
Τι έχεις να τραβήξεις κακομοίρη μου έτσι και δεν έρθεις,θα βγάλουμε όλο το σαδομαζό πάνω σου.

και συ τεκνο μου Βρουτε?